Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Τρίτη, 14 Μαΐου

ανχος..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94923 από markos1990 στις 19 Φεβρουαρίου 2012, 3:01μμ

markos1990

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ειμαι 17 ετων και σημερα επισκεφτηκα την οδο φυλης να ριξω μια ματια μπηκα σε 2 οικους ανοχης και στους 2 οι κοπελες ηταν ΓΑΜΑΤ*Σ αλλα ειχα τρομερο ανχος γιατι ακομα δεν εχω κανει σεξ και ουτε καν δεν ειχα μπει ουτε 1 φορα σε οικο ανοχης... στεναχωρηθηκα που δεν εκανα σεξ αλλα φοβαμαι ακομα γιατι μικροδειχνω και δεν εχω και τον τελειο σωματοτυπο και το πεος μου ειναι 12 εκατωστα σε στυση και 12 παχος και οι κοπελες ηταν 2 μετρα και θαναι καπως... τι μου προτινετε? (Η Ημερομινια στο ονομα ειναι κατι αλλο οχι το ποτε γενηθηκα μην γινουν παρεξηγησης)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94927 από markos1990 στις 19 Φεβρουαρίου 2012, 4:45μμ

markos1990

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94937 από samdim στις 19 Φεβρουαρίου 2012, 10:48μμ

samdim

μέλος από: 30/1/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
το σωματοτυπο σου μην σε απασχολη εγω ειμαι 19 και ακομα δεν εχω μπει σε οικο ανοχης, σεξ εκανα πρωτη φορα πριν 8 μηνες με την κοπελα μου και ημουν τρομερα ντροπαλος, εγω θα σου προτεινα καλητερα να πας με μια κοπελα της ηλικιας σου ειναι διαφορετικα πιστευω, επιπλεον μην ανχονεσαι, λογικο την πρωτη φορα λιγο ανχος αλλα μετα που θα δεις την "γλυκα" θα δεις οτι πρεπει να εισαι χαλαρος :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94946 από markos1990 στις 20 Φεβρουαρίου 2012, 9:55πμ

markos1990

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
πηγα εχθες παλυ σε οικο ανοχης και ενω με ειδε αυτη μου λεει οκ μπορεις να μπεις και με καλαγε και η πουτ*να αλλα ρε παιδια δεν μπορουσα βγηκα εξω και ο φιλος μου που ειμουνα μαζι με επριζε να μπω 1 ωρα ενω σκεφτομουν ποσο γαματ* θα ειναι με επιασε τοσο ανχος που μετα σκεφτομουνα οτι δεν θα μου σικονετε μεσα απο το ανχος και θα γινω ρεζιλι προσπαθουσα να σκεφτομαι οτι την γαμαω μπας και σικοθει αλλα με επιανε ο πονος του ανχους παλυ ΕΛΕΟΣ τι με επιασε δεν περιμενα να εξελιχθει ετσι ολο το πραγμα τελικα δεν μπηκα καν φυγαμε και σημερα ειμαι ξενερωμενος για τα καλα και στεναχωρημενος που δεν μπηκα και σκεφτομαι συνεχεια αν θα καταφερω ποτε να κανω σεξ... συμβουλεψτεμε τι να κανω... να τονισω οτι δεν εχω φιληση κοπελα ποτε γιατι δεν ετυχε να βρω κοπελα ποτε δεν ξερω γιατι ειμουν ντροπαλος να παω να μιλησω... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94950 από Καθικόμυαλος στις 20 Φεβρουαρίου 2012, 1:04μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Παρόλο που δεν έχω την παραμικρή εμπειρία πάνω στο σεξ θα σε συμβούλευα να γνωρίσεις μια κοπέλα και να κάνεις κάτι με αυτή σιγά σιγά. Πιστευώ πως είναι πολύ καλύτερο σε σχέση με αυτό που λες, ότι θες να πας σε Οίκο Ανοχής.

Δηλαδή θα ήθελες η πρώτη σου φορά να είναι με μια του δρόμου? Οκ δικαίωμα σου είναι άλλα σκέψου το και λίγο...

Μιας και έχω σοβαρότερα προβλήματα από σένα, θα σου λεγα να κοιτάξεις γύρω σου να δεις πως υπάρχουν και πολύ χειρότερα!

Επίσης είναι λογικό να έχεις άγχος στο μπουρδέλο! Όπως είπες δεν έχεις φιλίσει ποτέ σου. Πως λοιπόν θες να το κάνεις αφού σωματικά δε νιώθεις ακόμα έτοιμος? Να σου πω την αλήθεια ούτε εμένα θα μου σηκωνόταν και ξέρεις γιατί? Γιατί έχω τρομερό κόμπλεξ και χίλιες φορές περισσότερο άγχος από εσένα!
Επίσης δε μου βγαίνει να κάνω τίποτα με καμία παρα μόνο με την κοπέλα μου...

Ψάξε να βρεις μια σχέση εξάλλου ακόμα 17 χρονων είσαι. Θα δεις πως θα είναι πολύ καλύτερο απ΄το να πας σε Οίκο Ανοχής και δεν γίνεσαι ρεζίλι, ίσα ίσα με αυτό που κάνεις ξεφτιλίζεσαι στους φίλους σου με την αφορμή που δίνεις στο να σε θεωρούν ανήκανο επειδή δεν τα κατάφερες σε καμία από τις δύο περιπτώσεις.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95174 από dancer89 στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 11:54μμ

dancer89

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Να πω και γω μια αποψη σαν γυναικα... Λοιπον αν καποια στιγμη καποια σχεση μου μου ελεγε οτι εχει παει με που**** θα ξενερωνα οσο δεεεεεεεεεεεν παει.. Οι αντρες το βλεπετε σαν υποχρεωση σας καπως απο μικροι να κανετε σεξ και οταν δεν συμβαινει ακριβως ετσι τρελενεστε.. δεν ξερω δεν μ φαινεται νορμαλ οταν οπως λες δεν εχει φιλησει ακομα κοπελα να πας να κανεις σεξ με μια του δρομου.. Χαλαρωσε και οταν ερθει η ωρα του και θα μπορεσεις να το κανεις και θα τ ευχαριστηθεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95179 από gregory_kou στις 24 Φεβρουαρίου 2012, 12:33πμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
ναι dancer μονο που υπαρχουν και οι κοπελες που οταν ακουσουν οτι εισαι παρθενος αρχιζουν και τρεχουν.δεν ειναι στανταρ το τι πρεπει να κανεις η οχι.ασε που το μια του δρομου το λες επειδη ξερεις οτι ειναι αυτη και πληρωνεται..ναι οκ..δηλαδη αν γινοταν με μια στην ηλικια με αυτης του δρομου που λες χωρις να θελει λεφτα?θα αλλαζε κατι?προφανως οχι...το θεμα ειναι ενα...χαλαρωσεεεεεε αγορινα μου και ολα θα πανε καλα..οσο για το θεμα του οικου ανοχης οταν αρχισει η κοπελα να σε βαζει στο παιχνιδι ειτε με στοματικο ειτε και με τα χερια της να σαι σιγουρος οτι θα λειτουργησεις μια χαρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login