Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κι αν έχει ο γάιδαρος φωνή, για ψάλτη δεν τον παίρνουν.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Φίμωση, ή οτιδήποτε άλλο?!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93261 από not_my_usual στις 16 Ιανουαρίου 2012, 2:58πμ

not_my_usual

μέλος από: 16/1/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα..
Γραφτηκα για να σας πω τον πονο μου, και να σας ρωτησω μπας και βγαλω καμια ακρη..!!
Ειμαι 18 χρονων, και για την ωρα ειμαι παρθενος, επειδη ομως αν ολα πανε καλα, δεν θα ειμαι για πολυ ακομα..
δεν ξερω αν εχω φιμωση, καποιο αλλο προβλημα ή απλα τιποτα..
Συγκεκριμενα..
(με καθημερινη ορολογια, γιατι την επιστημονικη, δεν την ξερω και τοσο καλα..)
Οταν ειμαι σε στυση, το "κεφαλακι"¨αποκαλυπτεται στα 3/4 ας πουμε..
Για να αποκαλφθει ολο, πρεπει παει "κατ' απαιτηση" (παλιοτερα αποκαλυπτοταν λιγοτερο, και πονουσα περισσοτερο προκειμενου να εμφανιστει ολο)
Στην περιπτωση που το παω ολο, μετα οταν η στυση φυγει, παραμενει περιπου το μισο κεφαλακι να αποκαλυπτεται, και θελει αρκετη ωρα ωστε να επανελθει στην "κλασσικη κατασταση" του ας πουμε, η οποια ειναι για παραδειγμα οταν κατουραω να φαινεται μονο η "εξοδος των ουρων", και λιγο γυρω γυρω..
Ποιες ειναι οι ερωτησεις μου:
1)Εχω φιμωση?! Μηπως την εχω σε καποιο "μικρο βαθμο ας πουμε"
Αν ναι, πρεπει να παω σε ουρολογο απο οτι διαβασα εδω, και θα φτιαχτει καπως, ε?!
2)Αν δεν εχω.. Αυτο το μερος δερματος που συνδεει την εξοδο των υγρων με το πετσακι, θα αφαιρεθει με το σεξ (και αν ναι, πως γινεται αυτο αφου θα φοραω προφυλακτικο?!!)

Αυτα βασικα..!
(Σορρυ για το μεγαλο ποστ, αλλα προσπαθω να ειμαι αρκετα αναλυτικος για να καταλαβετε!..)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93262 από Pantera4 στις 16 Ιανουαρίου 2012, 7:55πμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
απο οτι καταλαβα εχεις περιπου οτι εχω εγω! δηλαδη αρχη φιμωσης. θα σου προτεινα να πας σε καποιον ουρολογο να στο επιβεβαιωσει. μπορει να εχεις και καποιου ειδους μολυνση στην βαλανο και ετσι το μεγεθος της μεγαλωνει λιγο με αποτελεσμα το προβλημα σου! 2ον οχι! το πετσακι δεν θα κοπει με την χρηση προφυλακτικου! αυτα απο εμενα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93396 από Breakthru στις 17 Ιανουαρίου 2012, 8:42μμ

Breakthru

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2006
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Σιγουρα να πας σε ουρολόγο να σε εξετασει και θα σου πει τι πρεπει να κανεις αφου σου κανει και τις αναλογες ερωτησεις, μη σε τρομαζει παντως. Στην χειροτερη να χρειαστεις περιτομη λόγω φίμωσης και μετα απο λιγο καιρο θα εισαι μια χαρα χωρις απολυτως κανενα προβλημα και δουλευει μια χαρα! Οπως και να εχει καλο ειναι να παρεις 1,2 γνωμες ουρολογων παντως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login