Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ψυγγιές: Οι φωνές του περιπτερά να κλείσεις το ψυγείο.
Σάββατο, 18 Μαΐου

ερωτηση για στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93569 από jimakos21 στις 21 Ιανουαρίου 2012, 3:06μμ

jimakos21

μέλος από: 7/1/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
εχω ακουσει οτι υπαρχει περιπτωση την πρωτη φορα λογω ανχους να μην εχεισ ικανοποιητικη στυση και εχω θοριβιθει γιατι μεχρι τωρα με την κοπελα δεν εχουμε κανει τιποτα αλλα οταν ερχομαστε πιο κοντα εχς στυση κανονικα αλλα οταν με ακουμπαει μεσα απο τα ρουχα νιωθω οτι πεφτει χωρις να χανω τελειως την στυση αλλα χανω σε σκληροτητα!!αν ερθει η στιγμη να κανουμε κατι παραπανω ειμαι σιγουρος οτι θα εχω ανχος πλεον...αν συμβει ενα τετοιο προβλημα πως μπορω να το ξεπεραω?με το να μην το σκεφτομαι και να χαλαρωσω ισως?εθχαριστω προκαταβολικα και συγγνωμη για το μεγαλουτσικο post!
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #93620 από MetalBoy στις 21 Ιανουαρίου 2012, 11:19μμ

MetalBoy

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το 90% των ανδρων που πανε πρωτη φορα με συγγεκριμενη κοπελα (δεν μιλαω για την πρωτη σεξουαλικη επαφη γενικα) εχουν ανχος,το υπολυπο 10% δεν το παραδεχεται :Ρ
απλα εκεινη την στιγμη χαλαρωστε και οι 2,φροντισε να ειστε σε μερος που δεν σας πιεζει ο χρονος και να μην υπαρχει φασαρια,θα δεις που ετσι ολα θα πανε καλα και ουτε ανχος θα εχεις ουτε τιποτα :) ισα ισα που οι κοπελες ειναι συνηθως αυτες που ανχονονται μηπως δεν ειναι καλες,και αλλα τετοια...

Φιλικα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93621 από pantelis20 στις 21 Ιανουαρίου 2012, 11:34μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Ακριβώς φίλε. Όλοι έχουν άγχος την πρώτη φορά.
Εγώ να δεις άγχος που είχα.
Απλά χαλάρωσε για να χαλαρώσει και η κοπέλα γιατί αν είναι και αυτή πρωτάρα αυτή να δεις άγχος που θα το χει.
Δεν είναι και εξετάσεις, να περάσεις καλά πας με ένα άτομο που αγάπας ( ή έστω σου αρέσει).
Ε και αν συμβεί και τίποτα ξαναδοκιμάζεται σιγά εκεί θα κολλήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login