Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΡΩΤΙΚΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92894 από johny232 στις 11 Ιανουαρίου 2012, 4:54μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
καλησπέρα παιδιά!
Προ ημερών χώρισα ξανά με τη κοπέλα μου :( τον λόγο προσωπικά από την ίδια δεν τον έμαθα ποτε..απλά έμαθα τι έλεγε στις φίλες τις
Ας τα πάρουμε από την αρχή μια μέρα που πήγα σπίτι τις ενώ τα είχαμε 1,5 μηνα αποφάσισα να τιs βάλω δάχτυλο δεν μου το "αρνιθηκε", και τέλος πάντων από εκείνη την ημερα και μετά δεν μου έστελνε μηνύματα,με έγραφε ώσπου κατάλαβα ότι δεν με θέλει και από αξιοπρέπεια την χώρισα.
Τώρα πλέον θέλει να είναι ελεύθερη αν και αν τις πω να τα ξαναβρούμε,νομίζω θα δεχθεί
αλλα ρε παιδιά γιατί άλλαξε μετά από αυτήν την ημερα?επίσης αξίζει να τις δώσω μια ευκαιρία η τα πράγματα πελών δεν φτιάχνονται?


*******Να σημειώσω ότι στις φίλες τις έλεγε ότι δεν θέλει να σκέφτεται αυτό που έγινε,επιπλέον είχε πει σε μένα παλιότερα ότι θα ήθελε να προχωρήσουμε στο μέλλον και τέλος ότι είμαστε 1 λύκειοy!!!
ευχαριστώ εκ τον προτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #92934 από agnostos15 στις 11 Ιανουαρίου 2012, 11:29μμ

agnostos15

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καταρχην μπορει επειδη την ξεπαρθιενιασες με δαχτυλο ισως?? μαλον δεν της αρεσε που της εβαλες ...... ο τροπος και γενικα δεν της αρεσε. Εγω σου λεω οτι αμα αξιζει η γκομενα μην την αφηνεις βρεστα μαζι της και θα δεις με τον καιρο (δωστης χρονο) θα σου ζηταει η ιδια να κανετε πραματα μαζι.μιας κα της εβαλες δαχτυλο βρισκεσε σε προχωριμενο επιπεδο μπορεις να την αναβεις και οταν ειναι να προχωριση το πραμα σταματα και αμα σου ζητηση να σηνεχισεις σεινεχισε .Και θα σου συνιστουσα να θυμιθεις την ημερα που της εβαλεσ δαχτυλο και να δεις τι δεν ειχες κανει σωστα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92945 από johny232 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 2:48μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
βασικα οταν το εβαλα δεν ηταν υγρος΅ο κολπος και δεν της το εβαλα πολυ μεσα και καλα!¨πασαλιματα"κατα καποιον τροπο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92949 από wavero στις 12 Ιανουαρίου 2012, 3:07μμ

wavero

banned
μέλος από: 12/1/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Αν ήταν η πρώτη της φορά πάνω σε αυτό τότε μπορεί απλά να σε ντρέπεται!
Μπορεί να το μετάνιωσε επειδή δεν ήθελε να σου πει όχι! Ίσως να τις έκανες απότομες κινήσεις με αποτέλεσμα να ένιωσε άβολα...

Είναι ακόμα σε μια ηλικία όπως κ εσυ! Χίλια μπορεί υπάρχουν!

Για να μη σου στέλνει μυνήματα και για να λεεί στις φίλες της ότι δεν θέλει να το θυμάται... Πάει να πει πως κάτι έγινε πάνω σε αυτό!

Επίσης να την ξεπαρθένιασες με δάχτυλο δεν παίζει!

Το καλύτερο είναι να βρεθείς μαζί της και να το συζητήσετε ήρεμα...

Πιστεύω αν είσαι ειλικρινείς μαζί της και συζητήσετε για το θέμα να σου εξηγήσει γιατί δεν θέλει να έχει επαφές μαζί της!

Υ.Γ η αξιπρέπει που λες δεν έχει να κάνει με το αν χωρίζεις ή όχι!
Τρέχα μίλας της γιατί μπορεί να την χάσεις και μετά έχεις άλλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92951 από johny232 στις 12 Ιανουαρίου 2012, 3:37μμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
την εχω χασει ιδη,ετσι φανταζομαι..ειναι ιδιοριθμος χαρακτηρας δεν ξερω αν αξιζει και για αλλη προσπαθεια..και δεν ξερω αν θελω και εγω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93141 από johny232 στις 14 Ιανουαρίου 2012, 12:01πμ

johny232

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
τις εστειλα και δεν απαντησε..οποτε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login