Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Τρίτη, 23 Απριλίου

τον αγαπω ακομη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91841 από despoiniw στις 28 Δεκεμβρίου 2011, 11:58μμ

despoiniw

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι καινουρια στο ftou.gr θα ηθελα ομως την βοηθεια σας..
..πριν τρια χρονια γνωρισα ενα παιδι μου αρεσε πολυ αλλα επειδη ηταν μεγαλυτερος φοβηθηκα να του τ πω τεσπα δεν μπαινω σ λεπτομερειες τ καλοκαιρι που περασε τελικα αποφασισα να του το πω του το ειπα και μου ειπε πως του αρεσα εδω και πολυ καιρο τεσπα..εγιναν πολλα μετα3υ μασ ειμασταν εξι μηνες μαζι..δεν ειχαμε σοβαρους καβγαδες περνουσαμε τελεια καναμε σχεδια για το επομενο καλοκαιρι μου ελεγε πως με αγαπαει πως δεν θα χωρισουμε ποτε κ εγω τον πιστεψα τον αγαπησα{και τον αγαπω ακομα}ειμασταν συνεχεια μαζι..ερχοταν στ σχολειο και με εβλεπε μετα ερχοταν το απογευμα στ χωριο μου περνουσαμε υπεροχα...μ ειχε πει πως δεν προκειται ποτε να με αφησει κι αν χωρισουμε καποια στιγμη θα ειναι δικια μου αποφαση..λοιπον πριν 10 μερες περιπου με πηρε τηλ. και μου ειπε πως εχει ακομα καποια αισθηματα για την προηγουμενη του κοπελα...μολις τ ακουσα εβαλα τ κλαματα και τ εκλεισα τ τηλ. τλκ μετα μιλησαμε και μου τα ξανα ειπε και μου ειπε επισης οτι δικη μ ειναι η αποφαση το τι θα γινει απο εδω και περα τ ειπα να χωρισουμε...τ μενανιωσα και ακομα τ μετανιωνω και θα τ μετανιωνω...τωρα ειναι με αλλη..νομιζω..,δηλαδη ειμαι σιγουρη πως η ιστορια μας τελειωσε εδω..ελπιζω για το αντιθετο...τον αγαπω πολυ...τον θελω πισω ειλικρινα..ποναω που ειναι με αλλη..εσεις τι λετε να κανω???και πως??ευχαριστω για το χρονο σας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91844 από lolboi στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 12:42πμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
πριν 10 μερες χωρισατε και εχει αλλη τωρα? ωραιος..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91845 από GiannhsHellas στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 12:43πμ

GiannhsHellas

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Γεια σου και καλως ηρθες στο φορουμ.

Εγω προτεινω να τον παρεις τηλεφωνο και να του πεις οτι εχεις μετανιωσει.. να του πεις οτι τον αγαπας ακομη και δεν ηθελες να χωρεισετε... μετα θυμησε του τις στιγμες που περασατε μαζι για να τον μαλακοσεις λιγο και να σκεφτει το ποσο τελεια περνουσατε..
μετα πες του αν δεν αγαπαει πραγματικα την αλλη κοπελα που ειναι μαζι να την χωρισει κ να ερθει μαζι σου αν σε αγαπαει ακομη ( τεστ για το αν σ'αγαπαει)
γενικα προσπαθεισε να του θυμισεις παλιες ωραιες στιγμες και λεγε του πως τον αγαπας.. παιζει μεγαλη σημασια το να του λες αν τον αγαπας..

Αυτα απο εμενα, ελπειζω να εδωσα μια βοηθεια και ελπειζω να σ'αγαπαει και να ειστε μαζι =)))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91846 από GiannhsHellas στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 12:45πμ

GiannhsHellas

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Φιλε lolboi πιστεψε με συμβενει.. μπορει να το εκανε για να ξεχαστει η κατι τετοιο.. δεν σημαινει πως δεν αγαπαει την Δέσποινα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91849 από despoiniw στις 29 Δεκεμβρίου 2011, 1:16πμ

despoiniw

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
eyxaristw poly gianni tha t prospathisw k tha s pw..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92017 από mok pri στις 30 Δεκεμβρίου 2011, 9:29μμ

mok pri

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Είναι οι πρωτες μερες ,οσο να 'ναι ειναι δυσκολο να παριστανεις οτι δεν τρεχει τπτ ενω λες οτι το ΑΓΑΠΟΥΣΕΣ!λιγο υπομονη να κανεις εχεις ακουσει το ρητο π λενε ? << αν αγαπας κατι πολυ αστο να φύγει, αμα γυρισει ειναι δικο σου αμα οχι δν ηταν ποτε>>. Λες οτι το μετανοιωσες ? κατα την γνωμη μ μην μετανοιωνεις γ τιποτα θα προτημουσες να μην ησουν μαζι του κ να ξερεις οτι νοιωθει πραγματα γ αλλη ? κ αν ενοιωσε δλδ τι μετα απο 6 μηνες το θυμηθηκε? κατι αλλο πρεπει να παιχτηκε! Όσο τελεια κ αν σου φαινονται όλα ABC ( always be careful ) :) αυτα απο μενα! Α! κατι τελευταιο τι ηληκια εχεις κ εχει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102359 από tweety sou lew στις 04 Ιουνίου 2012, 6:37μμ

tweety sou lew

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
στην αρχη θα σου ειναι πολυ δυσκολο αλλα μετα θα το ξεπερασεις.....ετσι ειναι ολες οι αγαπες.....δικια μου γνωμη ειναι να τον ξεχασεις αφου κ αυτος τωρα ειναι με αλλη.....συνεχισε την ζωη σου!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login