Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το καλύτερο φάρμακο για το βήχα είναι η φασολάδα. Μετά θα φοβάσαι να βήξεις.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Ειμαι πολυ ντροπαλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92520 από ...nikoleta... στις 05 Ιανουαρίου 2012, 11:22μμ

...nikoleta...

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ειμαι πολυ ντροπαλη και ιδικα με το αγορι μου...τα εχουμε περιπου 2 μηνες και ντρεπομα και να του μιλήσω ... οταν τον πλισιαζω χανω τα λογια μου... Εχει πει ιδι στην κολητη μου οτι αμα δεν κανω τπτ θα με χωρισει Τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #92524 από Aitherovamwn στις 05 Ιανουαρίου 2012, 11:53μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να διωξεις τις ντροπες..το αγορι σου ειναι στο κατω κατω δεν υπαρχει καποιος λογος ντροπης!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92525 από doctorakos στις 06 Ιανουαρίου 2012, 12:18πμ

doctorakos

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Ε κοιτα επειδη ειμαι αγορι στο λεω σιγουρα δεν θα σε χωρισει αλλα σε αυτο το κοσμο που ζουμε χρειαζομαστε θαρροσ πρεπει να νικισεισ αυτο το κομματι του εαυτου σου και την επομενη φορα που θα τον δεις θα του μιλασ ολοκληρωμενα και με εναν σεξι Τροπο ετσι ωστε να καταλαβει οτι αλαξεσ αλλα ανθρωπουσ μου δεν σε εκτιμανε γι αυτο που εισαι πρεπει να σκεφτεισ καλα αμα σου κανει εκεινο το αγορι

ΥΣ το οτι τα φτιαξαται θελει πολλη θαροσ ,εγω ασ πουμε εχω θαρροσ να κανω τα παντα εκτος απο το να τα ζητησω απο καποια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92528 από thanos4ever στις 06 Ιανουαρίου 2012, 1:19πμ

thanos4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
χωρησε τον.εφοσων δεν σε θελει ετσι οπως εισαι....δεν.. μη προσπαθεις να γινεις κατι που δεν εισαι δειξε τον πραγματικο σου εαυτο και αμα του αρεσει του κυριου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92538 από Me lene στις 06 Ιανουαρίου 2012, 10:52πμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Εγω παρολο που ειμαι αγορι..το ειχα αυτο το προβλημα...και δεν μπορουσα να την μιλαω..ανετα...τωρα ομως επειδη καταλαβα οτι σε μια σχεση ολα λεγοντε..και δεν υπαρχουν ντροπεσ ξερωντας ο αλλος οτι δεν θα το παρεξηγηση..μιλαμε ελευθερα για τα παντα..οποτε και συ που ειστε 2 μηνες..πρεπει να μιλας ελευθερα για ολα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login