Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

έρωτας με καθηγητή

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74957 από nefelh στις 03 Απριλίου 2011, 8:02μμ

nefelh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γειά σας guys!!! Είμαι καινούρια στο forum και ήθελα να σας πω για ένα θέμα που με απασχολεί πολύ τελευταία. το θέμα είναι ότι έχω ερωτευτεί τον καθηγητή μου, ναι ξέρω οτι ακούγεται απίστευτα κλισέ... πριν από ένα χρόνο άλλαξα σχολείο και πήγα σε ιδιωτικό. ε εκεί γνώρισα έναν καθηγητή που ομολογώ πως στην αρχή δεν του έδωσα σημασία, ενώ αυτός έδειχνε το αντίθετο. Στο μάθημα δεν έπερνε τα μάτια του από πάνω μου και με κάθε ευκαιρία ερχόταν δίπλα μου, με ακουμπούσε, με χάιδευε διακριτικά πάντα, αλλά ποτέ δεν είχα σκεφτεί οτι κάτι μπορεί να παίζει. πριν δυο μήνες άρχισε να μου αρέσει, εξάλλου πριν είχα και μια σχέση, και άρχισα να τον φλερτάρω και εγώ. το θέμα είναι οτι είναι 20 χρόνια μεγαλύτερός μου, παντρεμένος... υπάρχουν πολλές φορές που έρχονται παιδιά και μου λένε οτι του αρέσω και τώρα πια με φλερτάρει πολύ έντονα. το θέμα είναι ότι τον σέβομαι πολύ και φοβάμαι πως άμα κάνω κάτι τολμηρό μειωθώ στα μάτια του, είμαι πολύ μπερδεμένη, τον έχω ερωτευτεί... Help!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #74962 από aLani στις 03 Απριλίου 2011, 10:14μμ

aLani

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν ειμαι γυναικα για να απαντησω σωστα αλλα εγω ως αγορι αμα εβλεπα οτι τραβουσε με μια καθηγητρια 35αρα σιγουρα ολο και κατι θα εκανα.. ουτο σι αλλος ειναι ιδιοτικο.. ο καθηγητης θα τον φαει και οχι εσυ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75035 από nefelh στις 05 Απριλίου 2011, 12:45μμ

nefelh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
εξηγησέ μου αυτό που είπες γιατί δεν το κατάλαβα.. ποια καθηγήτρια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75036 από nefelh στις 05 Απριλίου 2011, 3:56μμ

nefelh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
οκ το πιασα... δηλαδη τι να κανω? φοβαμαι μηπως γινει κανα μπερδεμα και βρω τον μπελα μου μετα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75041 από aLani στις 05 Απριλίου 2011, 5:24μμ

aLani

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
καταρχην ποσο εισαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75044 από sintele στις 05 Απριλίου 2011, 6:21μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
καλα ο 20 χρονια μεγαλυτερος σου,παντρεμενος κιολας τι ακριβος μπορει να ερωτευτηκε στην μικρουλα?μπεσ λιγο στην θεση του ειναι τοσο χρονο γαιδουρι και λιμπιζετε τα μικρακια,πρεπη να ψιλοβαρεθηκε τον γαμο του και ειπαι μηπως καταφερει και γ@@ και καμια αλλη,τραγικο πως κολλαει σε μωρα ομως(γιατι ηλικιακα κοντα του μωρο εισαι)...πορνος μην δινεις σημασια,προσπαθη μηπως ριξει καμια μικρουλα με την γοητεια του μεγαλου καθηγητη,αμα τον πανε μεσα ομως για παρενοχληση ανηλικου θα εχει πλακα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75094 από nefelh στις 06 Απριλίου 2011, 4:58μμ

nefelh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ειμαι 17 κι αυτος ειναι 38, νταξει υπαρχει μεγαλη διαφορά ηλικίας αλλά ο έρωτας είναι έρωτας. και δεν νομίζω το μόνο που ψάχνει να είναι σεξ γιατί αυτό το βρίσκει πολύ πιο εύκολα και χωρίς να κινδυνεύει η θέση του... απλά θέλω να πω οτι ειναι άνθρωπος που δεν μπορείς να μην τον σέβεσαι, όταν μιλάει κρέμεσαι απ' τα χείλη σου, γι' αυτόν τον λόγο τον ερωτεύτηκα... δεν θα έκανε κάτι για να με φέρει σε δύσκολη θέση αλλά έτσι δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει στο μυαλό του, αν δεν μιλήσουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75098 από panosx στις 06 Απριλίου 2011, 6:18μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
μιας που να πω κατι για αυτον δν 8α βοη8ισει ειπα να πω κατι να σε προβληματισει.
1)ειναι παντρεμενος
2)μπορει να μπει φυλακη.

αν τν σεβεσαι κι νοιαζεσαι τοσο 8ες να του κανεις κατι τετοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75099 από panagiotiC στις 06 Απριλίου 2011, 6:56μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Ένα είναι το σίγουρο,δεν είναι ερωτευμένος μαζί σου όπως και ότι σίγουρα αυτό το έχει ξανακάνει και με άλλη στο παρελθόν οπότε μην παραμυθιάζεσαι ότι μπορεί να σε ερωτεύτηκε.Ο τύπος είναι παντρεμένος και 21 χρόνια μεγαλύτερος σου,τι μπορεί να ζητάει από μια 17χρονη;Θα σου πω εγώ,μόνο το κρεββάτι.Καθώς και την ικανοποίηση ότι κατάφερε και έριξε την μαθήτρια του,θα το παινεύεται και στους φίλους του κιόλας.Σόρρυ που στα λέω τόσο ωμά αλλά δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια.Ένας 38χρονος δεν μπορεί να έχει κοινά ενδιαφέροντα και θέλω με μια 17χρονη.Επικεντρώσου σε άτομα της ηλικίας σου και με κοινά ενδιαφέροντα με τα δικά σου,με αυτόν δεν έχεις κανένα μέλλον,πίστεψε με..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75172 από nefelh στις 07 Απριλίου 2011, 7:54μμ

nefelh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
και γιατί αποκλείετε τελείως οτι μπορεί να είναι ερωτευμένος μαζί μου; άνθρωπος είναι κι αυτός. το γεγονός οτι είναι μεγαλύτερος δεν σημαίνει οτι το μόνο που θέλει είναι να με εκμεταλλευτεί, αν ήταν έτσι θα ήταν τελείως διαφορετικές οι πράξεις του, ποτέ δεν με πίεσε γοα κάτι, ούτε μου είπε κάτι ξεκάθαρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login