Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Πνευματική ιδιοκτησία: Ένα λάθος επίθετο για ένα λάθος ουσιαστικό.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

θέμα με την πρώην..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94239 από faidra:) στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 2:20μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Μετράω δυο χρόνια περίπου με το αγόρι που είμαι.Είμαστε πολύ καλά κ ακόμα κ αν δεν υπάρχει τόσος χρόνος όσος θα ήθελα,το παλεύουμε.Γενικών λοιπόν όλα είναι εντάξει. Όμως η σκέψη αυτής της πρώην υπάρχουν μέρες που μου την δίνει απίστευτα γιατί ασχολείται πρώτα αυτή με άσχημο τρόπο μαζί μου.Με την Χαρά λοιπόν ήταν μαζί πριν απο μένα για 2 χρόνια επίσης όμως μετά απο πολύ άσχημες καταστάσεις χώρισαν.Εμένα με γνώρισε δύο εβδομάδες μετά τον χωρισμό του και είχαμε ξεκαθαρίσει και οι δύο πως δεν θέλαμε σχέση.Μετά όμως κάπως έγινε και κολλήσαμε άρα μετά απο 3 μήνες αποφασίσαμε να είμαστε μαζί.
Εδώ όμως θέλω την γνώμη σας.Γίνεται να είσαι σε σχέση 2 χρόνων και μετά απο λίγες μέρες να γνωρίζεις μια άλλη κοπέλα και να είσαι μαζί της; Δεν θέλει χρόνο για να το ξεπεράσεις; Θα αναρωτιέστε γιατί μετά απο δύο χρόνια έχω αυτη την απορία αλλά την έχω όπως και να χει!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #94241 από XxXGreGXxX στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 2:26μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα Φαιδρα εχω κανει κατι τετοιο. Το εκανα γιατι ηθελα με καποιον τροπο να την βγαλω απο το μυαλο μου αλλα δν το εκανα με μια τυχαια με την κοπελα αυτη οπου ειμαστε μαζι ακομα, ειχε ερθει πολυ κοντα μου εκεινες τις δυσκολες μερες την ερωτευτηκα και ειμαστε μαζι.. Απλα πιστευεις πως εισαι με ενα ατομο το οποιο ειναι το αλλο σου μισο δυστυχως ομως δεν συμβαινει ετσι ..υπαρχει το αλλο σου μισο καπου εκει εξω.. Εγω πιστευω πως το εχω βρει.,..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94250 από faidra:) στις 04 Φεβρουαρίου 2012, 4:20μμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Καταλαβαίνω τι λες..
Ευχαριστώ:-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94652 από mantarini στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 3:14μμ

mantarini

Εικονίδιο
μέλος από: 13/2/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
δεν εχει σημασια αρκει να μην την σκευτετε αυτος..και μ εμας ετσι εγινε ηρθε στην ποιο ασχημη φαση της ζωης μου (σαν φιλος) και σταθηκε διπλα μου οσο κανενας μετα απο μηνες τα πραματα γυρισανε κ ερωτευτικαμε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login