Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ποτό και μαθηματικά δεν πάνε μαζί. Ποτέ δεν παραγωγίζουμε όταν πίνουμε.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Σας συμβαίνει και σε εσάς?Ψυχικός πόλεμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82722 από Asurmatos στις 29 Ιουλίου 2011, 12:11μμ

Asurmatos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/7/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ολοι οι ανθρώποι εχούμε όνειρα για π.χ εγώ θέλω να γίνω επαγγελματίας μπουζουξης και να έχω ένα καλό σωμα σαν τους bodybuilder ενταξει οχι και τοσο έστω 6 κοιλιακους έχω 4 μέχρι τώρα...

πάντα είμαι τόσο κοντά στο να τα αποκτήσω και οταν παω να το πετύχω αρχιζω και βαριέμε και βαριέμε και υποτίθεται οτι αγαπάμε δεν το βαριόμαστε...

Δεν ξέρω τι μου σιμβαίνει,θαυμάζω τοσο πολυ οταν πετυχαινω κατι και νιώθω τοσο ωραια,αλλα μου την δινει οταν δεν μπορω να πετυχω τους στοχους μου....

Γιατι μια ζωη να μην μπορω να πετυχω αυτο που θελω?γιατι?εφοσον ξερω τη θελω στην ζωη μου...

Δεν σας έχει τυχει ποτε να να περπατατε εξω στον δρομο και να σκεφτεστε τον μελλον σας τους σκοπους σας?αν το πετύχετε πραγματικα αυτο που θελετε και να αγχωνεστε?

Ειμαι σε απογνώση πείτε κατι ρε παιδια.............

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82726 από zamanfou στις 29 Ιουλίου 2011, 1:08μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Λένε ότι όταν κάνεις σχέδια ο Θεός γελάει...Όλοι κάνουμε όνειρα και έχουμε βλέψεις για το μέλλον μας...Δεν φτάνει όμως να προσπαθούμε μόνο εμείς μερικές φορές,πρέπει να ευνοούν και οι συγκυρίες...Αν πιστεύεις στην τύχη,μπορεί όσες φορές ήσουν κοντά σε ένα σου όνειρο και δεν πέτυχε,αυτό να συνέβη για κάποιο λόγο...Κάθε εμπόδιο για καλό δεν λένε άλλωστε?Και στην τελική δεν μπορεί να είναι όλα ρόδινα,εκεί είναι η μαγκιά,να συνεχίζεις να προσπαθείς ακόμη και όταν ένα σου βήμα μπροστά σε πάει δύο πίσω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82730 από Verus στις 29 Ιουλίου 2011, 3:40μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Δεν προσπαθείς όσο πρέπει, προφανώς. Δεν πρόκειται να σε ευνοήσει ούτε η τύχη ούτε πρόκειται κανείς να σε βοηθήσει. Λίγο περισσότερο πείσμα και εγωισμό θέλει και θα φτάσεις τους στόχους σου. Ακόμη κι'όταν αναγκάζεσαι να πας "δυο βήματα πίσω", βάλε στόχο την επόμενη μέρα να πας τρία μπροστά.
Δεν ξέρω αν με πιάνεις..!
Δεν πρέπει να περιμένεις τίποτα από κανέναν, γιατί θα μένεις μαλάκας πάντα.
Προσπάθησε σκληρά κι'όταν εν τέλει κάνεις τον απολογισμό σου θα βρεθείς δικαιωμένος ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82732 από Asurmatos στις 29 Ιουλίου 2011, 4:10μμ

Asurmatos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/7/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

zamanfou- Το λεω και γω οτι χωρις να δουλέψεις σκληρα δεν μπορεις να παρεις στην ζωη σου τπτ χωρις ανταλαγμα αμα ηταν ολα ευκολα δεν θα ηταν και τοσο ωραια τα πραγματα στην ζωη μας γιαυτο και πρεπει να αγωνιζομαστε ...ελπιζω να βαλω τα δυνατα μου και να τα καταφερω!

Verus αυτο ειναι το κακο δεν εχω εγωισμο αλλα εχω ζηλεια δεν ξερω πως μπορω να το δουλεψω αυτο ισως αμα εβλεπα κατι βιντεο με ωραια σωματα να δουλευα καλυτερα τους κοιλιακους μου θα το προσπαθησω ετσι,
και καταλαβα επισης εκεινο που ενοεις αν κανω σημερα 10 push ups να κανω αυριο 11 κατι τετοιο:)

Ευχαριστω για της απαντισεις σας περιμενω να κουσω και αλλες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82880 από Roula94 στις 01 Αυγούστου 2011, 3:55μμ

Roula94

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2011
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
συμφωνω με πολλους απο τους παραπανω...μαλλον εισαι αρκετα ενθουσιωδης δηλαδη καταπιανεσε με κατι στην αρχη αλλα μετα το βαριεσε,ενθουσιαζεσε στην ιδεα αλλα μετα μαλλον τα βρισκεις σκουρα κ τα παρατας...μ εχει συμβει απειρες φορες κι εμενα !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login