Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η σκληρότερα εργαζόμενη τάξη στην Ελλάδα είναι οι μαθητές. (Δ. Σαββόπουλος)
Σάββατο, 4 Μαΐου

Βαρέθηκα την μοναξια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56960 από Tzortzis στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 1:09πμ

Tzortzis

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας και καλά Χριστούγεννα .λοιπόν πριν από 1 μήνα είχα την 1η μου σχέση .χωρισαμε επειδή ενας ηλιθιος έμπαινε συνέχεια ανάμεσα μας και έλεγε διάφορες π@π@ριες.τεσπα όταν τα φτιάξαμε αυτή έκανε την κίνηση καθώς είμαι ντροπαλος και πιστεύω ότι είμαι αποτυχενος σε αυτό το θέμα παρόλο που πολλά άτομα λένε ότι έπρεπε να έχω πολλές επιτυχίες.είμαι πολύ ντροπαλος για να πλησιασω καποια.μόνο πριν από 1 βδομάδα έκανα κίνηση σε ένα πάρτυ του σχολείου.και αυτή την κίνηση δεν την έκανα εγώ αλλά ο ελεύθερος εαυτός μου γιατί τα είχα πιει με κάτι φιλους.δεν γίνεται να πλησιαζω κάποια μόνο όταν εχω πιει!!!τι να κάνω ρε παιδιά ριχτε καμία συμβουλή!!!
Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56961 από metal4alife στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 1:47πμ

metal4alife

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
γειαααααααααα......καταρχιν πρεπει να πουμε οτι εσυ οπωσ και πολλοι αλλοι ανηκεις στην κατηγορια αγοριων που κομπλαρουν μπροστα σε κοριτσια,φοβουνται να κανουν αυτοι κινηση κλπ κλπ...δεν υπαρχει συμβουλη πανω στο 8εμα...το μονο π εχεις να κανεις ειναι να τα βρεις με τν εαυτο σ,,να εχεις αυτοπεποι8ηση και να μην σε φοβιζει η ιδεα της απορριψης...δεν σ εκατσε μια κοπελια 8α σ κατσει η επομενη..!!πρεπει να αντιμετωπιζεις πιο χαλαρα το 8εμα...τρ απο τν στιγμη π εκανες μια σχεση κ εκανες κ κινηση(εστω με8ισμενος) πιστευω 8α αποκτησεις περισσοτερη αυτοπεποι8ηση και 8α χεις περισσοτερη επιτυχια..αα κ μν 8εωρεις τν εαυτο σ αποτυχιμενο,,δν εισαι!!αν ομως συνεχισεις με τς ντροπες και τα κομπλε3 σ 8α καταντησεις σιγουρα αποτυχιμενος...γιαυτο 3εκοοοοοοοοοολα:))))))))));)αυτα απο μενα,,..,,
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56966 από Seorge στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 2:51πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Κοιτα φιλε μ tzortzi νομίζω οτι απο δω για το συγκεκριμένο θέμα δε χρειάζεσαι συμβουλή,πιο πολυ νομίζω αυτοπεποίθηση..Γιατι σκέψου πολυ απλα..Αντε και να φας χυλοπιτα,αντε και να σε απορρίψει ρε συ..Τι έγινε.?Μειώθηκε η αξία σου?Θα γίνεις ρεζίλι?Σίγουρα οχι..Αντιθετως..Έκανες μια προσπάθεια και αυτή έχασε που σε απέρριψε οχι εσύ..Ειλικρινά δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει τι λένε τα πολλά άτομα που αναφέρεις πιο πάνω..Η ουσία ειναι τι λέει το ενα ατομο.εσυ..Τώρα όσο για το οτι πίνεις και πας την πέφτεις σ κοπέλες να σ πω αν και το κάνουν πολλοί φίλοι μ δε θα το ενέκρινα απόλυτα,γιατι νομιζω οτι οταν πλησιάζεις κάποια πρεπει να εισαι νηφάλιος και να ξέρεις συνηδειτά τι κάνεις,όπως και δεν νομίζω να πολυαρέσει στις κοπέλες καποιος που τις πλησιάζει μυρίζοντας οινόπνευμα..θα σου πρότεινα λοιπόν πολύ απλα να δοκιμάσεις να την πλησιάσεις την κοπέλα που σου αρέσει τώρα..Πως?Να τις πείς Ο,ΤΙ αισθάνεσαι για αυτη με όσο πιο γλυκό τρόπο μπορείς..το εκτιμουν αυτο φιλαράκι οι κοπέλες το χω διαπιστώσει ;-)..Εξάλλου Αν δεν πλησιάζεις μια κοπέλα που σ αρέσει είναι σαν να εχεις φάει χυλόπιτα,γιατί ούτως η αλλιώς δεν την έχεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56985 από bluebird στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 9:10μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
ακου δεν ειναι κακο να εισαι ντροπαλος, ουτε ειναι κακο να πλησιαζεις καποια εχοντας πιει τα σφηνακια σου και εισαι πανω στο κεφι! ισως ειναι και αυτος ενας τροπος! απλα φροντισε, αυτην που 'εριξες' εστω και πιωμενος, να μην την αφησεις να σου 'φυγει' την επομενη μερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58267 από bilakos7 στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 2:25μμ

bilakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
οταν πινεις τοτε περνεις θαρρος επιδη δεν ξερεις τι κανεις γιαυτο, αυτο το εχω κ εγω οτι ντρεπομαι ομος ελεγα απο μεσα μου ολα θα πανε καλα κ οτι δεν εχω τιποτα να χασω κ ετσι γινοταν το πραγμα να εχεισ αυτοπεπιθηση κ εναν δευτερο εαυτο για να του μηλας απο μεσα σου χεχε ¨)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login