Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί ο ήλιος ενώ ξανθαίνει τα μαλλιά, σκουραίνει το δέρμα;
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Είμαι αγανακτισμένος...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86748 από johny98 στις 04 Οκτωβρίου 2011, 3:28μμ

johny98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/9/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Όταν ήμουν 6η τάξη έκανα περισσότερη παρέα με κορίτσια επειδή όλα τα αγόρια στα διαλλείματα παίζανε ποδόσφαιρο (το μονο άθλημα που δεν μου αρέσει)...Εξαιτίας αυτού, ένας πέταξε εκεί ότι είμαι γκέι και τότε ξεκίνησε η καταστροφή της ζωής μου... Όλοι το δέσανε κόμπο ότι και καλά "Δεν παίζει ποδόσφαιρο, κάνει παρέα κορίτσια, είναι γκέι!"...Εγώ βέβαια αρνιόμουν συνέχεια και αυτό ήταν η αφορμή να το συνεχίσουν...

Στην πρώτη γυμνασίου, σκεφτόμουν ότι, εντάξει το ξεχάσανε..αλλά από την πρώτη εβδομάδα κιόλας η φήμη είχε διαδωθεί σε όλη την πρώτη... (Άλλα 2 χωρια).. Το όνομά μου λοιπόν τότε ήταν για πολλούς συνόνυμο του γκέι και όλη την ώρα με φωνάζαν έτσι...Οι φίλοι μου στο fb από <200 πήγανε στους >550 αλλά κανένα κορίτσι δεν μου έδεινε σημασία και κανένα αγόρι δεν ήθελε να μου κάνει παρέα...Τότε έκανα παρέα με την φίλη που είχα στην έκτη..που ταιριάζαμε πάρα πολύ καλά...Μόνο οι συμμαθητές μου, μετα από καιρό μέχρι να με γνωρίσουν κατάλαβαν ότι δέν είμαι και έκανα παρέα..

Τώρα στην δευτέρα κάνω παρέα με κάποιους, έχω κορίτσι αλλά πολλοί με λένε ακόμα, και αυτοί που δεν τα λένε μπροστά μου , τα λένε πίσω από την πλάτη μου...Τί να κάνω για να σταματήσουν να λένε??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #86750 από lagouditos στις 04 Οκτωβρίου 2011, 3:39μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εφόσον έχεις κοπέλα πιστεύω είσαι καλυμένος για το προβλημα σου, και σε λίγο καιρό ακόμα πιστεύω ότι αυτή η φήμη θα ανήκει στο παρελθόν. Απλά μην δίνεις σημασία, κράτα την κοπέλα σου και τους φίλους σου κοντά και διασκέδασε όσο μπορείς μαζί τους.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως έχει συνδεθεί στην κοινωνία το πόσο άντρας είναι κάποιος με τον αν του αρέσει το ποδόσφαιρο ή οχι. Κι εμένα να πω την αλήθεια ποτέ το ποδόσφαιρο δεν μου κίνησε ιδιέταιρα την περιεργεια. Πάντα πίστευα ότι γίνετε πολύ ντόρος για το τίποτα, αυτή η ψευτοθεοποίηση και ο τόσο μεγάλος φανατισμός από τους οπαδούς. Δες πριν 3-4 χρόνια τους παίκτες του ολυμπιακού και του παναθηναικού, τώρα πολλοί από αυτούς που έπεζαν στον ολυμπιακό είναι παίκτες του παναθηναικού και αυτοί του παναθηναικού παίζουν στον ολυμπιακό. Ότι να 'ναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86752 από M1k3y στις 04 Οκτωβρίου 2011, 3:58μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
1. Κάνε όσο το δυνατόν πιο γνωστό ότι έχεις κοπέλα και ότι σου αρέσουν τα κορίτσια. Πχ. όταν είσαι με αγόρια πέτα ατάκες του τύπου "πω αυτή η <τάδε> έχει κάτι βυζάρες...πολύ θα γούσταρα καμιά φάση μαζί της" κλπ.

2. Αν παρόλα αυτά δεν λένε να καταλάβουν και συνεχίζουν, απλά αγνόησέ τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86753 από tasos41997 στις 04 Οκτωβρίου 2011, 4:10μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Κι εμενα μερικοι με λενε Gay


Απλα δεν δινω σημασια κι αναλογος αν το λεει στα αληθεια ή για πλακα αν οι φιλοι σου καταλαβενεις οτι το λενε στα αληθεια ή απλα εξηγησε τους οτι θελεις να σταματησουν.

Αν το αρνηθουν κανε περα τους ποιο πολλους και αυτους που θες πραγματικα για φιλους ή νομιζεις οτι κανουν για φιλους απλα προσεγκησε τους

Π.χ πεστους να πατε καμια βολτα ή για καφε ή να πατε σπιτι σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86756 από HiddenBoy στις 04 Οκτωβρίου 2011, 4:42μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Μην ασχολησε ειναι κομπλεξικα ατομα μην δινεις σημασια εφοσον εσυ ξερεις οτι εισαι κανονικος και δεν εισαι gay τοτε μην φοβασαι τιποτα ασε τι λενε οι αλλοι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86757 από kwstantinoss στις 04 Οκτωβρίου 2011, 5:01μμ

kwstantinoss

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 100 αποδεκτές 0
αν καποιος στο λεει στα ισια αριχστον στισ γρηγορες..αν τον εχεις βεβαια...εκει να δεις τι καλα θα θυματε οτι δεν εισαι gay...το ξερω οτι δεν λυνοντε ολα μες το ξυλο αλλα καποιοι τις θελουν τισ φαπες τους..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86778 από johny98 στις 04 Οκτωβρίου 2011, 9:59μμ

johny98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/9/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ παιδιά..
Και σε σχέση με το ποδόσφαιρο εγώ σκέφτομαι "Τί νόημα έχει να βλέπεις 22 μαντραχαλάδες να κηνυγάνε ένα πετσί μέσα στα χώματα? Ή να είσαι εσύ ένας από αυτους?"
Και πάλι..με το κορίτσι μου είμαστε σχεδόν σε κάθε διάλλειμα μαζί....
Και αυτό με το ξύλο...Είμαι 13 χρονών 1,75 και 70 κιλά περίπου...με γυμνασμένο κάπως σώμα...Απο αυτούς που με λένε έτσι τους έχω...ασε που με φοβούνται και κάποιοι, απλα να με κοροιδέψουν θέλουν για να δείξουν και στους φίλους τους ότι είναι και αυτοί "μάγκες" και καλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login