Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που βρώμαγαν από Αθήνα μέχρι επαρχία body odor όλοι ανεξαιρέτως επειδή κάνανε μπάνιο μια φορά το μήνα και δεν υπήρχαν και αποσμητικά
Τρίτη, 30 Απριλίου

ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΗΧΟ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92666 από Infinity στις 07 Ιανουαρίου 2012, 2:21πμ

Infinity

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Για σας παιδια εχω μια ερωτηση να κανω και θελω απαντησουλες οταν το κανω με την κοπελα μ με προφυλαξη ξεκιναμε παντα εγω απο πανω αυτη απο κατω μετα απο κανα 15λεπτο την στηνω στα 4 και οταν παω να τον βαλω μεσα συνεχεια ακουγετε κατι σαν κλανια αλλα απο το μουνι της και ειναι ασταματητο δηλαδη οταν παω νατο βαλω βγαζει και ξανα κ ξανα οχι οτι εχω προβλημα ισα ισα γελαμε οταν συμβαινει αλλα γιατι το κανει αυτο;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92667 από Atom στις 07 Ιανουαρίου 2012, 3:35πμ

Atom

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
φιλε πραγματικα και εγω οταν το επαθα πρωτη φορα λεω τι γινετε τωρα.. αλλα μην ανησυχεις ειναι απο τα υγρα που υπαρχουν στο κολπο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92670 από LittleMonster στις 07 Ιανουαρίου 2012, 3:48πμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Μπήκες εδώ 2:20 τη νύχτα, να μας ρωτήσεις γιατί κλάνει το κορίτσι σου από το μουνί όταν της τον βάζεις από πίσω. Anyway, δεν είμαι εδώ για να κρίνω, αλλά για να σε βοηθήσω στο πρόβλημά σου.

Κατά τη γνώμη μου, πιστεύω ότι όταν μπαίνει το πέος από πίσω, κλείνει μία έξοδος, και ότι αέριο (ακόμα και από πίεση) πρέπει να βγει από κάπου. Πιθανών, όταν βγαίνουν τα αέρια από μπροστά, σε συνδυασμό με τα υγρά που υπάρχουν στην περιοχή, δημιουργείται αυτός ο ήχος.

Αφού γελάτε, πάλι καλά...
"Γελάτε, κάνει καλο " :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92678 από MeLeneGiwrgo στις 07 Ιανουαρίου 2012, 10:46πμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Μέσα τον κόλπο υπάρχει αέρας.Για να εισχωρήσει το πέος μέσα στον κόλπο πιέζει αυτόν τον αέρα ο οποίος από κάπου πρέπει να βγει.Την είσοδο όμως την κλείνει το πέος σου για αυτό βγαίνει με δυσκολία και κάνει αυτόν τον ήχο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92680 από Infinity στις 07 Ιανουαρίου 2012, 11:57πμ

Infinity

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Ε οκ ρε φιλε αμα ειναι να ξεχωριζουμε τις ωρες αλλο θεμα αυτο εγω απλα μια ερωτηση εκανα αμα εχεις προβλημα με την ωρα δεν φταιω...τεσπα σας ευχαριστω ολους!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login