Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το να κοιμάσαι στο τιμόνι είναι η πιο σίγουρη μέθοδος για να μην γεράσεις ποτέ.
Κυριακή, 5 Μαΐου

αλιθινοι φιλοι η οχι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58230 από bilakos7 στις 01 Φεβρουαρίου 2010, 12:14πμ

bilakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
εχω νευρα μπορει να ειναι κ λυπη δεν ξερω αλλα νομιζω πως ποτε δεν ειχα αληθινους φιλους δεν ειχα καποιον να του εμπιστευτω τα μιστικα μου και αυτος τα δικα του οι περισσοτεροι με εκμεταλευοντουσαν να τους μαθω 2-3 πραγματα για το pc να τους δινω πραγματα αλλοι παλι με κλευανε οι μονοι πιστοι μου φιλοι πιστευω ειναι ο σκυλος μου και το κοριτσι μου κ μονο με αυτους τους γραφω ολους στα @@ μου ομως θα ηθελα εναν καλο φιλο παντα εκανα το κοροϊδο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58232 από sintele στις 01 Φεβρουαρίου 2010, 1:24πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
ναι αλλα στη προσπάθεια σου να βρείς αληθινούς φίλους μην αρχίσεις να κανεις φίλους οποιους νάνε γιατί όπως λες και ο ίδιος μπιλάκο m μπορεί να γίνεις το κορόιδο tουs,,καίγω προσωπικά εκεί που εμενά ή φιλιες''μου μου είχαν κάνει παρα πολύ κακό και πάλι εμενα γιατί δεν ήθελα να χαλάσω τις φιλιες και να μείνω μονη μέχρι που ήρθα ελλάδα για σπουδές όπου και έκανα καινούργιες γνωριμίες και πραγματικά γνώρισα πολύ καλά άτομα όπου θα μου πουν ποτε δεν είναι καλά και τι έχουν και εγώ το ίδιο,,καινούριες καλές φιλιες μπορείς να κανεις όπως έκανα καίγω αν αλλάξεις κάποιο σχόλιο πχ από γυμνάσιο όταν πας λύκειο και θα γνωρίζεις νέα άτομα(δεν ξέρω την ηλικία σου έτσι υποθετικά μιλάω)η αν αρχίσεις κάποιο καινούριο χόμπι σίγουρα εκεί θα γνωρίσεις νέα άτομα όπου με τον καιρό θα μπορέσετε να έρθετε πιο κοντά..όπως και να έχει το θέμα είναι να μην αφήσεις κανένα να σε εκμεταλλευτεί,αυτό είναι ένα από τα δικά μου μεγαλύτερα λάθη που μετανιώνω πικρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login