Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όπως είπε ο Αϊνστάιν: «όλα είναι σχετικά». Αν θέλετε να εντυπωσιάσετε, θυμηθείτε και την «απροσδιοριστία» του Χάιζενμπεργκ. Κάτι ανάλογο σημαίνει και αυτή.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

αλλο ενα προβλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81907 από weedstyle στις 12 Ιουλίου 2011, 10:53μμ

weedstyle

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
λοιπον μπαινω κατευθειαν
γουσταρω ενα κοριτσι πολυ καιρο και δεν το ξερει ακομα.. θα τις το λεγα μεσα στο καλοκαιρι αλλα μου ειπε τελευτεα στιγμη οτι θα το βγαλει ολο στο χωριο της... η σκεψη μονο οτι μπορει να κανει κατι με αλλον με τρομαζει... σκεφτηκα να βρω καμια αλλη ετσι για το καλοκαιρι αλλα το προβλημα ειναι οτι ολα τα φιλαρακια εχουν φυγει και ειμαι σχεδον μονος εδω και που να παω τωρα μονος....Προτεινετε κατι γιατι δεν παιζει να αντεξω πολυ ακομα ετσι!!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81908 από panosx στις 12 Ιουλίου 2011, 10:58μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
αστα φυλε κι εγω μονος μου ολα τα φυλαρακια εξω κι εχω μεινει με κατι μλκεσ που βγαινουν μονοι τους.... ontopic now.αποτι κτλβ για να πλησιασεις καποια θες κοινο γνοστο??? αν ειναι ετσι τοτε το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να βγεις με καποια ΦΥΛΗ σου κι να πεις να φερει κι καμια δικια της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81925 από diamondz στις 13 Ιουλίου 2011, 12:13μμ

diamondz

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2011
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
panosx ρε φιλε καθε φορα που γραφεις σκοτωνεις την ορθογραφια μπενω να δω ενα θεμα και τρελενωμαι κανε λιγοτερα και πιο ασημαντα λαθοι , αν ειναι δυνατον δηλαδη 3η γυμνασιου θα πας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81926 από panosx στις 13 Ιουλίου 2011, 12:20μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
αστα το ξερω ρε φυλε αλλλα ειδικα στο pc δν μπορω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82128 από sophie19 στις 17 Ιουλίου 2011, 12:47πμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
σορρυ φιλε για το θεμα σου τι να σου πω αν τυχει κατι ετυχε;)
αλλα ρε diamondz τι το κανεις το σχολιο αν εισαι στην ιδια κατασταση?!το οτι μας γραφεις το λαθη με -οι και λες του αλλου να κανει πιο ασημαντα λαθη και οτι τρελαινεσαι ανορθογραφα που το βαζεις??
το παιδι δεν το εχει στην ορθογραφια οκ δε θα τον σφαξουμε κιολας και αν γραφει ολη μερα με greeklish λογικο ειναι.αλλα να κανεις παρατηρηση για ορθογραφια με ανορθογραφο κειμενο?!ελεος



κραταω μια επιφυλαξη με την ελπιδα οτι το ειπες για πλακα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login