Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΟΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΗΣ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95316 από vag_ekm στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 12:14μμ

vag_ekm

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/12/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εγω τα εχω με μια κοπελα εδω και δυο μινες , εχουμε προχωριση αρκετα στο σεξ.

παρολο που ειναι 14 οπωσ και εγω μπορω να πω πως εχει πολλη φαντασια οπωσ σασ εχω πει σε αν αλλο αρθρο (η κοπελα και το δακτυλο).

χθεσ πηγαμε σινεμα και με επριξε να παρουμε και τον ξαδερφο τησ.
οξαδερφος της εινα 17
.κατα την διαρκια τισ ταινιας αυτη συνεχεια μου χουφτωνε το πεοσενωκαο εγω ηθελα να την χουφτωσω δεν μπορουσα λογο του ξαδερφου.

προς το τελοσ της ταινιασ μου ψιθηρισε στο αυτη οτι θελει να κανουμε σεξ στισ τουαλετες, εγω τισ οτι πωσ μπουρουμε να κανουμε αφου εχουμε και το ξαδερφο, αυτη ομωσ μου ειπε να μιν ανοισιχω.

για να μιν πολιλογο καταλιξαμε να κανουμε παρτουζα ολοι μαζι.

εγω να την γ*μ*ω απο τον κολπο και αυτος απο τον πρωκτο.

τελειωσαμε ολοι μαζι,κατι που με παραξενευσε,ομωσ αυτο που με παραξενευσε περισοττερο ειναι οτι οταν τελειωναμε μεσα της αυτοσ μου χουφτωσε με δυναμη τα οπισθια.

ομωσ δεν εγινε τιποτα παραπανω ,μετα πιγαμε σπιτια μας.

τωρα η κοπελα μου μου εστειλε ενα μεινιμα που λεει "ελα την τεταρτη στισ 7 σπιτι μου θα ειμαστε μονοι !!!!αλλα και ο ξαδερφος".

εσεις τι καταλαβενετε απο αυτο;

εμενα το μιαλο μου πιγε σε κατι λιγο γκει ,και το δικο σασ θα πιγενε αν εχετε διαβασει το αλλο μου αρθρο.

εχω λιγο φοριβηθει!

σασ παρακαλω πιτε μου τι να κανω;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95318 από kalamela_97 στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 1:01μμ

kalamela_97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2011
μηνύματα: 222 αποδεκτές 0
εγω λεω να μην πας.και να της πεις οτι δεν γουσταρεις να το κανετε μαζι με τον ξαδερφο της.λογικα αυτος για να σε χουφτωσει θα ειναι καπως γκέι οποτε δικη σου η αποφαση ή ναι ή οχι.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95319 από asap στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 1:09μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
νομιζω τα παραλετε... μπορει να ηταν κινηση τους στυλ Μπραβο αδερφε αντι να το κανετε με τα χερια ... βασικα αμα γουσταρεις αυτο που κανατε και στο σινεμα και θες να το ξανακανεις πανε... αμα δεις οτι τα πραγματα ξεφευγουν και το γυρναει ο αλλος τοτε σηκω φυγε απο το σπιτι της.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95359 από EATME στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 6:55μμ

EATME

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/4/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
δεν καταλαβα τιποτα τα ματια μου ελιωσαν και εγιναν ομελετα για προφανεις λογους. οταν τα μαζεψω θα σου πω την γνωμη μου φιλε καλη τυχη.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95364 από gdfgfdgfdgfd στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 8:32μμ

gdfgfdgfdgfd

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
ελεος φιλε...τα εχεις με κοπελα και στην πηδαει ο ξαδερφο της??? πρεπει να εισαι μεγαλο σκυλακι...χαχα ακου εδω ρε...δν γινονται αυτα...σοβαρευτειται λιγο ρε! βρες μια σωστη γκομενα...τι θα εχετε να θυμαστε πωσ την περνατε παρτουζα?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95367 από asap στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 8:41μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
δεν ειπε οτι θα την παντρευτει κιολας... 14 χρονων ειναι...!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95368 από kalamela_97 στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 8:43μμ

kalamela_97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2011
μηνύματα: 222 αποδεκτές 0
ναι και παλι.καθεται να την γαμαει ο ξαδερφος της???ελεος...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95374 από genesis στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 9:09μμ

genesis

μέλος από: 6/1/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
14 χρονων και κανουν παρτουζες και τετοια; εγω 14 χρονων ενιωθα ''ηδονη'' οταν κερδιζα τους φιλους μου στο pro αχαχαχαχα.....τι να πω; πρεπει να ειμαι πολυ συντηριτικος
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95375 από o 3an8os στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 9:10μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
και επειτα απο το σοκ "για να μιν πολιλογο καταλιξαμε να κανουμε παρτουζα ολοι μαζι." που ειδα και εμεινα!εχω να σε ρωτησω,ο ξαδερφος της ειναι πρωτος ξαδερφος; αν ναι,νταξει τοτε υπαρχει μια δοση ανωμαλιας στο θεμα!εσυ πως δεχτηκες να πατε τουαλετα και να την πηδηξετε?
πες λιγο λεπτομερειες για το πως εγινε το θεμα.
αποψη μου να το συζητησετε με την κοπελα σου!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #95376 από panagiotiC στις 27 Φεβρουαρίου 2012, 9:19μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Και υστερα ξυπνησες.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login