Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η αντίσταση είναι μάταιη. Κάποια στιγμή θα κάνεις logout.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Εμφανιση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #83358 από Reaction στις 07 Αυγούστου 2011, 3:06μμ

Reaction

μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Λοιπον εχω τα εξης δυο προβλημα με την εμφανιση μου.

1.Τα μαλλια μου.Τα μαλλια μου ειναι τοσο σκληρα που δεν μπορω να τους δωσω ενα συγκεκρυμενο style η να τα στερεωσω.Καμια ιδεα για δοκιμη , εννοω πως να τα κανω.Παντα για σκληρο μαλλι ( μη μου πειτε πραγματα που δεν γινονται με τα μαλλια μου ):p

2. Εχω μαυρους κυκλους εδω και πολυ καιρο και προσπαθω να τους ξεφορτοθω.( Κοιμαμαι παρα πολυ αρα δεν πιστευω να ειναι απο αυτο ! ).


-Θελω λυσεις αποτελεσματικες! :p
Ευχαριστω για οποια συμβουλη μου δωσετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83359 από manolio4 στις 07 Αυγούστου 2011, 3:48μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
1.για τα μαλλιά θα σου έλεγα να τα λούζεις κάθε φορά που θέλεις να τα φτιάξεις..μετά τα στεγνώνεις με μια πετσέτα και τα στρώνεις..αν και πάλι είναι πολύ σκληρά και δεν στρώνουν τότε ίσως με μια πρέσα να τα μαλακώσεις και μετά ζελέ..να σε ρωτήσω κάτι όμως..είναι κοντά τα μαλλιά σου; και αν ναι πόσο;

2.τώρα γι αυτό δεν ξέρω..ίσως με καμία κρέμα για το πρόσωπο; ρώτα τη μάνα σου..μπορεί να ξέρει
Ελπίζω να σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83361 από Reaction στις 07 Αυγούστου 2011, 4:14μμ

Reaction

μέλος από: 15/5/2011
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
Οχι δεν εχω μακρια μαλλια γιατι αν μακρινουν τοσο σκληρα που θα ειναι θα ειμαι σαν παλαβος.ΕΙναι περιπου 1-2 εκατοστα , κατι τετοιο δεν τα μετρησα με το χαρακα :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83364 από manolio4 στις 07 Αυγούστου 2011, 5:39μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
δεν πειράζει..πάντως αυτό με το λούσιμο να το κάνεις..σε εμένα πιάνει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84113 από Paris23 στις 18 Αυγούστου 2011, 10:12μμ

Paris23

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Για τους κύκλους πάνε σε ένα φαρμακείο και ζήτα μία κρέμα ειδική ξέρουν.... σε ένα μήνα θα δεις βελτίωση....επίσης να πίνεις πολύ νερό...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84119 από asap στις 18 Αυγούστου 2011, 11:35μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
τα μαλλια μπορεις οταν πας για κουρεμα να τους πεις να στα αραιωσουν λιγο... υπαρχει ενα ειδικο ψαλιδι που κανει αυτο το πραγμα(και ενοηται δεν χαλαει το λοοκ)... επειδη εχω και γω το ιδιο προβλημα(σκληρη τριχα) εχω αγορασει δικο μου... αν και πλεον εχω ξυρισμενο κεφαλι...

οι μαυροι κυκλοι συνηθως ειναι απο την κουραση αλλα και απο τον υπολογιστη(αμα καθεσε πολλες ωρες) .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84221 από tragikos στις 20 Αυγούστου 2011, 1:15πμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
1 μασια και φτιαξιμο

2 αγγουρια κατω απο τα ματια (νομιζω πως πετιχενει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84363 από zoupi2007 στις 21 Αυγούστου 2011, 8:51μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
εχω και εγω τα ιδια ακριβως... για το μαλι ακουσα οτι αν το κοψεις στη ριζα 2-3 φορες μετα βγενει μαλακο και απαλο , και καθεται κατω.

τωρα για τους κυκλους δεν εχω ιδεα.. δεν το εχω ψαξει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84558 από AngrySkinhead στις 25 Αυγούστου 2011, 1:44πμ

AngrySkinhead

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
1)αραιονεις τα μαλια σου στον κουρεα
2)παιρνεις ισιοτικο για τα μαλια(αυτο ειναι μια κρεμα και μετα απο κανα 3-4 λουσιματα μαλακονουν)
3)ενας τροπος να φτιαχνεις τα μαλια σου ειναι οταν λουζεσε να τα στεγνονεις λιγο με την πετσετα να ριχνεις λακ και μετα πιστολακι και φτιαξημο (αλλα οχι με τελιος καφτο αερα γιατι αν καει πολυ η λακ στεγνωνει γρηγορα)
επεισεις για τους κυκλους μονο σε δερματολογω θα βρεις λυση γιατι οι κυκλοι μπορει να βγουν απο αυπνοια η και απο αβηταμινοσει και επειδει μπορει να ειναι οποιδιποτε βηταμινη(και υπαρχουν και πολλες που εχουν να κανουν με το δερμα)πας στον δερματολογω,σου λεει τις εχεις,σου γραφει και τι να παρεις κιολας και εισαι οκ
Υ.Γ
με τα μαλια εμπιστευσουμε,ειχα το ιδιο προβλημα παλια αλλα επειδει ημουνα ποζερι ολο εψαχνα και ειχα βρει 100 τροπους να τα φτιαχνω.τωρα τα ξυριζω και υσηχασα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login