Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δώσε στους ανθρώπους μια δεύτερη ευκαιρία. Ποτέ όμως μια τρίτη!
Κυριακή, 5 Μαΐου

*S.O.S* ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92177 από Infinity στις 02 Ιανουαρίου 2012, 12:52πμ

Infinity

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Για σας μπαινω στο ψητο..πριν 2μιση εβδομαδες το κανα με την κοπελα μου χωρις προφυλαξη αλλα το βαλα για 5 λεπτα μονο και το βγαλα γιατι επρεπε να φυγουμε..δεν ενιωσα καν τιποτα ουτε να τελειωνω γιατι απλα δν ειρθαμε σε επαφη για πολη ωρα και γενικα ηταν του λεπτου ασ το πω.
Αλλα εχω τρελαθει γιατι δν ξερω αν υπαρχει περιπτοση εγκυμοσηνης.
Γιατι την κοπελα μου πριν τρεις μερες την επιασε ενας πονοσ στην κοιλια μονο..αλλα δεν εχει τιποτα απο τα συμτοματα της εγκυμοσηνης..μονο οτι ποναει την κοιλια της..
Την ημερα που εγινε αυτο ηταν η ιδια μερα που της τελειωσε η περιοδος δεν ξερω τι ρολο πεζει..
το θεμα ειναι πως ειμαι 100% σιγουρος πως δεν εχασα σταγωνα μεσα της και με προβληματιζει οτι εχει πονο στην κοιλια και τιποτα αλλο..
Μηπως ειναι απλα αρρωστη και αδικα φοβομαστε και οι δυο???
Μπηκε η χρονια με αγχος..Γιατι ειμαι 18 και ειναι 16 η κοπελα μου και καταλαβενετε.
Σασ παρακαλω απαντηστε μου και πειτε μου παρομια περιστατικα αν ειχατε και αν ειναι απλα φοβος ευχαριστς..Καλη χρονια κιολας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #92179 από lakis1 στις 02 Ιανουαρίου 2012, 12:56πμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ΦΙλε αν δεν εχυσες μεσα μην φοβασαι φοβηθηκα κ εγω ετσι αν ηταν πρωτη της φορα λογικο θα ναι γιατι την ξεχυλωσες λιγο...λογικο ακουγεται να ποναει η κοιλια φιλε μολισ τελειωσε η περιοδος...πολυ λογικο...μην ανχονεσαι φιλαρα αν θες να μην ανχονεται ουτε αυτη παρε ενα τεστ κ πες της να το κανει για να δει οτι ειν οκ..ποτε ξανα ομως χωρις προφυλαξη αδερφε γτ κ εγω το παθα αυτο και πηγα να πεθανω απο τρομο xD απο τα λαθη μαθαινουμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92182 από Infinity στις 02 Ιανουαρίου 2012, 1:09πμ

Infinity

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Οχι δεν νομιζω να πεζει ρολο αυτο το χει ξανακανει με παλια της σχεση δεν ειναι θεμα αυτο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92184 από lakis1 στις 02 Ιανουαρίου 2012, 1:19πμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
ΦΙλε απλα τα πραγματα ΝΟ ΧΥΣΕΙ ΝΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92186 από Infinity στις 02 Ιανουαρίου 2012, 1:22πμ

Infinity

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μακαρι ρε αδερφεε μου! Μακαριι!Καμια αλλη εμπειρια ρε παιδιααα!?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92198 από constantinaa στις 02 Ιανουαρίου 2012, 2:58πμ

constantinaa

μέλος από: 27/10/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Φιλε μου μην αγχωνεστε.. Παρτε ενα τεστ εγκυμοσυνης..
Οσο αγχωνεται η κοπελα τοσο πιο πολυ καθυστερηση θα εχει.. Εγω ειχα φτασει να εχω καθυστερηση μεχρι και 2 μηνες.. Ενταξει.. Εγω ειχα παρει το χαπι της επομενης μεραας, ασχετο αν δεν εχυσε καθολου μεσα μου, απλα επειδη φοβηθηκα παρα μα παρα πολυ.. Ευτυχως, ακριβως μετα απο 3 μηνες αδιαθετησα και ολα καλα..

Ηθικο διδαγμα, ποτε χωρις προφυλακτικο,, Ουτε για ενα λεπτο..
Γιατι εστο και αν δεν μεινει η κοπελα εγγυος, πεθαινεις απο το αγχος..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92249 από thanos4ever στις 02 Ιανουαρίου 2012, 5:18μμ

thanos4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
ο λακης ειναι σωστος τι δεν καταλαβενετε και ρωτατε ολοι το ΙΔΙΟ καθε φορα...λακη αυτο για εσενα ΝΟ ΓΑΜΗΣΕΙ ΝΟ ΧΥΣΕΙ lol
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92748 από lakis1 στις 08 Ιανουαρίου 2012, 5:48μμ

lakis1

banned
μέλος από: 1/5/2011
μηνύματα: 296 αποδεκτές 0
xaxa ωραιος!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92783 από arxangelos στις 09 Ιανουαρίου 2012, 4:12μμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω παιδιά πάντως καλό θα ήταν να πάρεις ένα τεστ εγκυμοσύνης γτ ακόμη κ να μην εχυσες τα προεκχυματικα υγρά (ενα διάφανο υγρο δηλαδή που σου λιπαινει το πουλί) μπορεί να περιέχουν μικρή ποσοτοτητα σπέρματος η οποία μπορεί να αφήσει κοπέλα έγκυο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93143 από Infinity στις 14 Ιανουαρίου 2012, 12:36πμ

Infinity

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Παιδια για σας και παλι η κοπελα εκανε πριν 1 με μιαμιση εβδομαδα περιπου τεστ και το τεστ ευτυχως εδειξε αρνητικο..Να ΣΗΜΙΩΣΩ ΟΤΙ..ΤΟ ΚΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 16 ΜΕΡΕΣ οποτε ειναι οκ..διχνει σωστα.Απλα ηθελα να ρωτησω κατι αλλο εχει αργησει η περιοδος τις και την εχει πιασει αγχος..και απο τι μ χει πει δν εχει σταθερο κυκλο..Πρεπει να κανει αλλο ενα τεστ?? βοηθαει ποουθενα?Η απλα ειναι αγχος και πεζει ρολο και ο κυκλος της που δεν ειναι σταθρος ευχαριστω..Να πω κιολας οτι δεν εχει καθολου συμπτοματα τιποτα ειναι μια χαρα..μονο λιγα νευρα αλλα ειναι επειδη περιμενει περιοδο..ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΟΠΙΟς ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!¨)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login