Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η μετάφραση είναι σαν τη γυναίκα: Όταν είναι πιστή δεν είναι όμορφη και όταν είναι όμορφη δεν είναι πιστή.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Πως καταλαβαινουμε αν ειναι εμπειρος?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93526 από destiny19 στις 20 Ιανουαρίου 2012, 2:59πμ

destiny19

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Γεια σας!Ειμαι καινουργια εδω. Θελω να σας ρωτησω πως καταλαβαινουμε αν ενα αγορι ειναι εμπειρο στο σεξ?? Και πως καταλαβαινουμε οτι δεν ειναι εμπειρος καθολου με το θεμα σχεση και σεξ??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #93533 από soussami στις 20 Ιανουαρίου 2012, 4:30μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το έχω περάσει δύο φορές...να πέσω σε εντελώς άπειρο δηλαδή...αυτό που κατάλαβα είναι ότι μπορείς να δεις αν είναι έμπειρος ακόμη και από τον τρόπο που θα σε προσεγγίσει.Ο έμπειρος συνήθως βγάζει και μία σιγουρια σε αντίθεση με έναν άπειρο.
Ακόμη και στο φιλί μπορείς να το καταλάβεις,αν κάνει πρώτος κίνηση,από τον τρόπο που φιλάει,που έχει τα χέρια του εκείνη την ώρα.Ένας άπειρος δεν ξέρει πώς να φερθεί,ένας έμπειρος θα ξέρει που να σε ακουμπήσει,που να σε χαιδέψει...κατάλαβες?Είναι όλα θέμα παρατηρητικότητας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93534 από Νίκος-Ρόδος στις 20 Ιανουαρίου 2012, 4:38μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Εχει δικιο η soussami... συνηθως ο εμπειρος ειναι πιο απελευθερωμενος και ανετος απο εναν απειρο... οι κινησεις του ειναι πιο σωστες , δεν ειναι τοσο νευρικος και ξερει πανω κατω που θελεις εσυ να σε αγγιξει
Τωρα στο θεμα του σεξ θα φανει αμεσως αν ειναι εμπειρος...απο το προφυλακτικο μεχρι και την τεχνικη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93545 από destiny19 στις 20 Ιανουαρίου 2012, 10:59μμ

destiny19

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
ευχαριστω παρα πολυ και στους δυο. το θεμα ειναι οτι παντα εγω κανω κινηση να τον φιλησω. και το αλλο που εχω παρατησησει ειναι οτι οταν με φιλαει δε με ακουμπαει καθολου. και μου φαινεται περιεργο γιατι οπως λεει ειχε κ αλλες κοπελες πριν απο μενα και λεω καλα θεωρειται εμπειρος γιατι συμπεριφερεται ετσι?!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93562 από Νίκος-Ρόδος στις 21 Ιανουαρίου 2012, 12:19μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Μπορει απλα να ειναι αρκετα ντροπαλος...προσπαθησε εσυ να τον κανεις να νιωσει ανετα και θα δεις θα απελευθερωθει σε λιγο καιρο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93591 από destiny19 στις 21 Ιανουαρίου 2012, 5:10μμ

destiny19

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
θα προσπαθησω ακομα πιο πολυ να τον κανω να νιωσει ανετα μηπως και καταφερω τιποτα. γιατι οσο να ναι , ειναι πολυ σφιχτος δεν ανοιγεται και πολυ. στα λογια ειναι μια χαρα ανετος απο κοντα κομπλαρει. μου το ειχε πει οτι κομπλαρε μαζι μου και το ειχαμε συζητησει το θεμα. και την επομενη φορα που ηταν παλι ετσι τον ειχα ρωτησει αν ακομα κομπλαρει μαζι μου και μου ειχε πει οχι αλλα κινηση εστω και να με φιλησει δεν εκανε. εγω εκανα και ανταποκρινοταν μια χαρα. απλα δε μπορω να καταλαβω γιατι ειναι τοσο σφιγμενος ακομα. μηπως δε με θελει? αλλα αμα δε με ηθελε γιατι να κα8εται μαζι μου 6 μηνες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93594 από epibitoras95 στις 21 Ιανουαρίου 2012, 5:19μμ

epibitoras95

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
απλω αμα το πιγιενι σε φασομα με την πρωτη ειναι εμπιροσ αν προτα σοθ μιλισι και μετα σιγα σιγα σοθ ζιτισι κατι δεν ειναι εμπιροσ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93609 από destiny19 στις 21 Ιανουαρίου 2012, 6:47μμ

destiny19

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
epivitora95 με τα λεγομενα τα δικα σου και των κοριτσιων απο πανω το εβγαλα το συμπερασμα μου. ειναι απειρος. το θεμα ειναι πως να τον καταφερω να ανοιχτει καπως. δεν μπορω να καταλαβω πως με τις αλλες πριν απο μενα ηταν μια χαρα και γιατι με μενα κομπλαρει. αυτο ειναι που με απασχολει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93610 από Deadsell στις 21 Ιανουαρίου 2012, 7:13μμ

Deadsell

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/1/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
Όπως λέει και ο Νίκος μπορεί να είναι απλά ντροπαλός...Προσπαθησε να τον κάνεις να νιώσει άνετα και αυτος σιγα σιγα θα αρχίσει να πέρνει πρωτοβουλίες..αυτό πιστεύω κι εγω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93611 από Νίκος-Ρόδος στις 21 Ιανουαρίου 2012, 7:20μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Αν ειστε μαζι οπως ειπες 6 μηνες τοτε υπαρχει προβλημα...
Μαλλον παραειναι ντροπαλος
Και να εισουν η πρωτη του μετα απο 6 μηνες θα ειχε ξεκομπλαρει σιγουρα
Μηπως υπαρχει αλλο προβλημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login