Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

πορνο και γονεις.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92726 από genesis στις 08 Ιανουαρίου 2012, 1:12πμ

genesis

μέλος από: 6/1/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
μεσα στις γιορτες βιωσα μια απιστευτη εμπειρια. οταν γυρισα σπιτι απο μια εκδρομη (γυρισα μια μερα νωριτερα) βρηκα τους γονεις μου να βλεπουν πορνο και την μητερα μου να κανει στοματικο σεξ στον μπαμπα. αμεσως εφυγα σοκαρισμενος.αφου το σκεφτηκα για λιγο ειπα''ενταξει,δεν κανουν κατι κακο,και εγω θα το εκανα με την κοπελα μου,νεοι ανθρωποι ειναι ακομα'' (39 και οι 2).την επομενη μερα απο περιεργια εψαξα το pc του μπαμπα και βρηκα πορνο ιστοσελιδες. μερικες απο αυτες τις επισκεπτομαι και εγω..δηλαδη τρελαθηκα με την ιδεα οτι μπορει να βλεπουμε τις ιδιες τσοντες. αλλα ουτε αυτο το θεμα με πειραζει. αυτο που με πειραζει ειναι η υποκρισια.
δηλαδη,πριν 1-2 χρονια οταν με ειχε πιασει η μανα μου να χαζευω κατι γυμνες στο νετ μου ειχε πει μακρια απο αυτα ειναι ασχημα πραγματα και ο πατερας μου το ιδιο και τους ειχα πει οκ.πολλες φορες ενιωθα οτι τους κοροιδευω οταν ερχοταν στο δωματιο και εκλεινα την τσοντα λεγοντας οτι παιζω ενα παιχνιδι.τελικα δεν ημουν εγω λαθος.

εκει που θελω να καταλειξω ειναι,γιατι οι γονεις θεωρουν λαθος τα παιδια να βλεπουν τσοντες,αφου ξερουν οτι το κανουν ή θα το κανουν;
αν εγω τους πω οτι βλεπω πορνο και αυνανιζομαι θα με ''μαλωσουν'' ενω καποτε και οι ιδιοι το κανανε.
τι φοβουνται;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92727 από Anjel17 στις 08 Ιανουαρίου 2012, 1:18πμ

Anjel17

μέλος από: 8/10/2011
μηνύματα: 153 αποδεκτές 0
Καταρχάς παίζει ρόλο και η ηλικία. Αν είσαι πχ. 12-13, έλα στη θέση του γονιού σου και σκέψου αν το παιδί σου, στα δώδεκά του θα ήθελες να βλέπει πορνό. Εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα...

Όταν τους πέτυχες στη πράξη σε κατάλαβαν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92728 από Σηπτικό Βόδι στις 08 Ιανουαρίου 2012, 1:20πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Έλα μωρέ κάνεις θέμα από εκεί που δεν υπάρχει. Το ότι οι γονείς σου λένε αυτό το πράγμα, είναι το κλασσικό, αυτό που λένε όλοι απλά για να το πουν. Ειδικά ο πατέρας σου παίζει να μη το εννοεί καν.

Όσον αφορά σ' αυτό που είδες, μη δώσεις καν σημασία. Αν δυσκολεύεσαι να το ξεχάσεις γρήγορα, καν' τους μια συζήτηση να έρθουν λίγο στα συγκαλά τους ώστε να είναι πιο προσεκτικοί, αλλά θα πρέπει να προσέξεις τον τρόπο που θα τους το πεις. Δηλαδή μη νομίζουν ότι σου προξένησαν και τραύμα.

Κατά τ' άλλα, όλα καλά, όλα ανθηρά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92737 από miriella στις 08 Ιανουαρίου 2012, 2:47μμ

miriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Mπορεί να φοβούνται τον εθισμό σου στα πορνογραφικά έργα. Αλλά δεν ξέρω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92947 από nmiklas στις 12 Ιανουαρίου 2012, 3:00μμ

nmiklas

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Σηπτικό Βόδι@08 Ιανουαρίου 2012)
Έλα μωρέ κάνεις θέμα από εκεί που δεν υπάρχει. Το ότι οι γονείς σου λένε αυτό το πράγμα, είναι το κλασσικό, αυτό που λένε όλοι απλά για να το πουν. Ειδικά ο πατέρας σου παίζει να μη το εννοεί καν.

Όσον αφορά σ' αυτό που είδες, μη δώσεις καν σημασία. Αν δυσκολεύεσαι να το ξεχάσεις γρήγορα, καν' τους μια συζήτηση να έρθουν λίγο στα συγκαλά τους ώστε να είναι πιο προσεκτικοί, αλλά θα πρέπει να προσέξεις τον τρόπο που θα τους το πεις. Δηλαδή μη νομίζουν ότι σου προξένησαν και τραύμα.

Κατά τ' άλλα, όλα καλά, όλα ανθηρά.

Συμφωνώ, ενα ''παιχνιδι'' ειναι, μην τρελένεσαι, απλα μιλα με τον πατερα σου για να ειναι πιο προσεκτικοι, ή παρε κανα τηλ και συ πριν πας σπιτι, η χτυπα δυνατα καμια πορτα οταν μπαινεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #151587 από Bruk στις 14 Ιουλίου 2021, 1:32μμ

Bruk

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2021
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Και εμενα βλέπει και είναι γύρω στα 45 τι λέτε να κάνω είμαι 14
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login