Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γεια σας! Ονομάζομαι Βασίλης Πόρτας και η δουλειά μου είναι να πουλώ παράθυρα.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Βοηθήστε με να της αφιερώσω ένα τραγούδι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57536 από JohnDJs στις 12 Ιανουαρίου 2010, 2:42πμ

JohnDJs

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια σας!(Δεν με πιανει υπνος!)
Εδω και μια βδομαδα χωρισα!Η κοπελα μου εφυγε Αμερικη για σπουδες! Δεν την εμποδισα γιατι ξερω πως ειναι για το καλο της!Θελω να της αφιερωσω ενα τραγουδι(μεσω facebook,ραδιοφωνου,....) και να της πω πως την δεν μπορω μακρυα της(μα χωρις να την κανω να νοιωσει τυψεις και πως να τα παρατησει ολα,γιατι αυτο θα ηταν καταστροφικο για την ιδια)(τωρα πια δεν μπορει κιολας να γυρισει) και πως την αγαπω κι ας χωρισαμε μια για παντα,πως θα μεινει στο μυαλο μου στην καρδια μου!!!!Εχω ψαξει τα παντα αλλα οτι βρισκω εχει να κανει με καποιον που πληγωθηκε και τα εχει παρει(εχει νευριασει τελος παντων) με την πρωην του!!!!Οποιος εχει καμια ιδεα ας την πει! (εχω βρει ενα το Αυγουστος!!!!)
Ευχαριστω εκ των προτερων....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57546 από sintele στις 12 Ιανουαρίου 2010, 3:43μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
καλά πήγε για πάντα αμερική?ox σε λυπάμαι φιλε.. έχει ένα πολύ ωραίο song η βανδή αλλα dεν θυμάμαι to όνομα τώρα,,,,αυτό που λέει ακόμα και αν φίγις για το γύρο του κόσμου θάσε πάντα δικός mou θαμάστε πάντα μαζί mpla mpla mpla
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57617 από lovelygirl στις 14 Ιανουαρίου 2010, 2:50μμ

lovelygirl

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
το τραγουδι της ερημου θα εννοεις!ετσι λεγεται!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57619 από jimmyskaravelas στις 14 Ιανουαρίου 2010, 3:10μμ

jimmyskaravelas

μέλος από: 14/1/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,
εγώ θα της αφιέρωνα τον καθρέφτη του Φοίβου Δεληβοριά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57620 από Bluejack στις 14 Ιανουαρίου 2010, 3:13μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Πολύ ωραίο κομμάτι αυτό που λες.
Και φυσικά δεν είναι της βανδή το κομμάτι, έλεος.
Απλά το έχει εκτελέσει.
Το τραγούδι είναι της αρλέτας και μουσική απο τον Λάκη Παπαδόπουλο.
JohnDJs μεταξύ μας, αλλά κατά βάθος θες να την κάνεις να νιώσεις τύψεις όσο και αν δεν το πιστεύεις.
Το ότι δεν της έχεις θυμώσει δεν έχει καμία σχέση με το αν θες να έχει τύψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #57637 από Jumanjiko στις 14 Ιανουαρίου 2010, 8:12μμ

Jumanjiko

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γιατί δεν της γράφεις ένα γράμμα που 8α εκφράζει εσένα? Το τραγούδι είναι πολυ κλασικό και αυτή είναι μια πιο σοβαρή περίσταση ώστε να της στήλεις απλα ένα τραγούδι που 8α είναι γραμμένο απο κάποιον άλλο! και δεν ξέρω αν 8α βρείς κάποιο τραγούδι που να εκφράει ακριβώς αυτό που 8ες εσύ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57643 από JohnDJs στις 15 Ιανουαρίου 2010, 12:44πμ

JohnDJs

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jumanjiko@14 Ιανουαρίου 2010)
Γιατί δεν της γράφεις ένα γράμμα που 8α εκφράζει εσένα? Το τραγούδι είναι πολυ κλασικό και αυτή είναι μια πιο σοβαρή περίσταση ώστε να της στήλεις απλα ένα τραγούδι που 8α είναι γραμμένο απο κάποιον άλλο! και δεν ξέρω αν 8α βρείς κάποιο τραγούδι που να εκφράει ακριβώς αυτό που 8ες εσύ!

Της εχω γραψει ηδη Γραμμα!Με ξενερωσε τρελα οταν μου απαντησε και η ιδια με γραμμα που απλα μου απαντουσε ''ξερα'' σε καποιες ερωτησεις και εθετε ας πουμε καποιες δικες τις!το θεμα ειναι πως ημουν ο πρωτος της ερωτας και γιαυτην οπως και για μενα ηταν,ειναι δυσκολο να το ξεπερασει!Μεχρι χθες που ειπα πως θα σταματησω τα κλαματα κτλ και θα προχωρισω!.....Ηθελα να της αφιερωσω ενα τραγουδι να της πως περασα καλα (κ ολα τα παραπανω) αλλα και πως πρεπει να συνεχισουμε χώρια τελικα!Το καταλαβε αν και αργα χθες!Μα δεν γινοταν αλλιως!Καποια στιγμη θα γινοταν κι αυτο!Τελικα αφιερωσα το Αυγουστος του Παπαζογλου!Τωρα πια κολαει το Τερμα η Ιστορια του Ρεμου!Τελος Παντων ευχαριστω για τις απαντησεις σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59071 από monaxia_mu_ola στις 05 Μαρτίου 2010, 10:13μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Λοιπόν... συμφωνώ στο ότι πρέπει να της γράψεις κάτι μόνος σου. Όμως θα είναι ακόμα καλύτερο εάν το συνδυάσεις με ένα ρομαντικό τραγούδι...
Θα πρότεινα το 'lady' από kenny rogers ή το 'Λόγια της σιωπής' της Τσελιγοπούλου που ταιριάζει και στην περίπτωση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65853 από akyritsis στις 05 Σεπτεμβρίου 2010, 2:41μμ

akyritsis

banned
μέλος από: 5/9/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ένα είναι το τραγούδι γι' αυτές τις περιπτώσεις
http://www.youtube.com/watch?v=cuH2E3QSxYo

Πέραν απ' την πλάκα, όμως, τα Ήσυχα βράδια της Αρλέτας (http://www.youtube.com/watch?v=eTaU7IEGoyI) είναι ένα πολύ ωραίο τραγούδι γι' αυτό το σκοπό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71270 από anna20 στις 25 Ιανουαρίου 2011, 3:45μμ

anna20

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
υπαρχούνε στιγμές tempo. ακουσέτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login