Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μια μέρα καθόμουν και σκεφτόμουν απελπισμένος. Ένα χέρι μ' ακούμπησε στον ώμο και μια φωνή μου είπε με βεβαιότητα: "Ευθύμησε, γιατί τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα". Ευθύμησα λοιπόν και τα πράγματα όντως έγιναν χειρότερα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Βίντεο...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92794 από miriella στις 09 Ιανουαρίου 2012, 5:08μμ

miriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Συγγνώμη, αν γίνομαι αδιάκριτη, αλλά έχετε θελήσει ή σκεφτεί ποτέ να τραβήξετε με βίντεο ή με κάμερα τις ερωτικές σας στιγμές;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92796 από Σηπτικό Βόδι στις 09 Ιανουαρίου 2012, 5:22μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Το καλοκαίρι το έκανα με τη θέλησή της αλλά όταν έφυγε με έβαλε να το διαγράψω. Βασικά δεν φαινόταν τίποτα έτσι κι αλλιώς αλλά τι να πεις, όταν είσαι μικρή και βλέπεις πολύ Ευαγγελάτο λογικό είναι να φοβάσαι τα πάντα :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95618 από loco01 στις 02 Μαρτίου 2012, 2:48πμ

loco01

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2012
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
Το εχω κανει με αρκετες κοπελες στο παρελθον.Τις περισσοτερες φορες αυτες το ζητουσαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95628 από Ninja στις 02 Μαρτίου 2012, 1:33μμ

Ninja

μέλος από: 1/3/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Ναι το εχω κάνει με την κοπέλα μου αλλά το σβήσαμε μετά!Γιατί σκέφτεσαι να το δοκιμάσεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95635 από DrugFree_boy στις 02 Μαρτίου 2012, 3:00μμ

DrugFree_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 29/2/2012
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
πολυ λιγες φορες απο περιεργια.Η κοπελες το ηξεραν...Ομως δεν στο συνηστο γιατι ειχα ενα γνωστο μου που ειχαι ολοκληρη πορνογραφικη βιογραφια στον υπολογηστη του και ειχαι κανει ρεζιλι πολλες κοπελες που το δημιουργουσαν προβληματα,οποτ μην το κανεις γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95639 από loverboy στις 02 Μαρτίου 2012, 3:16μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Ναι το εχω κανει με τη γκομενα μου, αλλα και μια πρωην μου που ειναι παντρεμενη με παιδι τωρα...πηγαιναμε σε ξενοδοχειο και εκει την τραβαγα φωτο και βιντεο.
Εχει πλακα τωρα που τη βλεπω με τον αντρα της, που δεν φανταζεται τι εχω κανει με τη γυναικουλα του!!
Φυσικα ποτε δεν θα τα ανεβαζα στο Internet, γιατι δεν θελω να τη βλαψω - ειναι θεμα εμπιστοσυνης!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login