Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Εδώ που ήρθες θα ξεχάσεις αυτά που ήξερες και θα μάθεις άλλα, καλύτερα.
Δευτέρα, 17 Ιουνίου

Στοματικο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94843 από panos1104 στις 17 Φεβρουαρίου 2012, 9:10μμ

panos1104

μέλος από: 17/2/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας.Δε γνωριζω αν ο τιτλος ειναι σωστος,αν δλδ εκφραζει σωστα αυτο που θελω να ρωτησω,αλλα εδω κ δυο μερες κοντευω να σκασω...Ειμαι γενικα ατομο χαμηλων τονων,δεν εχω σχεση,και η ιδεα να κανω ερωτα ας πω συνεχως,τριγυρνα στο μυαλο μου...Γνωρισα λοιπον μεσα στο ιντερνετ εναν νεαρο.Εγω στρεητ ειμαι,τουλαχιστον ετσι νομιζω,μιας και σχεση δεν ειχα ποτε ουτε σεξουαλικη εμπειρια.Εντωμεταξει,επειδη δεν εχει γινει τιποτα με κοπελα εως τωρα στα 23 μου χρονια,σκεψεις οπως ''μηπως δεν αρεσω στις γυναικες,μηπως ειμαι ομοφυλοφιλος...'',τριγυρνουν στο μυαλο μου.Δεν ξερω γιατι,οσο επιδιωκω να συνομιλω στα διαφορα τσατ κ φορουμ με κοριτσια,τοσο επιδιωκουν να μιλουν μαζι μου αγορια,εκδηλωνοντας πολλες φορες θαυμασμο για τα σωματικα μου χαρακτηριστικα.Υπεκυψα λοιπον για πρωτη(και μαλλον μοναδικη) φορα.Μιλουσαμε αρκετες φορες μεσω τσατ,δοκιμασαμε σαιμπερ,κι επειδη υπηρχε,κι υπαρχει,πλεον πολλη ενταση στο θεμα αυτο,μου προτεινε να βρεθουμε για στοματικο,νομιζω το λενε πεολειχια;;;Να βρεθουμε δλδ,και να μου κανει αυτος στοματικο.Βρεθηκαμε πραγματι,εγω πρωταρης,παρθενος,δεν εχω κανει τιποτα ποτέ,η ιδεα της 1ης εστω πιπας,εκανε το μυαλο μου να τρελαινεται...Ειναι παντρεμενος,καθαρος απο αρρωστιες και ναρκωτικα,κι εδειχνε ετσι τουλαχιστον..Στην αρχη μου την επαιξε,για να ξεκινησει το παιχνιδι,με χερι,ουτε στομα,ουτε σαλιο,τιποτα,μετα μου εβαλε προφυλακτικο κ εκανε στοματικο.Αφου τελειωσα στο προφυλακτικο,το εβγαλε προσεκτικα,μη πεσει σπερμα,το εβαλε στην ακρη και μου εδωσε μια πετσετα που ειχε απο πριν βρεγμενη χλιαρη(τωρα μαλλον κρυα ηταν,,γιατι μεσολαβησε καποιο διαστημα απ οταν την εβρεξε,που συναντηθηκαμε εξω κ πηγαμε σπιτι του) και καθαριστηκα.Αυτο εγινε....Απο εκεινην την ωρα δε μπορω να ησυχασω.Μπορει να κολλησα κατι;;;Μετα επαιξε παλι με το χερι του,για να ξαναρχισει η φαση,καποιες στιγμες επιανε πανω το κεφαλι,στο ανοιγμα,χωρις να βαζει το δακτυλο μεσα,αυτα μονο.Τελικα δεν πηρα μπρος 2η φορα,τα μαζεψα,χαιρετιστηκαμε κι εφυγα.Στο σπιτι,πλυθηκα.Ουτε σαλιο,ουτε σπερμα δικο του σε μενα,και την πιπα που μου εκανε,με προφυλακτικο.Κοντευω να τρελαθω.Μετανιωνω που εκανα ο τι εκανα.Οσο ωραιο βλεπω οτι ειναι το σεξ κ νοιωθω οτι το θελω,τοσο αυτα που διαβαζω για κινδυνους με σταματουν.Δεν ειναι δυνατο κ καθε φορα πριν το σεξ να τρεχεις για εξετασεις με τον αλλο...Φοιτητης ειμαι,οι πειρασμοι πολλοι,δε λεω να κανω ο τι κανω με ολες,αλλα με καποιες λιγες εστω μπορει να γινει κατασταση.Πειτε μου σας παρακαλω,τί πρεπει να κανω;;;Σκεφτομαι απο βδομαδα να κλεισω ραντεβου σε ουρολογο-ανδρολογο,να μου πει σχετικα με το σεξ,τί μπορω να κανω κι αν τωρα πρεπει να κανω κατι....Επισης,αν γνωριζετε,αν το γεγονος οτι ο τι εγινε εγινε με αντρα,θα ειχε διαφορά αν γινοταν με γυναικα,γιατι κι εμενα δε μου αρεσε τελικκα,ωστε να θελω κ αλλο,γιατι με χαλασε το γεγονος οτι ηταν αντρας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94844 από boyheraklio στις 17 Φεβρουαρίου 2012, 10:02μμ

boyheraklio

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Φίλε μου πιστεύω πως δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να κόλησες κάτι όπως λες.
Υπαρχουν πάντα κάποιοι κίνδυνοι αν γίνει χωρίς προφυλακτικό όμως αλλά εσύ νομίζω είσαι οκ. Αν όλοι σκεφτόμασταν τους κινδύνους κανείς δεν θα έκανε sex γί' αυτό ζήσε τη ζωή σου, πέρασε καλά!!!
Ελπίζω να βοήθησα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94845 από kapioa :) στις 17 Φεβρουαρίου 2012, 10:12μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
πολυ μεγαλο δεν το διαβασαααα..... :Ρ σοζζ....
χαχαχ οχι,δεν κινδυνεβεις =)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94864 από panos1104 στις 18 Φεβρουαρίου 2012, 10:14πμ

panos1104

μέλος από: 17/2/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Συγγνωμη για τη χειμαρρωδη γραφη,αλλα ως πρωτη φορά,ειχα κι εχω αγχος μηπως...ο τιδηποτε.Αν και τελικα,οπως σας ειπα,δε μου αρεσε,γιατι φαντασιακα,θα προτιμουσα να μου το εκανε γυναικα...

Φιλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login