Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να φοβάσαι τα πισινά του γαϊδάρου και τα μπροστινά του καλογέρου.
Τρίτη, 23 Απριλίου

πως να αφαιρεσω το πετσακι ??

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93479 από MetalBoy στις 19 Ιανουαρίου 2012, 6:41μμ

MetalBoy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια,
εχω μια απορια,σε πολλους γνωστους μου κοπικε το "πετσακι",σε αλλους ολο,σε αλλους πολυ λιγοτερο,αυτο εγινε οταν το κανανε χωρις προφυλαξη,
τον τελευταιο καιρο αρχισα να κανω σεξ χωρις προφυλακτικο με την κοπελα μου (δεν τελειωνω μεσα,τραβιεμαι πολυ πιο πριν,) αλλα συνηθως γινετε με προφυλακτικο, περιμενα πως θα μου κωβοταν και ΄μενα αλλα δεν εγινε αυτο,μπορει επιδη η κοπέλα μου ειναι υγρη ηδη απο τα προκαταρκτικα και δεν υπαρχει αρκετη "αντισταση" για να κοπει..
το περιεργο ειναι οτι εγω θελω να κοπει,για να κατεβαινει ολο το δερμα κατω(εννοω το δερμα που κρατιετε απο το πετσακι,ολο το υπολοιπο κατεβαινει κανονικα)
λοιπων τωρα να σας πω και τις αποριες μου
1.ολοι μου λενε οτι οταν κοπηκε ετρεχε παρα πολυ αιμα για αρκετη ωρα,ισχύει; επισεις καποιος μου ειπε οτι σε ενα γνωστο του σηνεβει και πηγε στο νοσοκομειο για ραμματα...
2.υπαρχει αλλος τροπος να κοπει? χειρουργειο ισως?
3.σε καμια περιπτωση δεν θα ηθελα να κανω περιτομη.ειμαι κατα μπορει για ηλιθιους λογους αλλα τεσπα.
αυτα..
ευχαριστω εκ των προτερων :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93480 από Σηπτικό Βόδι στις 19 Ιανουαρίου 2012, 7:05μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Βασικά ο μόνος ασφαλής τρόπος είναι η περιτομή.

Γιατί δε θες να κάνεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93482 από MetalBoy στις 19 Ιανουαρίου 2012, 7:44μμ

MetalBoy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Σηπτικό Βόδι@19 Ιανουαρίου 2012)
Βασικά ο μόνος ασφαλής τρόπος είναι η περιτομή.

Γιατί δε θες να κάνεις;




δεν το θεωρω αναγκαιο/λογικο...
(ειναι κατι που ξεκινισε παλια,και κατα την γνωμη μου μαλλον το ξεκινισανε επιδη εμφανιζοταν πολλα ατομα με προβλιματα φιμοσης,ετσι επρεπε να βρουν ενα τροπο να το κανουν σε ολους,και αρχισανε να το κανουν στα μωρα.αυτα που λενε περι καθαριοτητας δεν νομιζω πως στεκουν,αν πλενεσαι οποτε πρεπει και περιποιεισε τον εαυτο σου εισαι κομπλε)επισης πιστευω πως αφου γενιομαστε ετσι,ετσι πρεπει να πορευομαστε,δεν νομιζω να μας δωσανε το σωμα με "ελατοματα" που να χρειαζονται διωρθωση.το πετσακι που λεω ειναι κατι που κοβετε σε ολους (σχεδον) ειναι κατι "φυσικο" οπως ο ημενας στις γιναικες...
τουλαχιστον αυτη ειναι η γνωμη μου πανω στο θεμα,μπορει να ειμαι και τελειως λαθος.

Φιλικα

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93488 από LittleMonster στις 19 Ιανουαρίου 2012, 9:23μμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Δεν κόβεται το "πετσάκι" όπως λες στο σεξ...κόβεται το "σκοινάκι" που βρήσκεται πάνω πάνω στην βάλανο (από την πίσω μεριά) που συνδέει το δέρμα με την βάλανο...

Επείσης θα συμφωνήσω με το Σηπτικό Βόδι, ο μόνος τρόπος να βγάλεις το πετσάκι είναι με περιτομή. Επίσης συμφωνώ και με εσένα, που λες ότι έτσι γεννηθήκαμε, και θα πορευτούμε έτσι...όπως λέει και η Lady Gaga "We were born this way, baby!"

Και τέλος, περιτομή κάνανε οι εβραίοι πιο παλιά, για να ξεχωρίζουν ότι είναι εβραίοι.! Αυτά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93494 από MetalBoy στις 19 Ιανουαρίου 2012, 10:24μμ

MetalBoy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(LittleMonster@19 Ιανουαρίου 2012)
Δεν κόβεται το "πετσάκι" όπως λες στο σεξ...κόβεται το "σκοινάκι" που βρήσκεται πάνω πάνω στην βάλανο (από την πίσω μεριά) που συνδέει το δέρμα με την βάλανο...

Επείσης θα συμφωνήσω με το Σηπτικό Βόδι, ο μόνος τρόπος να βγάλεις το πετσάκι είναι με περιτομή. Επίσης συμφωνώ και με εσένα, που λες ότι έτσι γεννηθήκαμε, και θα πορευτούμε έτσι...όπως λέει και η Lady Gaga "We were born this way, baby!"

Και τέλος, περιτομή κάνανε οι εβραίοι πιο παλιά, για να ξεχωρίζουν ότι είναι εβραίοι.! Αυτά.




λεγοντας πετσακι αυτο εννοω,δεν ειναι απο σχινι για να το πω σχινακι..
και οι γυναικες παρθενες γενιουνται αλλα το αλλάζουν στην πορεια..το θεμα ειναι οτι στους αντρες δεν γινετε με την πρωτη φορα και μερικες φορες δεν γινετε ποτε οποτε αναρωτιομουν μηπως υπαρχει αλλος τροπος να το "σπροξω" το θεμα..
οσο για τους εβραιους δεν νομιζω να καθοντουσαν μια μερα και να ειπαν "τι να κανουμε για να μην μπερδεβομαστε με τους αλλους? ας κανουμε περιτομη!!" κατι εγινε και αρχισανε να το κανουνε,ο μονος λογικος για εκεινη την εποχη λογος να αρχισουν να κανουν περιτομη πιστευω πως δεν ηταν αλλος παρα η φιμοση.και ποιος ειναι ο πιο ευκολος τροπος να πεισεις παρα πολυ κοσμο να κανει κατι;; Η θρησκεια.
σε πολλες φιλες κανουνε "περιτομη" ακομα και σε γυναικες!!τον λογο δεν τον ξερω...googlarete το.
Συγνωμη για το off topic

Φιλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93504 από MetalBoy στις 19 Ιανουαρίου 2012, 11:37μμ

MetalBoy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(LittleMonster@19 Ιανουαρίου 2012)
όπως λέει και η Lady Gaga "We were born this way, baby!


Τωρα προσεξα αυτο με την gaga,
ενα πετσακι ειπα να κοπει,οχι να κανω κ αλλαγη φιλου :P


φιλικα παντα
προφίλάλλα...˵quote˶
8
Μήνυμα #93510 από Σηπτικό Βόδι στις 20 Ιανουαρίου 2012, 12:16πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εντάξει όσον αφορά τη θρησκεία δεν διαφωνεί κανείς ότι έχουν καταφέρει ένα σωρό άσχημα πράγματα με κανονική/υποσυνείδητη πλύση εγκεφάλου. Αυτό που πιστεύω όμως είναι ότι σε θέματα υγείας και ειδικότερα ό,τι έχει να κάνει με τον little buddy down there, αν είναι πρόβλημα το οποίο έχει ρίσκο στην προσπάθεια που κάνουμε να το λύσουμε μόνοι μας, τότε ο καλύτερος δρόμος που μπορείς να πάρεις είναι αυτός του γιατρού. Από τη στιγμή κιόλας που δεν είναι τίποτα φοβερό (δηλαδή το κάνεις, σε ζορίζει για κάνα μήνα το πολύ και μετά τέρμα), δεν βρίσκω λόγο για να κάνεις κάτι άλλο.

Εν πάση περιπτώσει επειδή ξέφυγα, αυτό ήταν απλά για να σου πω ότι μπορεί να το βλέπεις από λάθος οπτική γωνία το θέμα και να ξέρεις ότι καλές είναι οι απόψεις αλλά όταν παίζονται θέματα υγείας που φυσικά επιφέρουν και κίνδυνο αν προσπαθήσεις μόνος σου, είναι καλό να τις ξεχνάς και να πας να το λύσεις σε ένα δόκτορα.

Αν πάλι δεν θες τόσο πολύ, τι να σου πω, αν αποκαλύπτεται έστω και λίγο προσπάθησε κάθε μέρα με λιπαντικό να το κατεβάζεις όσο πιο πολύ μπορείς και κάποια στιγμή -πιστεύω- θα καταφέρεις να κάνεις κάτι.
Τώρα να πας να πηδήξεις και να σκιστεί εκείνη την ώρα και να χύνεις αίμα για 1 ώρα δε το πολυσυνιστώ. Εκτός απ' το ρεζίλι μπροστά στην γκόμενα (θα νομίζει πως έρχεται και στα αγόρια περίοδος) δεν ξέρω κατά πόσο θα είσαι οκέι μετά (δηλαδή αν θα μείνει κάποιο κουσούρι ή κάτι τέτοιο).

Αυτά, ελπίζω να σε βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93514 από Aitherovamwn στις 20 Ιανουαρίου 2012, 12:22πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
Εκανα σεχ γυρω στους 10 μηνες καθε μερα χωρις καποτα και το πετσακι δεν κοπηκε.επισης δεν ξερω κανεναν που να του εχει κοπει και κανω παρεα με πολυ μεγαλυτερα ατομα απο εμενα(εγω ειμαι 18)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93517 από MetalBoy στις 20 Ιανουαρίου 2012, 12:46πμ

MetalBoy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Σηπτικό Βόδι@20 Ιανουαρίου 2012)
Εντάξει όσον αφορά τη θρησκεία δεν διαφωνεί κανείς ότι έχουν καταφέρει ένα σωρό άσχημα πράγματα με κανονική/υποσυνείδητη πλύση εγκεφάλου. Αυτό που πιστεύω όμως είναι ότι σε θέματα υγείας και ειδικότερα ό,τι έχει να κάνει με τον little buddy down there, αν είναι πρόβλημα το οποίο έχει ρίσκο στην προσπάθεια που κάνουμε να το λύσουμε μόνοι μας, τότε ο καλύτερος δρόμος που μπορείς να πάρεις είναι αυτός του γιατρού. Από τη στιγμή κιόλας που δεν είναι τίποτα φοβερό (δηλαδή το κάνεις, σε ζορίζει για κάνα μήνα το πολύ και μετά τέρμα), δεν βρίσκω λόγο για να κάνεις κάτι άλλο.

Εν πάση περιπτώσει επειδή ξέφυγα, αυτό ήταν απλά για να σου πω ότι μπορεί να το βλέπεις από λάθος οπτική γωνία το θέμα και να ξέρεις ότι καλές είναι οι απόψεις αλλά όταν παίζονται θέματα υγείας που φυσικά επιφέρουν και κίνδυνο αν προσπαθήσεις μόνος σου, είναι καλό να τις ξεχνάς και να πας να το λύσεις σε ένα δόκτορα.

Αν πάλι δεν θες τόσο πολύ, τι να σου πω, αν αποκαλύπτεται έστω και λίγο προσπάθησε κάθε μέρα με λιπαντικό να το κατεβάζεις όσο πιο πολύ μπορείς και κάποια στιγμή -πιστεύω- θα καταφέρεις να κάνεις κάτι.
Τώρα να πας να πηδήξεις και να σκιστεί εκείνη την ώρα και να χύνεις αίμα για 1 ώρα δε το πολυσυνιστώ. Εκτός απ' το ρεζίλι μπροστά στην γκόμενα (θα νομίζει πως έρχεται και στα αγόρια περίοδος) δεν ξέρω κατά πόσο θα είσαι οκέι μετά (δηλαδή αν θα μείνει κάποιο κουσούρι ή κάτι τέτοιο).

Αυτά, ελπίζω να σε βοήθησα.



Οτι κατεβενει κατεβενει,δεν ειναι εκει το θεμα,το θεμα ειναι οτι δεν κατεβαινει τερμα επιδη το κραταει το πετσακι,
τωρα το να κοπει οταν ειμαι με την κοπελα μου δεν με πειραζει το να δει,σιγα δεν ειναι κατι που καναμε λαθος,απλα το θεμα ειναι να μην χρειαστει να τρεχω με την π**α στ χερι μες τα αιματα.
τεσπα,αν υπαρχει καποια χειρουργικη διαδικασια και για αυτο τοτε μαλλον θα το κανει καποιος γιατρος που κανει και περιτομες,Ερωτιση: σε τι γιατρο πας για τετοια θεματα; ουρολογο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93518 από MetalBoy στις 20 Ιανουαρίου 2012, 12:48πμ

MetalBoy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Aitherovamwn@20 Ιανουαρίου 2012)
Εκανα σεχ γυρω στους 10 μηνες καθε μερα χωρις καποτα και το πετσακι δεν κοπηκε.επισης δεν ξερω κανεναν που να του εχει κοπει και κανω παρεα με πολυ μεγαλυτερα ατομα απο εμενα(εγω ειμαι 18)

οπως ειπα και πριν, μου εχουν πει οτι σε αλλους κοβετε και σε αλλους οχι,επιδη μαλλον σε καποιους ειναι πιο ελαστικο,ή η κοπελα ειναι παντα υγρη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login