Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όταν άκουσα το Νταλάρα να τραγουδάει latin, τότε είπα ότι τα έζησα όλα.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Όλα έχουν αλλάξει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #71377 από anna20 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 9:06πμ

anna20

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Προσπαθώ να καταλάβω γιατί να έχουν αλλάξει τοσο τα πράγματα..ο κόσμος.προσπαθώ να καταλάβω γιατί οι άνθρωποι είναι τοσο κακοί..γιατί να υπάρχεο τόση δυστιχία..
Με την παρέα μου πάντα υπήρχαν τσακώμοι αλλά πίστευα πως είναι λογικό..ώρες ώρες ένιωθα πως δεν μπορώ να αντέξω κάποιες καταστάσεις και είπα πως είναι καιρός να αλλάξω και να φτιάξω την ζωή μου όπως εγώ θέλω..αλλά δεν ήξερα πως επειδή θα άλλαζα εγώ δεν θα άλλαζαν και οι άλλοι.δύσκολα να νιώσω σιγουριά δύσκολα να εμπιστευτώ πια..πόσο άσχημο αυτο..να φοβάσαι να μιλήσεις σ κάποιον..να λες ψέμματα πως δεν είσαι καλά μόνο και μόνο για να μην δείξεις στον άλλον πως εισαι ευάλωτος και σε γ.......ει μετά... όμως δεν μπορώ να γίνω σκληρή με τους άλλους..μου αρέσει να δίνω πολλά γιατί δεν έχω πάψει να πιστεύω στην αγάπη και στον έρωτα..δεν έχω πάψει να κάνω όνειρα και ας είμαι μονο 19..

παιδιά δεν ξέρω αλλα ένα πράγμα θα σας πω..ποτε να μην μειωνετε τον ευατο σας..ποτε να μην αφήνετε κάποιον να σας προσβαλει..
και όταν δεν νιώθετε καλά με καποιον να μην τον αφήνετε να εισβάλει στην ζωη σας...αν έχετε αληθινούς φίλους μη τους αφήσετε ποτε..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #71378 από makis92 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 11:04πμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γενικα ο κοσμος εχει γινει σκληρος! Και ναι να συνεχισεις τα ονειρα... εγω που ειμαι αγορι δεν προτιμω τους καβγαδες και πολλες φορες νιωθω σαν εσενα:/ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71379 από anna20 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 11:56πμ

anna20

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου οι φασαρίες προτιμώ τα προβλήματα μου να μην τα λύνω με φωνές αντιθέτως με ηρεμία.αλλά ο κόσμος ειναι τοσο σκληρος πια.. ολα εχουν αλλαξει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71380 από makis92 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 12:10μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Ναι... και οι φιλοι προτιμουν τους καβγαδες!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71384 από anna20 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 1:10μμ

anna20

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
κλασσικά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71388 από Verus στις 27 Ιανουαρίου 2011, 4:46μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Δεν αλλάζει ο κόσμος! Ο κόσμος πάντα ίδιος μένει, σκληρός, κακός και τρομακτικός! Εσύ αλλάζεις κούκλα μου! Βλέπεις πια με άλλα μάτια και καταλαβαίνεις τις απειλές. Δεν έχεις πλέον την παιδική αθωότητα που σε κάνει να τα βλέπεις όλα ρόδινα.
Ο άνθρωπος από τη φύση του είναι εγωιστής. Όλοι την πάρτη μας κοιτάμε, άλλοι λιγότερο κι'άλλοι περισσότερο. Καλό είναι να ονειρεύεσαι... Αλλά να κρατάς τα όνειρα σου έξω απ'τη σκληρή πραγματικότητα, γιατί αν τα φέρεις σε επαφή θα τα καταστρέψεις και παρ'όλο που είναι απλώς όνειρα, όταν καταστρέφονται πονάς αληθινά. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71419 από anna20 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 11:22μμ

anna20

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Εγω δεν το κρυβω οντως καποιες φορες κοιταω την παρτη μου αλλα ποτε δεν πληγωνω ανθρωπους..τοσα χρονια ομως ενω εδινα τοσα πολλα ελαχιστοι το εκτιμησαν..αυτο ειναι που με πληγωνει πολυ..πως κανεις δεν εκτιμαει τιποτα..δεν θελω να ακουσω τ ευχαριστω απο τον αλλον απλα να με κανει να πιστεψω πως οντως αξιζε η πραξη μου..αλλα πλεον εμεις οι ιδιοι καταστρεφουμε τα παντα....εννοειτε πως δεν θα παψω να ονειρευομαι ποτε..γιατι αυτο με κανει να ειμαι δυνατη..και ας τρωω φρικες καθε βραδυ που δεν μπορω να κοιμηθω.(αυτη η νυχτα ειναι τοσο δυσκολη οταν δεν εισαι καλα) προσπαθω απλα να ξεχασω κανοντας ονειρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71493 από nikos200 στις 29 Ιανουαρίου 2011, 1:59μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
ειμαι 16.. καιγω το ιδιο πιστευω και θα συμπληρωνα επισης και οτι ολοι κοιτανε την παρτη τους. νοιωθουμε ψυχικα μονοι..ετσι πιστευω.. ακομη και την κοπελα μου δεν εμπιστευομαι που τα εχουμε 1 χρονο και βαλε.. και αυτο γιατι ειχα προδωθει απο αλους ανθρωπους..στεναχωριεμαι που μου λενε οι δικοι μου οτι τοτε ολοι ηταν μαζι.. ενας εφταιγε ολοι θα φανε ξυλο και μιλαω για φιλους.. αυτοι ειναι πραγματικοι φιλοι.. τωρα πανε αυτα.. και ειμαι βαθια λυπημενος γιαυτο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72734 από izabella στις 19 Φεβρουαρίου 2011, 8:59μμ

izabella

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
to niwthw k egw auto to sinaisthima..k pisteuw oti apo mas tous idious erxetai!k ksereis giati?giati se kapoia fasi tis zwis s isws se pligwse kapoios k athela s blepeis tous allous kaxipota k den blepeis tipota kalo panw tous..stin ousia fovasai..egw toulaxiston auto pisteuw gia mena..fobamai para poli na afethw k distixws den einai kalo..giati pernane ola xwris na me aggizoun..(se eisagwgika)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72760 από εξοκοσμικος στις 20 Φεβρουαρίου 2011, 3:24μμ

εξοκοσμικος

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
εγω βαρεθει αυτη τη κατασταση που τφγ περιγραφης και γω εγω βαρεθι ολι ειναι ψευτικη παγωμενι ολι αλαζουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login