Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται την Opera.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ουρολόγος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94094 από kkwstas στις 01 Φεβρουαρίου 2012, 12:20πμ

kkwstas

μέλος από: 9/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας, είμαι και γω καινούργιος στο φόρουμ! Και έχω ένα άγχος τελευταία! Ντρέπομαι πολύ να πάω σε γιατρό-ουρολόγο, διότι έχω ένα θεματάκι με το πέος μου. Έχω βγάλει ένα άσπρο μεγάλο σημάδι πάνω στη βάση κοντά. Πιστεύω πως αν πάω στο γιατρό και με εξετάσει θα μου έρθει στύση (Όχι ότι είμαι γκέι και τα σχετικά), απλά γενικά το πέος μου έρχεται σε στύση πανεύκολα, δηλαδή και με το απλό άγγιγμα (από το δικό μου χέρι εννοώ), μου σηκώνεται. Τι να κάνω;;;;; Αν, πάω και μου σηκωθεί, και νομίζει ότι είμαι γκέι;; Τι θα κάνω ρε παιδιά;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94095 από Σηπτικό Βόδι στις 01 Φεβρουαρίου 2012, 12:28πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Πίστεψέ με θα έχεις τόσο άγχος που όλη την παραγωγή των Μπράζερς να δεις, δε θα σου σηκώνεται με τίποτα.

Απ' την άλλη αν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα (αν και δε νομίζω), παίξ' τον 5-6 φορές πριν πας (Alan Harper ©) και θα 'σαι τζιτζί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94096 από kkwstas στις 01 Φεβρουαρίου 2012, 12:30πμ

kkwstas

μέλος από: 9/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για την συμβουλή! Αλλά σίγουρα δεν μπορώ να βασιστώ σε κάτι τέτοιο! Το ότι θα έχω άγχος στην αρχή ναι, αλλά μετά που θα μου φύγει. Ξέρω γω τι να πω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94097 από Σηπτικό Βόδι στις 01 Φεβρουαρίου 2012, 12:39πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Εντάξει είναι σίγουρο ότι δε μπορεί να σε καθησυχάσει αυτό αλλά σκέψου το λίγο: γιατί να είσαι ο πρώτος που να του έχει συμβεί αυτό το πράγμα; (που δεν υπάρχει περίπτωση αλλά λέμε τώρα).

Είναι γιατρός και θα καταλάβει. Και αν δεν καταλάβει, στ' αρχίδια σου. Θα πας 1-2 φορές, θα λύσεις το πρόβλημά σου και μη τον είδατε τον Παναή!

Τσαμπουκάς & αναισθησία είναι τα δύο αγαθά που μας έδωσε ο ύψιστος (φτου φτου σκόρδα), για κάτι τέτοιες περιπτώσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94099 από wizAA στις 01 Φεβρουαρίου 2012, 1:00πμ

wizAA

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Τσαμπουκάς & αναισθησία είναι τα δύο αγαθά που μας έδωσε ο ύψιστος (φτου φτου σκόρδα), για κάτι τέτοιες περιπτώσεις.
[/QUOTE]
αυτο το ύψιστος κακος το ανεφερες,θα την δουν καπως καπιοι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94121 από Gchris στις 01 Φεβρουαρίου 2012, 7:26μμ

Gchris

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Μισο.Το να σου σηκωνεται ακουγεται τραγικο?Δηλαδη σημαινει οτι εισαι γκει?Και εμενα αν μου επιαναν το πεος οποιος και να ητανε θα μου σηκωνοταν αλλα αυτο σημαινει οτι ειμαι γκει?Τι να πω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94156 από kkwstas στις 02 Φεβρουαρίου 2012, 4:11μμ

kkwstas

μέλος από: 9/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ρε φίλε, οκ! Δηλαδή τι μου λες, ότι όποιος πάει σε γιατρό να του εξετάσει το πέος του, του σηκώνεται! Δε νομίζω να συμβαίνει και σε όλους. Και κακά τα ψέματα ο γιατρός θα το πιάσει το πέος, όταν παμε για εξέταση, αυτό είναι σίγουρο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login