Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η δυνατότητα να ρίχουμε το φταίξιμο στους άλλους, λέγεται ομαδική δουλειά.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

γιατι κολλαμε παντα με τους μαλακες??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #75046 από sintele στις 05 Απριλίου 2011, 6:45μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
κατηγορια κλάψιμο λοιπόν,,,αν και σιχαίνομαι το κλάψιμο,αυτή την φορα αρμόζει η λέξη,,στο θέμα μας,έχω γνωρίσει το πιο καλο παιδί του κόσμου,πραγματικά όμως,δεν υπάρχει το άτομο σε σημείο που λες έλεος,όλα για νάνε happy η άλλη,είχαμε μιλήσει πρώτη φορα από msn κτλ(τραγικό το ξέρω χάχα)πριν από χρονια(πριν 3 κάπου εκεί,και μιλούσαμε σε αρεα διαστήματα αλλα πάντα για ότι μας συνέβαινε κτλ),φίλοι πάντοτε,αυτός άτομο με μακροχρόνιες σχέσης κτλ,το αντίθετο μου δηλαδη!....τον χωρίζει η δικια του με τον πιο άγριο τρόπο και μιας και είμαστε τόσο κοντά πια και ήταν πολύ χαλια ψυχολογικά έρχεται ταξίδι για να με δει(σημειωτέο πρώτη φορα)και να μεινη σπίτι μου να ξεσκάσει κτλ,τα πράγματα εννοείτε εξελίχθηκαν προς το ερωτικό,αυτός λατρεύει την ύπαρξη τις πρώην του ακόμη(χώρισαν πολύ πρόσφατα και ήταν πολύ καιρό μαζί),και εκεί που ήμουν μια χαρά με την ζωούλα μου αν και έχω 30000 τρεχάματα με την σχολη αυτά μας έλειπαν τώρα,,το θέμα δεν είναι να γίνει κάτι με εμάς,είναι τόσο καλός άνθρωπος που αν και νιώθω πράγματα γιαφτον μακάρι να τα βρει με την πρώην του γιατί εκείνη η κοπέλλα είναι η ζωή του,είχε τύχη νύχτες να ξυπνήσω και να τον βρω στο σαλόνι να κλέη γιατί την είδε όνειρο,μιλάμε για toooo κώλυμα,,το κεντρικό ερώτημα είναι πως γίνετε εμείς οι γυναίκες να συμπεριφερόμαστε έτσι στα καλύτερα παιδιά ρε γ@@?πχ αυτή άφησε το αγόρι τις και σε λίγες μέρες ήταν με έναν αλήτη που το μονο που τον νιαζί είναι το χόρτο,,δεν τις πρόσφερε αρκετή ασφάλεια λέει τώρα ο πρώην τις γιατί ήταν το καλο παιδί,έπρεπε να δέρνει κόσμο για να τις κάνει,,,τελοσπάντων

ερώτημα no1 γιατί κολλάμε πάντα στους άχρηστους και δεν εκτιμάμε αυτούς που πραγματικά αξίζουν?
ερώτημα no2 κάνω πίσω η μένω κοντά του?

το θέμα είναι πως τώρα είμαι η μονη του ουσιαστική υποστήριξη αλλα δεν μπορώ να τον βλέπω να πονάει τόσο...πριν ο ρόλος τις καλής φίλης δεν με πείραζε γιατί ξέρω πως είναι να νιώθεις έτσι και να θέλεις βοήθεια αλλα έτσι όπως εξελίχθηκαν τα πράγματα για ακόμα μια φορα χαλιέμαι για πράγματα που ουσιαστικά δεν με αφορούν,,   
αν ελπίζω να αλλάξει κάτι εντελώς μεταξύ μας δεν το συζητάω καν,έτσι όπως είναι τώρα καλά κρασιά και του χρόνου με υγεία!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75048 από aLani στις 05 Απριλίου 2011, 7:09μμ

aLani

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
.. γιατι να ειναι αχρηστος εκεινος.. για αυτην μπορει να ειναι ιδιαιτερος....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75049 από Doctoras στις 05 Απριλίου 2011, 7:22μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Eισε σηγουρη πως αρμωζει η λεξη μαλακας?Ειναι σωστο να τον χαρακτηριζεις με αυτο.Τελος παντον δικο σου θεμα.Ειναι κολιμενος και καλα θα κανεις να βρεις τρυφερο τροπο να τον ξεκολησεις.Δεν ειναι απαρετητα το σεξουαλικο...Προτεινε του να βγειτε ενα βραδυ να περασετε καλα,να συζητησετε.Καντον να δει οτι το να εχει παρεα και να περνας καλα ειναι ωραιο και δεν αξιζει να να κλαιει οσο και να ποναει γιατι εχει την δυναμη να το ξεπερασει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75052 από sintele στις 05 Απριλίου 2011, 8:05μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
ποοοο καμια σχέση ρε παιδιά,αυτός είναι το καλύτερο παιδί λέμε,αλλα τον παράτησε η δικια του μετά από ενάμισι χρόνο έτσι μέσα σε μια μέρα και πήγε και έμπλεξε με έναν τύπο ότι νάνε,,,εμενα δεν μου έχει κάνει τίποτα αντίθετος! απλά δεν μπορούμε να είμαστε μαζί γιατί έχει συνεχεια την άλλη στο μυαλό του αν και περνάμε υπέροχα και έχουμε τέλειες σχέσης...
doctora εννοείτε πως δεν προσπαθώ να του αλλάξω γνώμη βάση του σεξουαλικού αντίθετος μάλιστα δεν τον αφίσα να γίνει τίποτα παραπάνω για να μην χαλάσουν η σχέσης μας αφού είναι κολλημένος αλλου εκείνος,εγώ τον υποστηρίζω και τις τελευταίες μέρες που είχε έρθει σπίτι μου όλο βγαίναμε και προσπαθούσα να περνάει καλά,και ήταν όλα τέλεια αλλα την αγαπάει πολύ και δεν βλέπω να ξεκολλάει με τίποτα...(χώρισαν και πριν λίγο καιρό μονο)..
σήμερα έφυγε από το σπίτι μου για να πάει στον τόπο του(μας κατακριβια)και θα παο καίγω σε λίγες μέρες,αυτός είναι στρατιώτης αλλα κανονίζαμε μόλις βγει,να βγούμε να πάμε να δούμε μπάλα κτλ όταν παο,θα δείξει,,   
το ερώτημα μου είναι τελείως γενικό όμως βάση τις συμπεριφοράς τις πρώην του, γιατί εμείς η γυναίκες αφήνουμε τέτοια παιδιά σαν αυτόν που λέω για κάτι τύπους που και καλά το παίζουν αντράκια και μας ρίχνουν ενώ στην ουσία είναι μηδενικά,,,

aLani και ιδιαίτερος να είναι εκείνη η κοπέλλα δεν θα βρει άλλο άνθρωπο να τις συμπεριφερθεί όπως αυτό το παιδί,ήταν τόσο καιρό μαζί και ένα ψέμα δεν τις είχε πει,ότι ήθελε το είχε,άδεια απτό στρατό και άμεσος μονο κοντά τις την λάτρευε και την λατρεύει...και ενώ όλα έδειχναν τέλεια αυτή χωρίς καμια δικαιολογία τον άφησε και έμπλεξε με τον άλλο και τώρα το καημένο το παιδί έχει τρελαθεί δεν ξέρει τι του γίνετε,,,όπως και να έχει η πλακα είναι ότι αντί να σκέφτεται πως του συμπεριφέρθηκε και ότι πεζή να τον λένε όλη κερατα,αυτός λέει πως κερατάς ξικερατας ένα μπρρρρρ έλα τζακ να του πει και θα πάει πίσω!!!;p ουυυυφ ότι νάνε!   
αρα εν μερη ισχυει και για εσας τους αντρες,μην δειτε καπια να σας συμπεριφερετε ασχημα αμεσως ξοπισω της!(αλλα η αληθεια να λεγετε εμεις οι γυναικες ειμαστε το κατι αλλο σε αυτα!)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #75059 από Pelvic_Thrust στις 05 Απριλίου 2011, 9:53μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Επιτελους μια κοπελα που καταλαβε το μεγαλυτερο λαθος των γυναικων :D

Το οτι τον αφησε και καλα επειδη δεν εδερνε κοσμο οπως ο αλλος ο αλητακος ειναι ενδειξη χαμηλοτάτου επιπεδου. Με το ξυλο δεν αποδυκνυεις οτι εισαι ανδρας και παλικαρι. Απλως διχνεις οτι εισαι ενας αγραμματος καραγκιοζης που δεν εχει μελλον.

Ενας ανδρας θα σε υπερασπιστει οταν χρειαστει, και δεν εχει σημασια εαν φαει ξυλο η οχι, σημασια εχει οτι θα κανει τα παντα για να σε προστατεψει.

Θα σου προτεινα να μεινεις κοντα του, μην τον αφησεις τωρα ετσι οπως ειναι.. χρειαζεται ενα στηριγμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75068 από sintele στις 06 Απριλίου 2011, 12:33πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
ακριβώς,αυτό το παιδί αν και ήσυχος τύπος το μονο σίγουρο είναι πως ακόμα και τώρα αν τις κάνει κακό εκείνος θα τον σκοτώσει τόσα σημαίνει για αυτόν,,,εκεί είναι που φαίνεται ο πραγματικός άντρας,την αγαπά τόσο που δεν χρειάζεται να κάνει ψευτομαγκιές για να τις απόδειξη κάτι.. και αγαπητέ pelvic thrust δυστυχώς μετά από μια μεγάλη δόση αρχιμαλακον που έχω ζήση ναι έχω πιάσει το νόημα χάχα,,δυστυχώς όμως τέτοιοι άντρες σπανίζουν πια εγώ προσωπικά δεν έχω γνωρίσει άλλο παιδί με τόση καλοσύνη και που να έχει δοθεί τόσο σε μια γυναικα,,και με αυτόν είδαμε τα αποτελέσματα!ίσος πολλές φορες να μην μας αξίζουν κιόλας να υπάρχουν τέτοιοι τύποι άντρα,πχ αυτό το παιδί μονο κακό έχει πάθη από όλες αυτές τις σχέσης,βλέπεις η γυναικα το καλο παιδί το βαριετέ,δεν είναι για πολύ μέχρι να πάρουμε λίγο την δόση μας και μετα αντε παλι στους αχριστους οι μαζοχες!
μωρε αυτός το χρειάζεται το στήριγμα το θέμα είναι να μην το χρειάζομαι καίγω μετά χάχα..το ξέρω πως πρέπει να του σταθώ τώρα αλλα δεν είναι και ότι πιο εύκολο να βλέπεις κάποιον που σε νιαζί να υποφέρει τόσο,άσε το σπάσιμο νεύρων που δεν έχει μια στάλα εγωισμό,έστω να πει πως μου συμπεριφέρθηκε και σαν δεν ντρέπεται,το μονο που λέει είναι μα γιατί δεν μου δίνη μια δεύτερη ευκαιρία??και τη τις εκανα και δεν με αγαπαει πια,που εφτεξα?(το οτι ειναι απλα αυτη καθυστεριμενο δεν παιζη καν ως απαντηση παντοσ!!!!!)και μετά άντε να μην τον δείρις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75076 από Pelvic_Thrust στις 06 Απριλίου 2011, 10:35πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Αφου σ'αρεσει το παιδι και βλεπεις οτι δεν ξεκολαει.. οταν θα ειστε μονοι σας και τον δεις να στεναχωριεται και να σκεφετεται διαφορα.. δωστου ενα καλο φιλι με παθος χαϊδευοντας ελαφρα το κεφαλι του και μετα σφιξε τον στην αγκαλια σου (η αντιστροφα xD)

Πες του οτι ειναι απο τους λιγους ανδρες που ολες οι πραγματικες γυναικες θα'θελανε και οτι αξιζει πολλα περισσοτερα. Πες τι αισθανεσαι γιαυτον.. Δεν εχεις να χασεις τιποτα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75077 από sintele στις 06 Απριλίου 2011, 11:28πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
been there done that εντελοοοος ομως!!
οταν δεν ηταν καλα τον επαιρνα αγκαλια και τον ακουγα να μου εξηστορυ η πρωιν του το ενα η πρωην του το αλλο,τον φιλουσα και οπωτε δακρυζε τον σκουπιζα(νταντα θα γινο σε λιγο χαχα)προσπαθησα να του δοσο θαρρος και του ειπα πως ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος φτανη να παψη να την σκευτεται καθε λεπτο της μερας...του αερα τα λογια βεβαια αλλααα.. μου ειχε ζητηση ευχαριστο κτλ αρκετες φωρες και εγω του ειπα εγω σε ευχαριστω που μου εδειξες πωσ υπαρχουν τετοιοι αντρες..και οταν αναρωτιοταν συνεχεια τι εκανε και τι εφτεξε του ειπα να σκευτη και λιγο το ενδεχομενο πως μπορη εκεινη να εφτεγε στην τελικη(ναι ΜΠΟΡΗ ασ γελασω)και μου ειπαι καποτε θα καταλαβη..του ειπα και εγω αυτη καποτε θα καταλαβη και μακαρι να τα βρητε,εσυ να δω πωτε θα καταλαβεις πως σου αξηζη κατι καλυτερο... και οντος το εννοω,αφου την αγαπαει τοσο μακαρι να τα βρουν για να ειναι ευτυχισμενος αλλα πολυ φοβαμαι πως αυτη την φορα τον εκανε κοματια,αν τα βρουν και του ξανακανει κατι τετιο θα τον σκοτοσει..οι περιστασεις αλλαζουν αλλα οι χαρακτηρες δυστηχως οχι οσο και αν το θελουμε...
Δυστηχως εχω κατι να χασω,κατακριβια ηδη εχω αρχιση να την χανω,την ηρεμια μου!ειναι υπεροχος ανθρωπος αλλα το ξερω πως δεν υπαρχη περιπτωση να ξεκοληση τωρα ουτε και συντομα και μ@@ καναμε που το φεραμε στο πιο ερωτικο γιατι ξερουμε και οι 2 πως τωρα δεν γινεται και οπως παμε θα χαλασουμε και τις σχεσεις μασ..και οι φιλοι με πρηζουν μηνε κοντα του τεριαζετε τοσο και το ενα και το αλλο αλλα γ@@@@@ η κατασταση ;////
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75090 από Doctoras στις 06 Απριλίου 2011, 4:14μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Βασικα προσεχε μην παιξει τιποτα μεταξυ σας και μετα τον βαρεθεις και εσυ και τον πληγωσεις. Αν νιωθεις οτι μπορει να την πατισεις ετσι καλυτερα αστον να επιστρεψη και μεινετε μονο στο "φιλοι".Αυτο σου λεω μονο...(Με βαση τον τροπο σκεψης σου στην 3η απαντηση στο λεω...)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75127 από sintele στις 07 Απριλίου 2011, 1:44πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
το εχω σκευτη και εγω αυτο το ενδεχομενο αλλα δεν το νομιζω,,καταρχας τωρα ειναι σε αλλη φαση αυτος αν και ακομα και τωρα να εκοβα επαφες μαζι του ξερω πως θα τον πειραζε γιατι ειμαι καπως το στηριγμα του και οποτε ειναι μαζι μου περνα καλα,ξεχνιεται...δεν πιστευω να τον βαριομουνα γιατι ειναι ολα οσα δεν ειχα μεχρι τωρα,καταρχας τεριαζουμε πααρα πολυ γενικα αν και εχει μερικες πτυχες ο χαρακτηρας του που τον κανουν εντελος διαφορετικο(πχ εκεινος ειναι ευαισθητος δειχνη οσα νιοθη και αφηνετε εντελος στης καταστασεις πραγμα που εγω δεν θα κανα ποτε και με γοητευει ολος παραδοξος αν και συνηθος τους πολυ ρομαντικους και ολο μελια αντρες τους ψιλοβαριομουνα..¨/)ετσι ειναι ενδιαφερον η ολη κατασταση..αλλα και παλι δεν μπορο να αστρονομο και για πολυ πιο μετα,,οπωσ και να εχει,εδω δεν ξερω πως θα ειμαστε αυριο εμεις οι 2 οχι μετααα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login