Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

dn uparxoun realy friends

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84547 από vaCw k oipos gO στις 24 Αυγούστου 2011, 7:34μμ

vaCw k oipos gO

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
pragmatikoi filoi dn uparxoun k oute 8a uparxoun.... apo 1h dimotikou ixa mia fili k pisteua oti dn 8a xorizomastan pote... k x8es me pire til. gia na m pi oti dn 8eli na imaste allo files epidi dn tairiazoume.. leei oti emena m aresei mono na paizw enw autinis na kn mono voltes.. k eyw tis eipa oti dn ine kako p k p na paizeis lg.... mia ali fili m pali apo 3wn xronon gnorizomaste oute mia fora dn m simparasta8ike... :'(

k tr eima telios monh... dn exw kanenan allo :'( :'( :'(

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84550 από gossipgirl στις 24 Αυγούστου 2011, 8:54μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Καταρχας ποσο χρονων εισαι?Σου προτεινω να κατσεις να της μιλησεις...Βγειτε μια βολτα για καφε πχ και προτεινε της να κανετε πραγματα που θα ευχαριστουν και τις δυο σας...Νιωθεις ξεκρεμαστη τωρα,καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις,αλλα μην απελπιζεσαι γιατι θα βρεις παρεα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84553 από maria27 στις 24 Αυγούστου 2011, 11:34μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Μην ανυσηχεις κοπελια! Υπαρχουν πραγματικοι φιλοι... πολυ λιγοι αλλα σημαντικοι! Και εγω πριν ενα χρονο την ημερα των γενεθλειων μου τσακωθηκα με ολες μου τις φιλες που ημασταν μαζι απο το δημοτικο και λεγαμε οτι θα ημασταν μαζι για παντα και δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑΝ. Ενιωθα οπως νιωθεις και εσυ. Ακομα δεν ξερω γιατι τσακωθηκαμε.. Τοτε καταλαβα πως αρχισε η εφοιβεια και οι χαρακτηρες μας αρχιζουν να αλλαζουν. Μην στεναχωριεσαι.. Κανε μια νεα αρχη και θα βρεις παρεα! Η΄ μιλα με τις φιλες σου και μπορει να τα ξαναβρειτε ;) Εγω μετα απο ενα χρονο εχω βρει πραγματικους φιλους που με αγαπανε και τους αγαπαω και εχω ξεχασει αυτα που με στεναχωρουν! Πραγματικα δεν χρειαζετε να στεναχωριεσε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84556 από AngrySkinhead στις 25 Αυγούστου 2011, 1:18πμ

AngrySkinhead

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
υπαρχουν φιλοι μονο που και αυτοι κοιτανε την παρτη τους...
εγω νομιζα οτι ειχα πολλους αλλα ολοι στα δυσκολα την εκαναν,εμειναν 3-4 και στο τελος εφυγαν και αυτοι.
και οπως μου ειπε καποια που ποτε δεν θα ξεχασω και θα την εχω για παντα στην καρδια μου "εσυ να κοιτας οτι κλεινει η πορτα σου και τους υπολοιπους αστους"με αυτο θελλω να σου πω πως πρεπει να ψαχνεις για φιλους που αξιζουν,δεν εχει να κανει ποσο καιρω ξερεις τον αλλον αλλα ο χαρακτηρας του και το αν τα ενδιαφεροντα σας ειναι κοινα,για αυτο σου προτεινω να αλαξεις σκηνικο και να ψαξεις για φιλους που πραγματικα ειναι καλοι ανθρωποι και μπορουν να αγαπησουν εναν φιλο,και αν παλι δεν κανιες σωστη ειλογη..εχεις την οικογενια σου να σε στηριξει.
ελπιζω να βοηθισα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84563 από Verus στις 25 Αυγούστου 2011, 2:12πμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Φυσικά και υπάρχουν φίλοι. Τώρα, αν εσύ δεν μπορείς να ανοίξεις τα μάτια σου και να τους δεις είναι άλλο θέμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84570 από partblah1990 στις 25 Αυγούστου 2011, 10:10πμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Πραγματική φιλία υπάρχει μόνο μεταξύ των αντρών και είναι ο ορισμός της φιλίας! Μεταξύ γυναικών υπάρχει ζήλεια ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84816 από sophie19 στις 29 Αυγούστου 2011, 4:44πμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Έγραψε:(partblah1990@25 Αυγούστου 2011)
Πραγματική φιλία υπάρχει μόνο μεταξύ των αντρών και είναι ο ορισμός της φιλίας! Μεταξύ γυναικών υπάρχει ζήλεια ...

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login