Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα ένα σεμινάριο τελειώνει καλά. Όλοι χαίρονται που τέλειωσε.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

πρώτη φορά sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94336 από KICKASS στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 4:14πμ

KICKASS

μέλος από: 6/2/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
δεν θα πώ πολλά για εμένα παρά δύο πράγματα ότι είμαι 19 κ δεν έχω κάνει ακόμα sex.το τελευταίο γιατί δεν ένιωθα ότι χρειαζόμουν μέχρι σήμερα αν κ απο μικρός έκανα διάφορες σκέψεις.λοιπόν ήρθε η κατάλληλη στιγμή πιστεύω αν κ δεν ξέρω που θα το κάνω πρώτη φορά.

έχω διάφορες απορίες αν κ τα περισσότερα ελπίζω ότι τα ξέρω απο τίς διάφορες αισθησιακές ταινίες κ στην φαντασία κάτι θα μ βγεί.λοιπόν,πώς αρχίζω δλδ αν είναι με κοπέλα μ με φιλάκια κ χουφτώματα κ μετά βγάζω ρούχα κ τον βάζω μέχρι να τελειώσω κ αν πάω σε κάποιο ειδικό μέρος που το κάνουν μπαίνω κατευθείαν μέσα.

όταν όμως μ έρθει η στιγμή να τελειώσω κ ενώ φοράω προφυλακτικό της το λέω κ το βγάζω έξω η δεν πειράζει να το κάνω μέσα της ενώ φοράω προφυλακτικό αφού νομίζω για αυτόν τον λόγο το φοράμε?

ακόμα με τις στάσεις τι να κάνω δεν έχω ιδέα,ότι μ βγεί?εγώ μόνο αυτήν που είναι απο πάνω σκέφτομαι η στα τέσερα αν το κάνει κανείς απο τις πρώτες μέρες?

αν έχετε κάτι παραπάνω να μ πείτε που θα βοηθήσει η κάποια συμβουλή θα την ακούσω με χαρά.

έχω πολλές αμφιβολίες παιδιά,μήπως τελειώσω πολύ νωρίς γιατί με το χέρι συμβαίνει συχνά η να μην της αρέσει.

πρώτη φορά θα το κάνω χωρίς την κοπέλα μ αφού αυτόν τον καιρό δεν παίζει κάτι.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94385 από KICKASS στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 11:24μμ

KICKASS

μέλος από: 6/2/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
καμία απάντηση δεν θα έχω,ελάτε βοηθήστε κ απο εδώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #94410 από ptheolo στις 07 Φεβρουαρίου 2012, 7:35μμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν θες πας σε μπουρδελο. Μπαινεις πληρωνεις την τσατσα και σε βαζει σε δωματιο. Μετα η πουτανα σου βαζει την καποτα, σου παιρνει πιπα μεχρι να καβλωσεις και μετα την πηδας, αν θες μπορεις να την βαλεις να ξαπλωσει και να της τον βαλεις ή καθετε πανω σου και τετοια(αν δεν κανω λαθος ο χρονος που εχεις ειναι ή 10 ή 20 λεπτα χύσεις δεν χύσεις). Για αλλες στασεις αγορασε κανα καμα σουτρα ή κανα βιβλιο για στασεις ή ψαξε στο γουγλη!

Αλλιως θα βρεις μια γκομενα και θα τα φτιαξετε και θα την πηδηξεις. Αν εισαι 20 και πανω τα φτιαχνετε και συνηθως μεσα σε πρωτες λιγες μερες θα το κανετε αλλιως αν εισαι 14-17 πρεπει να κανεις καιρο σχεση και μετα θα γινει.

Οσο αναφορα την καποτα εφοσον την φορας μπορεις να χυσεις μεσα της αλλα για να μην υπαρχει ουτε 0,0000001% πιθανοτητα να μεινει εγκυος η αλλη την βγαζεις και την παιζεις λιγο μεχρι να χυσεις(ή χυνεις πανω της αν το θελει). Αν πας σε μπουρδελο το πιο πιθανο ειναι να χυσεις μεσα και το μονο που μπορει να γινει ειναι να σπασει το προφυλακτικο(εκει τα εχουν με το τσουβαλι οποτε αν θες φερε δικια σου καποτα)

Αυτα. Καλη επιτυχια! Αν νομιζεις οτι απαντησα σωστα αποδεξου την απαντηση. Φιλικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94438 από KICKASS στις 08 Φεβρουαρίου 2012, 4:12πμ

KICKASS

μέλος από: 6/2/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
μπορώ να πώ ότι μου έλυσες λίγο τις απορίες μ αν κ άφησες αναπάντητα κάποια,όπως με την διάρκεια τι γίνεται?με το χέρι τελειώνω γρήγορα,τό ίδιο θα συμβεί κ στο sex με την κοπέλα?για το που θα κάνω την πρώτη μ φορά δεν ξέρω ακόμα αλλά αν μ πούμε ότι πάω στο μπουρδελο σου βάζω στοίχημα θα έχω τελειώσει μέσα σε λίγα λεπτά αν μου παρει πίπα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94439 από ptheolo στις 08 Φεβρουαρίου 2012, 2:02μμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
Κοιτα με το χερι μπορεις εσυ να χειριστεις ποτε θα τελειωσεις. αν θες να διαρκεσει πολυ η μαλακια την παιζεις αλλα λίγο πριν φτασεις στην κορυφωση πας ή πιο αργα ή σταματας λιγο μεχρι να ηρεμησεις. Την πρωτη φορα ειναι φυσικο να τελειωσεις γρηγορα γιατι δεν εχεις τεχνικη για να κρατιεσε πολυ. Ετσι και αλλιως η αλλη στο μπουρδελο θα σου παρει πιπα μεχρι να καβλωσεις επειδη θα ειναι μαλακια, αμα σου ειναι ηδη καβλωμενη δεν νομιζω να σου παρει εκτος και αν της το πεις. Τωρα αφου σου την παρει οπως ειπα και παραπανω, μαλλον θα ξαπλωσει στο κρεβατι με ανοιχτα τα ποδια και θα περιμενει να πας. Θα μπεις και θα πηγαινεις μεσα εξω αργα-αργα ομως και πιο μετα αν θες γρηγορα και αν αισθανθεις οτι πας να χυσεις πας πιο αργα ή σταματας για λιγο. Αν θες μπορεις να παρεις και δικα σου προφυλακτικα(τα durex performer) που εχουν πανω μια ουσια για να διαρκεις περισσοτερο. Και μπορεις επισης να πας λιγο αργα στην αρχη, μετα να την πιασεις, να την βαλεις στα τεσσερα και να συνεχισεις πιο γρηγορα εκει ;)
ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ(να εχεις στο νου σου οτι εχει 10 λεπτα νομιζω ή παραπανω δεν ειμαι σιγουρος οποτε πρεπει να τελειωσεις σε αυτο το χρονο γιατι θα ερθει η τσατσα και θα σου πει τελειωσες)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100258 από rediscover|dc στις 09 Μαΐου 2012, 10:59μμ

rediscover|dc

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
i proti fora ponai giati akoma tsouzi to mouni mou
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100318 από oups στις 10 Μαΐου 2012, 8:52μμ

oups

Εικονίδιο
μέλος από: 25/3/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Φιλε ptheolo στην αποδεκτη απαντηση στο σημειο αυτο "Αν πας σε μπουρδελο το πιο πιθανο ειναι να χυσεις μεσα και το μονο που μπορει να γινει ειναι να σπασει το προφυλακτικο(εκει τα εχουν με το τσουβαλι οποτε αν θες φερε δικια σου καποτα)" μπορεις να μου εξηγήσεις τι γινεται αν τυχον σπασει το προφυλακτικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100768 από tsakantarhs στις 17 Μαΐου 2012, 3:47μμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
δεν παιζει να μην το εχουν προνοησει..σιγουρα χαπακωνονται με αντισυλληπτικα ή παιζει να εχει μεσα σπιραλ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login