Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν σου λένε "Θα το σκεφτώ" ή δεν ξέρουν την απάντηση ή η απάντηση είναι όχι.
Κυριακή, 28 Απριλίου

τοσο ζωντανο ονειρο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #78008 από eimaiegw στις 28 Μαΐου 2011, 12:10μμ

eimaiegw

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
καθοταν στο πισω θρανιο,ξαφνικα ηρθε καθησε μαζι μου, πλησιαζε ολο και πιο κοντα και μου επιασε το χερι,εσφιξα τα δαχτυλα μου αναμεσα στα δικα του ηταν τοσο αληθεινο που ακομα νιωθω το ανγκιγμα απο το χερι του μακαρι να ηταν αληθεια :/ αλλα δεν γινετε αφου δεν με γουσταρει
τελος παντον σας εχει τυχει να δειτε ενα τοσο ζωντανο ονειρο?
εχει βγει ποτε?
επισις ξερει καποιος αν σημαινει τιποτα το ονειρο που ειδα με βαση τον ονειροκριτη η κατι αλλο?
θα παρακαλουσα οσους απαντησουν εκτοσ απο τον πιθανο σχολιασμο του ονειρου μου αλλα και σε ολες τις ερωτησεις (φυσικα οποιος δεν γνωριζει να μου πει οτι δεν ξερει) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78079 από dimitris1997 στις 29 Μαΐου 2011, 5:27μμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
μου έχει συμβεί πολλές 2-3 φορές. αυτό έγινε επειδή αυτό θα ήθελες να γίνει στην πραγματικότητα. τα όνειρα εκφράζουν της ποιο κρυφές μας επηθυμίες. προσωπικά δεν πιστεύω στον ονειροκρίτη και σε άλλα τέτοια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78112 από toucan στις 30 Μαΐου 2011, 12:45πμ

toucan

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Έγραψε:(dimitris1997@29 Μαΐου 2011)
μου έχει συμβεί πολλές 2-3 φορές. αυτό έγινε επειδή αυτό θα ήθελες να γίνει στην πραγματικότητα. τα όνειρα εκφράζουν της ποιο κρυφές μας επηθυμίες. προσωπικά δεν πιστεύω στον ονειροκρίτη και σε άλλα τέτοια...

εγω δηλαδη που ειδα οτι σουβλιζα την αδερφη μου μαζι με κατι ζουλου θελω να την σκοτωσω? μου εχει τυχει κι εμενα κατι παρομοιοισως να ειναι προφητικο ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78310 από spirit στις 31 Μαΐου 2011, 7:45μμ

spirit

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
μου ειχε τυχει πριν 4-5 χρονια κατι αναλογο. ειδα οτι κατι μου εδινε στο χερι ενας πρωην μου, και ηταν τοσο πολυτιμο υποτιθεται που στο ονειρο μου εκλεισα πολυ σφιχτα την χουφτα μου για να μην το χασω. οταν ξυπνησα ειχα την χουφτα μου ακριβως σφιχτα κλεισμενη οπως και στο ονειρο μου.απιστευτα ζωντανο! σε καταλαβαινω!

ειναι αυθυποβολη κατα την γνωμη μου. πιεζουμε τον εαυτο μας να μας δωσει ενα "σημαδι" μαγικο οτι υπαρχει ελπιδα με αυτο το ατομο, οτι κατι μπορει να αλλαξει.

η συμβουλη μου για σενα : συν αθηνα και χειρα κινει ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78323 από Bluejack στις 31 Μαΐου 2011, 9:11μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Έγραψε:(toucan@30 Μαΐου 2011)
Έγραψε:(dimitris1997@29 Μαΐου 2011)
μου έχει συμβεί πολλές 2-3 φορές. αυτό έγινε επειδή αυτό θα ήθελες να γίνει στην πραγματικότητα. τα όνειρα εκφράζουν της ποιο κρυφές μας επηθυμίες. προσωπικά δεν πιστεύω στον ονειροκρίτη και σε άλλα τέτοια...

εγω δηλαδη που ειδα οτι σουβλιζα την αδερφη μου μαζι με κατι ζουλου θελω να την σκοτωσω? μου εχει τυχει κι εμενα κατι παρομοιοισως να ειναι προφητικο ;)


Τα όνειρα είναι ένα παράθυρο από το οποίο (για εμένα πάντα) γίνονται φανερά κρυφές επιθυμίες και φόβοι του υποσυνειδήτου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login