Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Δευτέρα, 17 Ιουνίου

Ερωτηματα που βασανιζουν το μυαλο...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94978 από panos1104 στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 12:46πμ

panos1104

μέλος από: 17/2/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
    Θελω την αποψη σας για κατι...Ειμαι 23ων περιπου,υγιης δοξα τω Θεω,καλούλης μπορω να πω εμφανισιακα...Η τελευταια σχεσση που ειχα ηταν...νομιζω στο δημοτικο....δε σας κανω πλακα.Εδω και πολυ καιρο,τολμω να πω χρονια,ιδιως το σεξουαλικο-ερωτικο τριβελλιζει το μυαλο μου,και σκεφτομαι...''μηπως εχω κατι που διωχνει τις γυναικες''...;;;Με γνωστους που μιλησα,μου λενε εισαι μια χαρα,και γνωστες τους που με ειδαν,μου λενε εισαι μια χαρα...Μιλαω ανετα εξω,καί με κοριτσια,ειμαι ανετος...Παρ ολα αυτα,τοσο καιρο...τιποτα,με καμμια...Αυτο ομως οσο περνα ο καιρος αρχιζει και σε τρελαινει,κι εμφανιζεται καί ψυχολογικα καί σωματικα.Δεν ξερω τί να κανω.Μου περασε απ το μυαλο μηπως τελικα δεν ειναι γραφτο μου,μηπως ειμαι πχ ανεραστος ή και ομοφυλοφιλος,αλλα δεν αισθανομαι ετσι ρε παιδια,γιατι εγω θελω...Καμμια αποψη;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94983 από panos207 στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 11:35πμ

panos207

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Θα σου θέσω άλλα ερωτήματα....
Μήπως έχεις κλειστεί στον εαυτό σου?Έχεις παρέες?Βγαίνεις έξω να διασκεδάσεις?Έχεις κάνει ποτέ απόπειρα να πλησιάσεις κάποια κοπέλα και αν ναι με ποιόν τρόπο και πια ήταν η αντιμετώπιση της?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login