Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα γραμμάριο image αξίζει όσο ένα κιλό ουσιαστικής δουλειάς.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Ομαδικός αυνανισμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92197 από nikolas_95 στις 02 Ιανουαρίου 2012, 2:27πμ

nikolas_95

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά και καλή χρονιά. Το θέμα στο οποίο θέλω να αναφερθώ είναι οτι είμαι 16 χρονών και θα ήθελα μία μέρα να πω σε 2-3 φίλους μου να αυνανιστούμε μαζί για την πλάκα και σιγουρα ο καθένας τον δικο του..! Όλοι μου οι φίλοι είναι της πλάκας και των αστείων. Πως να τους το πώ όμως αυτό που σκέφτηκα να κάνουμε?? Θεωρείται ανώμαλο??
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #92208 από kapoios13 στις 02 Ιανουαρίου 2012, 10:22πμ

kapoios13

μέλος από: 27/12/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλα συναντυθειτε σε ενα σπιτι. Εκει που θα βαριεστε στον υπολογιστη βαλε κανενα πορνοsite(Αν θες κανε πως πατας Youtube, και "καταλαθος", πατα τα γνωστα και πες οχ απο συνηθεια ;) ) αν δεν σου πουν τιποτα (που σιγουρα θα σου πουν) βαλε εσυ ενα βιντεο..Μετα αφου θα κοιτατε σαν μαλακες :P και ολοι θα κρατιουνται για να μην το βγαλουν πες τους "Δεν αντεχω θα τον παιξω" και 90% αφου λες οτι τα παιδια ειναι καρναβαλι, θα ανταποκριθουν!!!
Αν δεν θες τιποτα απο αυτα πιασε συζητηση περι του σεξ γκομενες πορνο και πες τους " Δεν τον παιζουμε ομαδικως γτ εχω καιρο" ή κατι τετοιο!!!Αν αυτοι δεν θελουν γτ ντρεπονται ή ο,τι αλλο τοτε μην το κανεις διοτι θα χαλασεις την φιλια σου, αν δεν θελει ενας τοτε την επομενη φορα μην τον φερεις!

*Και κατι τελευταιο, αν θες φερε προφυλακτικα (ειδικα τα φωσφοριζε που εχει γινει μεγαλος ντορος) ανοιξε ενα και πες τους "Δεν το δοκιμαζουμε;" και μοιρασε ενα στον καθενα. Φυσικα οσο πιο πολυ τοσο πιο ακριβη θα σου κοστιζουν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92210 από nikolas_95 στις 02 Ιανουαρίου 2012, 10:47πμ

nikolas_95

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε..με βοήθησες αρκετά για αυτο που θέλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login