Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κοιμάται πιο γρήγορα αυτός που κοιμάται μόνος του.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Προβλημα με τους γονεις..

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84766 από City Da Bong στις 28 Αυγούστου 2011, 4:39μμ

City Da Bong

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Χθες πηγα να μπω σε ενα αγωνα πολο στον οποιο θα διαμαρτυροταν η ομαδα μου για τον υποβιβασμο της στην δ εθνικη (ειμε ολυμπιακος βολου).Ειχα ενα μποθκαλι κρασι το οποιο για να το βαλω μεσα το εβαλα στα γενητικα μου οργανα ..οταν πηγα να μπς βρηκαν τσιγαρα κλπ και στο τελος βρηκαν και το μπουκαλι...Δεν ειχα ξαναπερασει απο αυτην τη διαδικασια...παρακαλεσα τον διευθηντη να μ αφησει μ ειπε αντε **** κωοπαιδο κ εφυγε...Με πηγαν στην ασφαλεια βολου .Ειδοποιηθηκαν οι γονεις μου και μετα αο 2 ωρες ηρθαν μαζι απο το νοσοκομειο γιατι ο πατερας μου ειχε αιμα στα ουρα.Τουσ εξηγησαν τον λογο και με βγαλανε.Ειχε προηγηθει πριν λιγες μερες μια φαση που τουσ ειπα οτι καπνιζω και ηταν ηδη ασχημα τα πραγματα.Μου ειπαν οτι δν με μεγαλωσαν ετσι (ειμε 15 χρονων) κλπ.Αυριο θα ερθει μια φιλη μ απο λαρισσα με την οποια ειμαστε πολλυ καλοι φιλοι εδω και 1 χρονο...Ειχαμε κανονισει για παραλια αλλα οι γονεις μου δεν με αφηνουν να βγω απο το σπιτι...τι θα κανω...σας παρακαλω αξιοτιμα μελη του ftoy δωστε ενα χερ βοηθειας...Βρισκομαι σε πολλυ ασχημη ψυχολογικη κατασταση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84781 από sorkatis στις 28 Αυγούστου 2011, 8:18μμ

sorkatis

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2011
μηνύματα: 97 αποδεκτές 0
κατ' αρχην ζητα συγνωμη για τις μαλακιες που πας και κανεις και ασε να περασει λιγος χρονος.. οταν αρχισουν τα σχολεια προσπαθησε να διαβαζεις λιγο(γιατι απ' οτι νομιζω δεν εισαι και ο πρωτος μαθητης) και σταματα το καπνισμα μην νομιζεις οτι θα βγαλεις και πολλες γκομενες καπνιζοντας πιο πολλου "φιλους κουτραδωρους θα βγαλεις που θα σε κυνηγανε για τα τσιγαρα σου"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84782 από City Da Bong στις 28 Αυγούστου 2011, 8:20μμ

City Da Bong

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καπνιζω επειδη μ'αρεσει...οχι για τις γκομενες...2ον βγαζω 17 και τριτον πρεπει να παω για καφε αυριο επειγοντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84784 από sorkatis στις 28 Αυγούστου 2011, 8:27μμ

sorkatis

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2011
μηνύματα: 97 αποδεκτές 0
πρωτον τον παπα "καπνιζω για να νιωθω εγω καλα και με βοηθαει ψυχολογικα" να τον λες σε αλλους, δευτερον πρωτη φορα βλεπω χουλιγκαν που να βγαζει καλο βαθμο και τριτον αν τους γονεις σου τους γραφεις στα αρχιδι@ σου αυριο πανε για καφε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84785 από City Da Bong στις 28 Αυγούστου 2011, 8:29μμ

City Da Bong

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
φιλε πιστεψε με γινονται και τα 2 μαζι.αγωνα στουσ austrian δεν εχω χασει σε ολες τισ πορειες ειμαι και βγαζω 16-17 ;) ολα γινονται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84788 από psixakias στις 28 Αυγούστου 2011, 8:48μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Την έκανες την βλακεία σου... δεν χρειάζετε να φανατιζόμαστε για ομάδες ενώ ο κοσμος κέγετε.. μιλα στους γωνεις σου αλλα εχουν δικαιομα να σε βαλουν οτι τιμορια θελουν..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84804 από lakis1 στις 29 Αυγούστου 2011, 2:18πμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
Φιλαρακι ζητα συγνωμη απο τους δικους σου για οτι εγινε..εξηγησε στην κοπελα το συμβαν και θα καταλαβει....αν δεν καταλαβει ειναι λιγο αναισθητη..αλλιως βγες για καφε γραψε τους δικους σου στα @ρχιδια σου χτυπα τους απανωτα με τα τσιγαρα και τα αστυνομικα τμηματα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85243 από JoWilson στις 06 Σεπτεμβρίου 2011, 2:05μμ

JoWilson

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
θα πάρεις ένα κομμάτι ξύλο θα το δέσεις με μαύρη κλωστή η κορδέλα και θα λες

"Τα μυαλά σου γυροφέρνω και θα κάνω αυτο που θέλω, (και θα πεις τα ονοματα των γονιών σου)" !

Θα το βάλεις κάτω απο το χαλάκι του σπιτιου να το περάσουν οι γονείς σου. Πιάνει μου το χε δείξει η γιαγιά μου, και είναι θαυματουργό!!!

Κι όσο για τους υπόλοιπους εδω μέσα πιστευω πως αν δεν ζήσει τώρα όπως θελει πότε θα το κάνει!?! Στα 60?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85375 από aswtos στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 9:00μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
αλλο το να ζω και αλλο το να μαλακιζομαι! αντε με το καθε κακομαθημενο! εχει τους γονεις του να τρεχουν στα νοσοκομεια και να αχγωνονται για τι συμβαινει στον πατερα του (αν ξερεις...το αιμα στα ουρα μπορει να ειναι συμπτωμα ακομη και για καρκινο) και αυτος τρεχει και το παιζει ο αγωνιστης για τη σωτηρια της ομαδουλας του! ρε ειμαστε σοβαροι? και απο την αλλη μας λεει πως καπνιζει επειδη του αρεσει! σωπα ρεεε...!!! και αν στον πατερα σου του αρεσε να παρει ενα παλουκι και να σου εσπαγε τα παΐδια με αυτα που πας και κανεις τι θα λεγαμε? πως ετσι του αρεσει και καλα κανει? εμαθες απο τα 15 σου και τι σου αρεσει!!! και να κανεις οτι σου αρεσει οταν θα βγαλεις δικα σου λεφτα με τον ιδρωτα σου και οχι να μου το παιζεις γοης, αγωνιστης και επαναστατης με τα λεφτα των γονιων σου! που θες και κρασι τρομαρα σου...! και μην μας το παιζεις ο καλος ο μαθητης (την μια λες 17,3 την αλλη 16-17) γιατι λιγο πολυ ολοι ξερουμε πως μπαινουν οι βαθμοι ειδικα στα γυμνασια της επαρχιας. κατσε να πας τωρα λυκειο και μετα ελα και περιφανεψου μας για τους καλους σου τους βαβμους που παω και στοιχημα δεν θα είναι πανω απο 13-14. αντε μπραβο "μαγκακο" μας... και μην βιαζεσαι να το παιξεις αντρακι... ενα πιτσιρικακι εισαι και σε φανταζομαι πως θα στεκοσουν μπροστα στο μπατσο... σαν χεσμενη γατα!!! οποτε ασε τα πολλα πολλα και να σκεφτεσαι και τους γονεις σου και τον αγωνα που κανουν για να σε μεγαλωσουν καθε φορα που πας να το παιξεις μεγαλος και κατι αλλο απο αυτο που εισαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85381 από Doctoras στις 07 Σεπτεμβρίου 2011, 11:09μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Εγώ αυτά που θα σου πω είναι τα εξής.
1)Πάρε τηλέφωνο την κοπελίτσα (φίλη σου) και πες της αν είναι δυνατόν να βρεθείτε σπίτι σου διότι ενώ θέλεις να βγεις μαζί τις δέν μπορείς λόγο της τημωρίας.Αν θες της λές και το λόγο θα καταλάβει.
2)Να ακούς την οικογένεια σου.Αυτοί μόνο μπορούν να σου προσφέρουν αληθινή αγάπη.Αγάπη παραπάνω από αυτή που μπορεί να σου δώσουν φίλοι,η κοπέλα και να ξέρεις οτι σου κανουν (τιμωριες κτλ)είναι απο αγάπη.
3)Εγώ στην θέση σου θα στήριζα την οικογένεια μου αν ήταν ένας απο τους δυο γονείς μου στο νοσοκομείο.(κάτι που το έχω περάσει παλιότερα αλλά και πρόσφατα).
4)Φαινεται να εχεις γονείς που ενδιαφέρονται και πρέπει να εισαι χαρούμενος για αυτό.Δεν ανείκεις στην κατηγορία των παιδιών που απλά οι γονεις κοιταν να περνά καλά και να κάνουν την ζωή τους παραμελόντας το παιδι τους.Νοιαζονται για εσενα αλιώς θα σου έλεγα δεν παει να κοψεις το λαιμο σου κάνε ότι θες.Προσπαθουν να σου δείξουν τι είναι σωστο και τι λάθος.

                      Αυτά έχω να πω μόνο εγώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login