Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σερενάτα και πάσης Ελλάδος να ούμ'
Σάββατο, 25 Μαΐου

δεν ξερω ειμαι ασχημος?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77777 από dimitrakos1996 στις 25 Μαΐου 2011, 5:11μμ

dimitrakos1996

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/1/2011
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ρε παιδια απο τους δικουσ μου ολοι λενε πως ειμαι ομορφο παιδι αλλα επιδι εχω μακρι προσοπο εγω πεσει και θυμα κοροιδιας πολες φορες αν και σπιρια δεν εχω ειμαι γυμνασμενος αλλα οχι παρα πολυ εχο μεγαλες πλατες και δεν ειμαι χοντρος τι λετε να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77778 από Pelvic_Thrust στις 25 Μαΐου 2011, 5:19μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Δεν χρειαζεται να στεναχωριεσαι, το οτι εχεις μακρυ προσωπο δεν ειναι κακο. Υπαρχουν διαφορα σχηματα, απλως πρεπει να βρεις το καταληλο κουρεμα (οπως εκανα εγω).

Εμενα με αποκαλεσαν σκατοφατσα και κατι αλλα διαφορα.. ενω οι δικοι μου λενε οτι ειμαι ^^ μορφονιος (lol).

Καποτε με πειραζε, τωρα ουτε που με ενδιαφερει. Κανεις δεν ειναι τελειος & μοντελο. Οποιος και οποια μας γουσταρει καλως, οποιοι δεν... @@
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77788 από pantelis20 στις 25 Μαΐου 2011, 7:32μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Ένα καλό κουρεματάκι με αφέλειες και σχετικά πιο πολύ μαλλί στα πλάγια θα σε στρογγυλέψει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78007 από eimaiegw στις 28 Μαΐου 2011, 12:01μμ

eimaiegw

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
εγω πιστευω υπαρχει μονο ομορφια και ματια που δεν εχουν μαθει να την βλεπουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78047 από sizA στις 28 Μαΐου 2011, 9:53μμ

sizA

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
εγω πιστευω οτι εισε τοσο πιτσιρικας στο μυαλο κε τοσο ποζερι που το γραφεις μονο κε μονο για να σου πουν ναι εισαι.. το να λες γεια σας νομιζω οτι ειμαι ασχημος αλλα εχω μεγαλες πλατες γενικα καλο σωμα και καθολου σπυρακια πραγματικα ρε φιλε εισα κλασμενος δεν ξερω γιατι ειμαι τοσο αποτομος αλλα οταν βλεπω κατι τετοια τρελενομαι..

Σημείωση moderator: Δεν είναι τρόπος αυτός και ούτε είναι μήνυμα ουσίας αυτό που έγραψες. Σ' αυτό το site καλωσορίζουμε ΑΥΤΟΥΣ ΑΚΡΙΒΩΣ που έχουν ένα πρόβλημα και τους ενθαρρύνουμε να το γράψουν αμέσως και χωρίς πολλές πολλές διατυπώσεις για να δοθεί λύση. Αν ξανακάνεις τέτοιου είδους επίθεση σε χρήστη και δεν απαντάς κατευθείαν στο θέμα, θα φας τέτοιο ban που θα τραντάξει ο Γούγλης από το ψάξιμο που θα κάνεις να βρεις επόμενο site να γράφεις τις μαλακίες σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login