Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όπου κι αν είσαι θά 'χεις γεράσει, μικρέ μου ήρωα, Γιώργο Θαλάσση.
Σάββατο, 27 Απριλίου

ponos sto sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93234 από stella_vsv στις 15 Ιανουαρίου 2012, 6:18μμ

stella_vsv

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
loipon paidia eimai mia kopela 16 xronon kai 8elw polu na proxorisw me to agori m alla to kako (kai auto pou m empodizei) einai oti fovame para polu gia ton pono!!mipos kapoios kopela kata protimisi mporei na mou pei me ti moiazei i poso dunatos einai kai genika pos einai autos o ponos....8a me voi8ouse polu na 3erw pws einai toulaxiston!!!n paidia eimai mia kopela 16 xr
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #93236 από Μοχθηρό Γουρούν στις 15 Ιανουαρίου 2012, 6:34μμ

Μοχθηρό Γουρούν

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν και δεν είμαι κοπέλα μπορώ να σου δώσω μια απάντηση!

Η κάθε κοπέλα έχει διαφορετικό πόνο, αυτό βέβαια εξαρτάται και από το αγόρι σου!

Δηλαδή, οι κινήσεις που θα κάνει, το άγχος το οποίο σίγουρα θα έχετε και οι δυο και γενικότερα επειδή το κλίμα θα είναι της
"πρώτης φοράς"

Αν αυτός είναι ο λόγος ο οποίος κολλάς τότε δεν χρειάζεται να το σκέφτεσαι! Μια χαρά θα είναι όλα ακόμα και να σε πονέσει μπορείς να του πεις να συνεχίσει λίγο πιο σιγά! Εξάλλου ούτε η πρώτη θα είσαι ούτε και η τελευταία!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93238 από asap στις 15 Ιανουαρίου 2012, 7:12μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
κοπελια δε θα γεννησεις και μωρο...!!! χαλαρωσε και μη το σκεφτεσαι ετσι.. προχωρηστε σιγα σιγα και αμα δεις οτι πονας σταματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98424 από rediscover|dc στις 18 Απριλίου 2012, 9:42μμ

rediscover|dc

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
aston na sou kanei to m***i garifalooo den ponaiii...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107949 από Master_Element_ στις 24 Αυγούστου 2012, 4:26πμ

Master_Element_

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τα παντα ειναι θεμα ψυχολογιας... Εαν σκεφτεσε πωσ θα πονασ αυτο τηα γινει... Εγω πρωτεινω να ειστε χαλαροι. Επησεις το λιπαντικο βοηθα πολυ... Οταν εισαι χαλαρη οι μυεσ θα χαλαρωσουν κ θα ειναι ευκολοτερο... Α κ κατι π πρεπει να ξερεισ... Εαν ειναι 1ι σ φορα θα εχετε λιγα αιματα γτ θα κοπει ο παρθενικοσ υμενασ... Αυτο ισωσ το κσερεισ και δν αποφεβγεται :/... Ελπιζω να σε καλυπσα αν και οχι κοριτσι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108008 από destiny19 στις 25 Αυγούστου 2012, 1:36πμ

destiny19

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
γεια σου stella. σα κοπελα θα σου πω να μην αγχωνεσαι. απο προσωπικη μου εμπειρια θα σου πω πως το μονο που ενιωσα την πρωτη μου φορα ηταν ενα πολυ μικρο τσουξιμο και οχι πονος. αλλες κοπελεσ εχω ακουσει οτι πονανε λιγο και αλλες λιγο πιο πολυ αλλα ολη η διαδικασια ειναι υποφερτη. οποτε χαλαρωσε και απολαυσε το!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login