Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δύο πράγματα δεν πρέπει να πιστεύεις ποτέ: το πάντοτε των ερωτευμένων και το ποτέ των μεθυσμένων.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Κομπλεξ περι πέος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92665 από Fariouz στις 07 Ιανουαρίου 2012, 2:06πμ

Fariouz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Ένα πέος 17,5cm είναι σε φυσιολογικό μέγεθος?

Μια κοπέλα μου είπε πως ο δικός της τον έχει 21cm και μου ήρθε κάπως!

Επίσης το πέος μου έχει μια κάμψη προς τα κάτω αντί για πάνω και έχω κόμπλεξ γιατί στους περισσότερους είναι προς τα επάνω!

Στο πάχος είμαι αρκετά καλά απλά νιώθω κάπως άσχημα γιατί θα ήθελα ένα άλλο πάχος, μέγεθος γενικότερα.

Σε ένα πέος τι παίζει σημαντικό ρόλο?

Τι κοιτάζει μια κοπέλα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92668 από LittleMonster στις 07 Ιανουαρίου 2012, 3:41πμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
1ων.. Περί πέΟΥΣ
2ων.. Ο μέσος όρος μήκους του ελληνικού πέους -σε ενήλικα- είναι 14,6 οπότε τον έχεις σχετικά αρκετά μεγάλο.
3ων.. Ο καθένας είναι διαφορετικός..δεν χρειάζεται να συγκρίνεις το πέος σου με άλλων (το μέγεθος, το πάχος, την κάμψη κτλ)
4ων.. Μην νιώθεις άσχημα για το πέος σου, γιατί όσο πιο άσχημα θα νιώθεις, τόσο πιο άσχημα θα νιώθει ο άλλος.
5ων και 6ων μαζί.. Συνήθως κατά τη διάρκεια του σεξ, σημαντικό ρόλο έχει η τεχνική που έχεις, και όχι το μέγεθος (την τεχνική δεν την αποκτάς αμέσως. Θέλει καιρό). Ακόμα και ένα πέος 10 εκ. είναι καλό για να ικανοποιήσει μία γυναίκα, οπότε ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΟΡΙΕΣΑΙ!

Πρέπει να σταματήσεις να έχεις αυτό το κόμπλεξ, γιατί δεν έχεις απολύτως κανένα πρόβλημα. Το μόνο που καταφέρνεις είναι να δημιουργείς προβλήματα.. Ξεπέρασε το κόμπλεξ σου γιατί είσαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ! :D
Ελπίζω να σε βοήθησα :)


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92742 από Fariouz στις 08 Ιανουαρίου 2012, 3:23μμ

Fariouz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Όσο για το πρώτο ήταν ένα λάθος που κατάλαβα μετά. Απλά έγρα γρήγορα και ξέχασα το "υ" !

Δεν ξέρω κατα πόσο τον έχω μεγάλο ή όχι άλλα κανείς μας δεν θα ήθελε να τον έχει 10,12,14 cm! Και η αλήθεια είναι πως παίζει ρόλο στα πάντα!

Και στον τρόπο του σεξ, και στα γούστα και ειδικά στις γκόμενες!

Υπάρχει ποσοστό κοριτσιών που θα χωριζαν επειδή πέσαν πάνω σε μικρό πέος! Οπότε με 10 και 12 δεν ικανοποιείς καμία μιας και οι κοπέλες προτιμούν τα μεγάλα! Έχεις δίκιο είναι κόμπλεξ άλλα το θέμα είναι ότι δεν με νοιάζει το ποιος είναι διαφορετικόε και ποιος όχι.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92772 από Arthas στις 09 Ιανουαρίου 2012, 1:26πμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Εμενα μου φαινεται φιλε οτι θελεις να δημιουργησεις ο ιδιος κομπλεξ σε καποια ατομα εδω μεσα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92792 από qwertyuiop στις 09 Ιανουαρίου 2012, 4:56μμ

qwertyuiop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
+1 στν arthas...!! ξεκολλα αν δν το κανεις επιτηδες και εχεις οντως κομπλεξ εισαι μια χαρα...!! τωρα αν το κανεις επιτηδες λαθος σου...γτ αλλοι εδω μεσα που θα το δουνε θα αισθανθουν χαλια ενω ειναι και αυτοι μια χαρα...!! :) peace.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92858 από Fariouz στις 10 Ιανουαρίου 2012, 7:13μμ

Fariouz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Δεν έχω σκοπό να δημιουργήσω σε κανέναν πρόβλημα.

Αυτή τη στιγμή λέω κάτι το οποίο απασχολεί εμένα...

Θα αισθανθούν άσχημα αυτή που είναι μια χαρά??? Δεν το νομίζω!!

Αν ένιωθα κ εγώ μια χαρά δεν θα έγραφα θέμα περι πέους!

Υ.Γ Συγγνώμη για τα κόμπλεξ που σας δημιούργησα !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92860 από qwertyuiop στις 10 Ιανουαρίου 2012, 7:45μμ

qwertyuiop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
οχι ρε φιλε δν υπαρχει προβλημα...απλα εισαι μια χαρα σε αυτα που ρωτασ..!! μν σκασ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #92861 από Hetfield στις 10 Ιανουαρίου 2012, 7:45μμ

Hetfield

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2011
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε,δεν παιζει ρολο το πεος στη σχεση,και ποσοστα γυναικων εχουν δειξει οτι πανω απτο 75% των γυναικων,δεν θα τους πειραζε τοσο αν το αγορι τους ειχε πεος κατω των 14εκ...Ρολο παιζει η τεχνικη και το παθος που βγαζεις κατα τη διαρκεια τους σεξ...Τωρα αν εσυ εχεις σκοπο να πηγαινεις απο δω και απο κει,και να πηδας οποιο κοριτσι σου κανει,ε αν δεν σου κανει το 17cm π εχεις,τραβα παρε κανα βιαγκρα...ΕΛΕΟΣ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92863 από Fariouz στις 10 Ιανουαρίου 2012, 8:34μμ

Fariouz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Παίζει ρολο το πέος σε μια σχέση!
Ποσοστό γυναικών πρότιμούν το αγόρι τους να έχει μεγάλο πέος!
Επίσης θα χωριζαν κάποιον για το μέγεθος του πέους.

Η τεχνική μπορεί να μετράει άλλα χωρίς το κατάλληλο πέος... δεν...
Και σε ποιος δεν θέλει να έχει μεγάλο πέος.



@Heatfield Ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ θα πηδάω απο δω κ απο κει όποια κοπέλα μου κάτσει??

Και ναι το 17,5 μπορεί να μη μου αρκεί εσύ τι κόλλημα έχεις τώρα?

Όσο για το βιαγκρα... ίσως το πάρω! Ευχαριστώ που μοθ το πρότινες!

Πάρε και την πρώτη " Αποδεκτή απάντηση " έτσι γιατί είσαι τσακάλι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92871 από Hetfield στις 10 Ιανουαρίου 2012, 9:44μμ

Hetfield

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2011
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Ρε φιλε,εντελως φιλικα,εγω εχω διαβασει πολλες φορες,οτι οι γυναικες πανω απο 80% δεν ενδιαφερονται τοσο για το πεος στη σχεση...Ενταξει αν του αλλου ειναι 8 εκατοστα,η 10 λογικο ειναι η κοπελα να ναι ανικανοποιητη....ετσι,οκ...Αλλιως,ΑΝ ΣΑΓΑΠΑΕΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΣΕΙ....εγω την εχω 16 και σε λιγο καιρο κλεινω τα 16 μου...Εσυ την εχεις 17,5 και χεις παραπονο??Μερικοι στη θεση σου δεν θα τους παιρναγε καν η σκεψη "την εχω μικρη?παιζει ρολο στη σχεση?κτλ κτλ" ΓΙΑΥΤΟ ΑΚΟΥ ΜΕ,ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ!Οσο για το αλλο,σορρυ,αλλα στο πα απλως γιατι εσυ μ φαινεται νομιζεις οτι το πεος παιζει καταλυτικο ρολο σε μια σχεση...ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login