Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος κατουρεί στη θάλασσα, το βρίσκει στο αλάτι.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Φυσιολογικός η όχι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92673 από Panikosman στις 07 Ιανουαρίου 2012, 9:14πμ

Panikosman

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά, θέλω να πω το πρόβλημα μου που το έχω καιρό... δεν ξέρω τι είμαι έχω μπερδευτεί στο μυαλό μου θέλω να σας πω πως είμαι 17 ετών και δεν είχα σχέση ποτε μου δεν έχω φιλήσει ποτε μου και από τα 11 βλέπω μονο τσόντες και αυνανίζομαι ενώ παλιά όμως ήμουν τρελαμένος να βλέπω κώλους στο δρόμο τα πάντα δεν ξέρω τώρα τα έχω βαρεθεί όλα επί τόσα χρονια δεν έκανα τίποτα με κοπέλα γιατί ντρεπόμουνα και τώρα γενικός δεν ξέρω έχω βαρεθεί τα πάντα δεν είναι ότι με ελκύουν οι άντρες και έγινα γκέι αλλα δεν ξέρω τι μου συμβαίνει τώρα έχω μια κοπέλα την οποια δεν θέλω να την αφήσω. Να τονίσω πως είδα μια φωτογραφία με έναν άντρα γυμνό και μου σηκώθηκε λιγάκι αλλα εδώ και 1 χρόνο σκέφτομαι και έχω ψυχολογικά ότι είμαι γκέι και οποτε βλέπω άντρες σκέφτομαι το ίδιο πράγμα ότι είμαι γκέι και μου πέφτει άσχημα η ψυχολογία.. Ο Τύπος μου πάντως είναι αρκετά αγορίστικος έχω μηχανάκι τα πάντα τέτοια και δεν θέλω να αποχωριστώ αυτά τα γούστα μου ούτε γκέι θέλω να γίνω... Τι γνώμη έχετε? είναι της εφηβείας όλο αυτό? αυτό που με προβληματίζει περισσότερο είναι ότι ούτε γκέι θέλω να γίνω και μονο που το σκέφτομαι αηδιάζω... Αλλα στην φωτογραφία που είδα γιατί μου σηκώθηκε? μερικές φορες να προσθέσω σκέφτομαι ότι πρέπει να τα αφήσω όλα και άντρες και γυναικείες να μην είμαι τίποτα και να κάνω την ζωή μου έτσι όπως μου αρέσει δηλαδή βόλτες με μηχανάκια και τέτοια ώστε να τα ξεχάσω τα αλλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92674 από doctorakos στις 07 Ιανουαρίου 2012, 10:11πμ

doctorakos

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Ξερω τι τραβασ και εγο απο τα ιδια αν εξερεσησ αυτο που σου ετυχε με τι φοτο. Κοιτα ορμονεσ ειναι και οτι ειμαστε κοτεσ σε αυτο τον τομεα. Ο μονοσ τροπος ειναι να αφησεισ τισ βολτεσ και να πασ με τουσ φιλουσ σου βολτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92681 από LittleMonster στις 07 Ιανουαρίου 2012, 12:02μμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Λοιπόν. Πρώτων είναι της εφηβείας όλο αυτό. Δεύτερων, δεν έπρεπε να το αφήσεις τόσο πολύ καιρό...έχεις χάσει τα καλύτερα χρόνια της ζωής σου, με βαριά ψυχολογία και να αναρωτιέσαι αν είσαι γκέι ή όχι.

3ων..και να γινόσουνα γκέι, δεν πήγαινε να πει ότι έπρεπε να αλλάξεις σηνύθειες και όλα αυτά. Στην εποχή που ζούμε, οι γκέι θα έπρεπε να είναι ίσοι με τους στρειτ, άσχετα αν η κοινωνία (η ελληνική πρώτα απ'όλα, η πρωτοπόρα) είναι κατά.
4ων..Όλοι έχουμε καυλώσει βλέποντας κάποιου το πέος. Έίτε από κοντά, είτε σε τσόντα.

Τέλος, βρες φίλους, κάνε φίλους... Οι γυναίκες θα βρεθούν στην πορεία. Μην ανησυχείς για τίποτα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92800 από kkwstas στις 09 Ιανουαρίου 2012, 6:36μμ

kkwstas

μέλος από: 9/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ρε φίλε, η περίπτωση σου είναι παρόμοια με τη δική μου εκτός από τη φώτο! Αλλά με τρομάζει η ιδέα και μόνο να μπορεί να μου σηκωθεί αν δω γυμνό έναν άντρα! Όταν κάθομαι και σκέφτομαι αν μ'αρέσουν οι άντρες, καταλαβαίνω πως οκ δεν μ'αρέσουν, αλλά τώρα γιατί μου έχουν μπει τέτοιες σκέψεις, δεν ξέρω! εγώ είμαι 18 ! Όσο γι'αυτό που είπε ο Little Monster, για το ότι όλοι έχουν καυλώσει έστω και μια φορά όταν είδαν κάποιο πέος, να πω την αλήθεια δεν με καθυσηχάζει! Δηλαδή πιστεύω ότι όταν κάποιος βλέπει άντρα γυμνό και του σηκώνεται έστω και λίγο, είναι γκέι.. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107921 από Ολυμπιακάρα στις 23 Αυγούστου 2012, 10:10μμ

Ολυμπιακάρα

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Το ιδιο τραβαω και εγω δηλαδη δεν ειναι gay??
και αυτο ειναι της εφηβειας θα περασει??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login