Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ψυγγιές: Οι φωνές του περιπτερά να κλείσεις το ψυγείο.
Σάββατο, 18 Μαΐου

ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #75767 από mariap στις 21 Απριλίου 2011, 9:43πμ

mariap

μέλος από: 21/4/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ ΒΑΣΙΚΑ ΤΑΧΑ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ....ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΙΚΑΝΗ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΟΥΝ...
ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ....ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΟΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΘΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ....ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ..

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75770 από nantiaki91 στις 21 Απριλίου 2011, 11:04πμ

nantiaki91

μέλος από: 21/4/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
eisai poly mikrh.se aytes tis hlikies h filia den yparxei kan.pistepse me..oloi kai oles koitoun to symferon tous.apla xalarwse kai tha deis pou tha erthoun sth zwh sou atoma pou 8a aksizoun pragmatika na einai dipla sou!!! trust me!!! ;-)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75773 από Arthas στις 21 Απριλίου 2011, 12:36μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Γραψου σε καμια ομαδα π.χ αθλητικη και προσπαθησε να προσεγγισεις κανεναν.Ξερεις σε καταλαβαινω απλα ειναι μεχρι να βρεις την σωστη παρεα για παραδειγμα με τους συμμαθητες μου ποτε δεν ειμασταν φιλοι επειδη δεν πολυ γουσταρω τον χαρακτηρα τους αλλα εχω αλλους φιλους απο αλλα τμηματα στο σχολειο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #75920 από Μανοςςςςςς στις 24 Απριλίου 2011, 1:26πμ

Μανοςςςςςς

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2011
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Μεσα σε ενα κοσμο γεματο υποκρισια και πελατιακες σχεσεις...με "κυνερωτες και λυκοφιλιες(που λεει και ο Παπαδιαμαντης) ισως ειναι καλυτερη η μοναξια...Γνωμη μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76383 από zdenko_9 στις 03 Μαΐου 2011, 1:45πμ

zdenko_9

μέλος από: 3/5/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Φιλη mariap, μην τα βαφεις ολα μαυρα και κανε κουραγιο . Παντα υπαρχει καποιος που θα βρεθει διπλα μας και θα ειναι πιστος και θα μας βοηθα.Αυτος ο φιλος θα βρεθει και για σενα, αν σκεφτεσαι το θεμα λιγο πιο θετικα . Η θετικες σκεψεις παντα βοηθουν ,αλλα δεν αρκει μονο αυτο. Πριν κατηγορησεις ομως το περιβαλλον σου για ολα αυτα που σου ετυχαν σκεψου αν εσυ εκανες κατι λαθος και οταν το εντοπισεις θα βοηθηθεις και θα μπορεσεις να το διορθωσεις.

Ψαξε να βρεις ατομα με κοινα ενδιαφεροντα , συζητειστε γι αυτα μεταξυ σας και σιγα σιγα θα δεις οτι αρχικα μονο απο αυτες τις συζητησεις θα βαλετε τα θεμελια για μια φιλια η οποια θα χτιστει και θα δοκιμαστει στη συνεχεια . Μη στεναχωριεσαι και μην ξαναπεις ΠΟΤΕ πως δε θελεις τη ζωη σου.

Ολα θα πανε καλα, θα δεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login