Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν πρέπει να διαλέξεις ανάμεσα σε δύο κακά, κάνε αυτό που έχεις ξανακάνει.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

γιατι.....γιατι...????

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57944 από dirla στις 24 Ιανουαρίου 2010, 2:00πμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
γιατι αφου τελειωσει ενας δυνατος ερωτας ακολυθει,σχεδον παντα, μια περιοδος που ολα σου πανε χαλια, και ειδικα σε αυτο το θεμα. με ενδιαφερει πολυ οι αποψη σας. ευχαριστω πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57952 από tiger15 στις 24 Ιανουαρίου 2010, 1:12μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
χαχαχαχα φιλε μου και εγω τα ιδια προβληματα αντιμετωπιζω....και δεν μπορω να εξηγησω το πως και το γιατι.... απο 'ταν τελειωσα και εγω μια πολυ δυνατη σχεση ολα μου πανε σκατα , μα ολα τσακωμοι με φιλους τα παντα , οτι χειροτερο εδω... ξερεις απελπιστηκα πολλες φορες αλλα και παλι δεν βρηκα καποια διεξοδο στα προβληματα μου και τωρα εχει περασει ενας χρονος περιπου ακριβως και τωρα μπορω και φτιαχνω την ζωη μου σιγα σιγα ειμαι καλα με τους φιλους μου κατι καλο παιζεται με μια κοπελα στο σχολειο ολα πανε μια χαρα, με τους γονεις μου κανενα προβλημα και το σημαντικοτερο τα εχω καλα με τον εαυτο μου...
θα ηθελα και εγω πραγματικα να ακουσω τις απαντησεις ολον εσας...
ελπιζω να βοηθησα ...
καλη σας μερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57960 από Seorge στις 24 Ιανουαρίου 2010, 7:03μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Κοιταξτε να δείτε..Δεν είναι έτσι οπως το εννοείτε..Δηλαδή δεν είναι αυτό καθεαυτό το γεγονός που σας φέρνει τα πάνω κάτω στην ψυχολογία σας,,αλλα ο ίδιος σας ο εαυτός..Τι εννοω?Άτομα με εμπειρία και αυτοέλεγχο ξέρουν να ξεπερνάν κάποια δυνατή σχέση,σίγουρα με στεναχωρια και λύπη στην αρχη,τα οποία όμως δεν επιτρέπουν να τους επηρεάσουν στη συνέχεια της ζωης τους..Κοινώς,οταν χωριζεις απο μια σχέση δυνατή ΟΛΑ σου φαίνονται μαύρα κι άραχνα γιατι χάνεις κάτι που σε έκανε ευτυχισμένο και σου έδινε ζωντάνια,για αυτό φυσικά σε επηρεάζει(ανάλογα τον καθένα σε τι βαθμό) εως ώτου έρθει η επόμενη που θα σε κάνει να ξεχάσεις και με το παραπάνω την προηγούμενη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57971 από sintele στις 25 Ιανουαρίου 2010, 3:17πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
giati esi seorge pistevis pos ontos ola teliosan?giati emena mou fenete pos oxi?apla xriazeste ligo to xrono sas esi na tin sigxoresis kai afti na epanektimisi ti sxesi sas
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62745 από Diamond Diva στις 13 Ιουνίου 2010, 11:09μμ

Diamond Diva

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Επειδη απλα εχεισ κολλησει με αυτον π ερωτευτηκες κ δεν θες για πολλους λογουν να τον ξεπερασεισ κ να πασ σε καινουργια πραγματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62751 από trinity στις 13 Ιουνίου 2010, 11:33μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Έγραψε:(dirla@24 Ιανουαρίου 2010)
γιατι αφου τελειωσει ενας δυνατος ερωτας ακολυθει,σχεδον παντα, μια περιοδος που ολα σου πανε χαλια, και ειδικα σε αυτο το θεμα. με ενδιαφερει πολυ οι αποψη σας. ευχαριστω πολυ.

γιατι δατς λαιφ
ειτε εσυ διαλεξες το χωρισμο ειτε ο αλλος μια στεναχωρια σου μενει για καποιο διαστημα, για οσα περασατε.. για οσα ονειρα μπορει να κανατε κ να μη εχουν ελπιδα να πραγματοποιηθουν πια κλπ κλπ
αν εισαι δε ακομη ερωτευμενος ειναι πολυ πιο δυσκολο να τα δεις ολα ομορφα μετα το χωρισμο
απολυτως φυσιολογικο..

κ απολυτως κλισε αλλα πραγματικοτητα,.. ο χρονος ολα τα γιατρευει υπομονη κανεις δεν πεθανε απο σχεση που τελειωσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64976 από DAINOS στις 19 Αυγούστου 2010, 10:33μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Η αγάπη πληγώνει. Κανονικά πρέπει να κιτάμε και λιγο την λογική και οχι μόνο το συναισθημα. Οταν χωριζεισ σκεφτεσε αφτα που κανατε και τετια.. ολα ολα ολα.. ο χρόνος τα γιατρέβει όλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64980 από plhgwmenh στις 19 Αυγούστου 2010, 11:19μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
λοιποοον....στην ιδια κατασταση ειμαι και εγω...δεν ειμαι ψυχολογος να τα εξηγησω ολα χωρις να με αμφισβητησει κανεις αλλα ισως μπορεσω με τις αποψεις μου να δωσω μερικες πιθανες αιτιες και να βρω τις λυσεις...Αρχικα πιστευω(σαν πολυ χοντρα κολλημενη)οτι πολλοι κολλαμε στο παρελθον και χανουμε την αξια μας γιατι πληγωνομαστε οταν βλεπουμε μπροστα στα ματια μας να καταρεουν ολα τα σχεδια μας...επισης μασ λειπει πολυ αυτη η ασφαλεια ο ενθουσιασμος η γλυκα η αγγαλια και ολα οσα περασαμε μαζι με αυτο το ατομο χωρις να σκεφτομαστε συνεχεια οτι υπαρχει και το μελλον στο οποιο μπορουμε να βιωσουμε πολλα και καλυτερα πραγματα...ετσι λοιπον χανουμε την αυτοεκτιμηση μας,πεφτει η ψυχολογια μας,χανουμε την αξιοπρεπεια μας και την αυτοπεποιθηση μας,κολλαμε στο να δοκιμασουμε αλλα πραγματα και να παμε παρακατω και παουμε να κανουμε ονειρα με το φοβο του οτι ολα διαλλυονται...συνεπως το ανντικτυπο ολων των παραπανω ειναι να ειμαστε καθε μερα χαλια...δεν ελπιζουμε,δεν σκεφτομαστε θετικα,παρεκτρεπομαστε και νομιζουμε οτι ολα κοιλουν σκατα και δεν μπορει ν αλλαξει κατι...αν ομως αλλαξουμε λιγο οπτικη γωνια και σκεψη,μελετησουμε καλα αλλα παρομοια θεματα,ακουσουμε αποψεις και εχουμε ελπιδες για το αυριο σιγα σιγα ολα θα φτιαξουν...ελπιζω να βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login