Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Αυνανισμός σε δημόσιο χώρο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92098 από the edge στις 31 Δεκεμβρίου 2011, 10:03μμ

the edge

μέλος από: 14/8/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Εχετε αυνανιστεί ποτέ σε δημόσιο χώρο (μέσα στην τάξη, σε μέσο μεταφοράς, μαγαζί κλπ); Πώς και με ποιά αφορμή; Σας εχούν πιάσει ποτέ; Αφορά και αγόρια και κορίτσια. Εγω το έχω κάνει κάτω από το θρανίο για καθηγήτρια που καθόταν σταυροπόδι με φούστα η οποία είχε σηκωθεί παραπάνω απ' όσο έπρεπε ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92106 από panagiotiC στις 01 Ιανουαρίου 2012, 12:22πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Καλή χρονιά κιόλας,ναι εγώ έχω αυνανιστεί στην αίθουσα των αγγλικών στο φροντιστήριο στο διάλλειμα και είχα φαντασιωθεί την καθηγήτρια των αγγλικών,η αφορμή ήταν ότι ήμουν πολύ καυλωμένος μαζί της εκείνη την ώρα φυσικά όπως και το ότι την είχα φρέσκια σαν εικόνα μπροστά μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92107 από Rossonero στις 01 Ιανουαρίου 2012, 12:30πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Χρονια πολλα και καλη χρονια αρχικα....εγω ειχα αυνανιστει πριν 2 χρονια(δευτερα γυμνασιου) στο σχολειο την ωρα του μαθηματος...ειχα την ποιο καβλα του σχολειου στην ταξη μου και συνεχεια μου σηκωνοταν και την επαιξα κατω απο το θρανιο και μια φορα στις τουαλετες του σχολειου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92129 από the edge στις 01 Ιανουαρίου 2012, 4:51μμ

the edge

μέλος από: 14/8/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Για τα κορίτσια είναι πιο εύκολο νομίζω χωρις να τις καταλάβουν. Αλλά συνήθως δεν το λένε. Δεν υπάρχει καμία στο φόρουμ που να το έχει κάνει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92518 από the edge στις 05 Ιανουαρίου 2012, 8:16μμ

the edge

μέλος από: 14/8/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Σήμερα το πρωί μου ξανασυνέβη. Ημουν γαλαρία στο λεωφορείο κ στο μπροστινό κάθισμα είχε αποκοιμηθεί μια κοπέλα φανταστική. Ετσι όπως ακουμπούσε στο κάθισμα φαινόταν σχεδόν όλο της το στήθος. Δεν μπόρεσα να αντέξω και τον έπαιξα. Ευτυχώς το λεωφορείο δεν είχε κόσμο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92652 από genesis στις 07 Ιανουαρίου 2012, 12:29πμ

genesis

μέλος από: 6/1/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
οταν ημουν 3η γυμνασιου οταν καναμε προβες για παρελαση (τα αγορια ειχαν τελειωσει,σειρα ειχαν τα κορτιτσια). ειμασταν 3 αγορια μεσα στην ταξη,ειχαμε βαλει στο κινητο κατι τσοντες,ενας εριξε την ιδεα να την παιξουμε,και το καναμε.αν εμπαινε κανεις μεσα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93604 από xairetai xerete στις 21 Ιανουαρίου 2012, 6:16μμ

xairetai xerete

banned
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
και εγ εχ 3 φορεσ....μια στην 6η δημοτικοθ ειχαμε κατι σαν γυμναστικη δν θυμαμαι πωσ λεγοταν...μια 3η γυμνασιου στην τουαλετα επειδη ειχα τρομερεσ καυλεσ η αιτια ηταν μια καθηγητρια γαμησε τα/...και μια περυσι πηγαινα δευτερα λυκειου και τραβηξα μεσα στ λεωφ γυριζα απο αθηνα και επειδη εμενα στην θεια μ δν μπορουσα και ειπα να τραβηξω μεσα στ λεωφ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login