Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είχα μια γκόμενα μέντιουμ αλλά με παράτησε πριν με συναντήσει καν.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Δεν ξέρω αν διαβάζω σωστά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86388 από dimitris1997 στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 10:30μμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
πάω 3η γυμνασίου και όταν κάθομαι να διαβάσω κάνω κάνα μισάωρο τώρα στης αρχές. η μάνα μου, μου λέει ότι δεν διαβάζω ενώ απλά τα μαθαίνω γρήγορα και στο σχολείο τα λέω, δηλ. σημμετέχω γενικά. απλά όλοι μέρα η μάνα μου, μου λέει ότι δεν διαβάζω καθόλου και αρχίζει να φωνάζει και εδώ και 2 μέρες ότι της λέω, λέει μόνο Ναι και Όχι. τίποτα άλλο, επειδή έχει θυμώσει...

Και έτσι αρχίζω και σκέφτομαι ότι δεν διαβάζω, τα έχω παίξει με την μάνα μου δεν ξέρω αν διαβάζω ή όχι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86389 από HiddenBoy στις 26 Σεπτεμβρίου 2011, 10:39μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Προφανος σου εχει δημιουργιθει κατι σαν ψυχολογικο... Συνιθος οι γονεις γινονται υπερβολικη σε μερικα πραγματα... εφοσον διαβαζεις και τα πας καλα στο σχολειο και συμετεχεις και ολα κομπλε τοτε μην σε απασχολη τι λεει η μητερα σου πεστης καποια μερα σιζιτιστε και πεστης "Ρε μαμα διαβαζω και τα πηγαινω μια χαρα στο σχολειο" Πιστεβω θα χαλαρωσει λιγο... ελπιζω να σε βοηθισα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86402 από tragikos στις 27 Σεπτεμβρίου 2011, 2:15μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Κανονισε στο 1ο τρημηνο να τις φερεις ενα 18 και μετα θα σου ζητησει και συγνωμη Δεν φτιας εσυ αμα τα μαθενεις γρηγορα και η μανα σου δεν σε πιστευει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86429 από AggelosTuDromu στις 27 Σεπτεμβρίου 2011, 6:03μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
πες της να παει στο γραφειο να ρωτησει πως τα πας για να δει αν διαβαζεις η οχι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login