Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Κυριακή, 5 Μαΐου

Μου λειπει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90911 από Crazy!!! στις 15 Δεκεμβρίου 2011, 5:31μμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
1) Συγγνωμη αν το θεμα μου ειναι σε λαθος κατηγορια
2) Με τον φιλο μου εχουμε χωρισε εδω και 2 μηνες περιπου οχι επειδη μαλωσαμε αλλα επειδη επρεπε να φυγει μακρια,και δεν πιστευουμε και οι 2 στις σχεσεις απο αποσταση και ετσι ειπαμε απλα να κραταμε επαφη ετσι ωστε οταν γυρισει να ειμαστε παλι μαζι..Με τον καιρο ομως ολο και απομακρυνετε και τιποτα δεν ειναι οπως πριν..τωρα μιλαμε 1 στις τοσες και αυτο πολυ ψυχρα...Νομιζα αληθεια πως ενιωθε κατι για μενα αλλα τωρα βλεπω πως δεν ειναι ετσι..η μπορει πλεον να με ξεχασε...το προβλημα ομως ειναι οτι εγω δν τον ξεχασα και μου λειπει πολυ.Του το εχω πει κανα 2 φορες αλλα δν ειδα καμια τρομερη αντιδραση..Δεν ξερω τι να κανω δεν θελω να χαθουμε με τιποτα :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90983 από ptheolo στις 16 Δεκεμβρίου 2011, 9:44μμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
Πηγαινε και μιλα του καθαρα... αν θα συνεχισετε ή αν θα το διαλυσετε γιατί αλλιως ο τυπος θα συνεχισει να σε βλεπει σαν καβατζα! Αν δεν θελει προβλημα του, εκεινος χανει! Και αν σε πονεσει ο "χωρισμος" γιατι τωρα πια αυτο δεν λεγετε σχεση, θα περασει... Τα καλυτερα ερχονται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91000 από Me lene στις 17 Δεκεμβρίου 2011, 12:02μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
+φωνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login