Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Linux - γιατί να συμβιβαστείς με οτιδήποτε άλλο;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Mia voithia parakalo

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91117 από xrhstos16 στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 2:08μμ

xrhstos16

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Gia sas me lene Xrhsto kai eimai 16 xronon...edw kai 1 xrono exo proseksi pos exo apomakrinthi arketa apo tous filous mou-sigkenis.
Exo klisti sto spiti mou kai kathome oli ti mera sto pc..spania vgeno ekso.o logos einai eksis...poles fores me koroidevan oi filoi mou epidi den thelw na mpleko se kavgades kai tetia,aftoi to kanoun gia plaka alla ego to perno sta sovara,episis exo klisti ston eafto mou,thelw na po,na kano kati kai den to kano..poles fores ta vradia skeftomai ti tha ginotan ama pethane..alla meta skeftomai tous goneis mou kai gia kapio logo kleo...pragmatika pedia den 3ero ti na kano voithisteme einai sovari i katastasi..den ksero ti na kano...gia tixon pareksigisis..OXI den skeftomai na kano kamia xazomara..opos na pethano..oxi


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91118 από xrhstos16 στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 2:14μμ

xrhstos16

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
συγγνώμη για τα greeklish τώρα το πρόσεξα ότι δεν επιτρέπονται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91120 από kalakalatom@@to στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 2:35μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
μια χαρά ει΄σαι φίλε μην ανησυχείς. αν δεν γουστάρεις να κάνεις αυτά που κάνουν οι φίλοι σου απλά μην τα κάνεις ή αν θες βρες άλλους φίλους που να έχετε κοινά ενδιαφέροντα. τώρα για το ότι είσαι κολλημένος στο pc όλα οκ αρκεί να μην επιλέγεις αυτό ανάμεσα στο να βγεις με φίλους και στο να κάτσεις να καίγεσε στο pc. Αν θες βρές κάποιο χόμπι ώστε να έχεις κάτι άλλο να σε ενδιαφέρει. είναι λογικό να στενοχωριέσαι αν σκεφτεσαι πώς θα ήταν αν πέθαινες.

και εγώ έχω πάθει περίπου το ίδιο επειδή βαριόμουνα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91121 από xrhstos16 στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 2:38μμ

xrhstos16

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ρε ασχολούμαι με μουσική σύνθεση στον υπολογιστή..αλλα δεν ξέρω
γενικά στο σχολειό τελευταία δεν μου μιλάνε πολλά άτομα,ελάχιστοι είναι αυτοί που κάνουν πάρε μαζί μου
νιώθω λες και έχω χάσει τον εαυτό μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91122 από asap στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 2:42μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
ναι μην περιμενεις ομως μονο απο τους αλλους. Δηλαδη οκ σε πληζιαζουν ατομα στο σχολειο αλλα κανε και εσυ καμια κινηση. Να βγειτε να κανετε κατι. Απο μια γενικη ασχολια μεχρι και για καφε ωστε να κανεις μια στανταρ παρεα.
Επισης ο υπολογιστης μπορει να σε αποβλακωνει και να μην θες να κανεις τιποτα ολη μερα. Οποτε οσο μπορεις αποφευγε τον και ασχολησου με κατι αλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91149 από Me lene στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 4:35μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Λοιπον μαγκα...
1ον παρατας τους φιλους σου που μπλεκουν σε καβγαδες... (ειχα και γω αυτο το προβλημα)
2ον βλεπεις τις επαφες σου...στο κινητο σου...και βλεπεις αγορια κοριτσια...ποιος σου κοινη το ενδιαφερον και πιστευεις μπορεις να κανεις καλη παρεα...ακομα και για σχεση με τα κοριτσια
3ον χαρη στο 2ο πας και για καφε και αρχιζεις να αναπτυσεις φιλιες
4ον στο σχολειο να εισαι ο ευατος ο πραγματικος οχι ο κλειστος..και πουλα και λιγο χιουμορ να δεις τι καλα θα σε προσεξουν ολοι /ολες
5ον παρατα λιγο το pc και δες εξω τον κοσμο...θα βγεςι αργοτερα στον κοσμο και θα ζεις ακομα στν οθωνη του υπολογιστη σου
6ον γινε ποιο υπερκινητικος...η οταν καθεσαι στο πσ ψαξε θεματα που σε αφορουν να βρεις και καμια απαντηση που σε ενδιαφερει...
οπως...(σεξ,πως βρισκεις παρεες,πως ανοιγεσε απο τον ευατο σου)κλπ κλπ

ελπιζω να βοηθησα εστω και λιγο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91150 από Me lene στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 4:37μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Αμα εχει καποιος διαφωνια μαζι μου ας το πει.. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91174 από oulampa στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 6:20μμ

oulampa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
συμφωνο με τον ( με λενε και με τον καλακαλατομ@@το)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91185 από xrhstos16 στις 19 Δεκεμβρίου 2011, 7:02μμ

xrhstos16

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
σας ευχάριστο όλους παιδιά
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login