Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να εκτελεί Ζαγοραίο στο "Πάρτε κύριε λαχεία"
Σάββατο, 4 Μαΐου

ΑΠΟ ΠΙΣΩ

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96050 από L3naki στις 14 Μαρτίου 2012, 12:48μμ

L3naki

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μάγδα μου και εγώ είχα την ίδια αίσθηση ... και μια μέρα που δεν την είχα έγινε το αναπάντεχο. απο τότε δεν το έχω ξανα κάνει , και ούτε μ άρεσε και πολύ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #96062 από Χαρα_19 στις 14 Μαρτίου 2012, 5:15μμ

Χαρα_19

banned
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 196 αποδεκτές 0
λοιπον κοιτα να δεις...πρωτα απο ολα πρεπει να σε καυλωσει φουλ... μετα καλο θα ηταν να σε εγλυφε και ταυτοχρονα αν θελεις την γνωμη μου να σου εβαζε και 2 δαχτυλα...ο δεικτης μπροστα και ο μεσος πισω(σαν το σημα νικης περιπου) μπορει να νιωσεις αβολα στην αρχη αλλα θα σου αρεσει κιολας γτ θα σε αναβει.. μετα μπορει να σε γυρισει και να αρχισει να σε φιλαει στην μεση(γιατι χαλαρωνουν οι μυες και ερεθιζεσαι) και αν δεν σιχαινεστε να σε γλειψει κιολας... και οσο για το σεξ καλυτερα να να το κανετε στο πλαι σαν αρχη και οχι στα τεσσερα... και επισης μην ακους για λιπαντικα και τετοια δεν κανουν καθολου δουλεια και στεγνωνουν και γρηγορα... καλυτερα το baby oil...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #96072 από kapioa :) στις 14 Μαρτίου 2012, 7:35μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
καλο θα ηταν να πλεινει τα χερια του πριν σου βαλει δαχτυλακι και να εχει κοντα νυχια.....αυτο μπορει να σε γρατζουνησει
Συμφωνω και εγω με ττον ασαπ !
προφίλάλλα...
Μήνυμα #96103 από maritsa123 στις 14 Μαρτίου 2012, 10:14μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
εγω ειμαι της αποψης οτι το σεξ ειναι για να περνας ομορφα αν ειναι να κανεις κατι και να σε στεναχωρει τοτε καλητερα να μην το κανεις το θεμα ειναι να ευχαριστιεσαι και οχι να πνηγεσε απο αρνητικα συναισθηματα, παρολ'αυτα αν το θες δεν εχεις τπτ αλο να κανεις απο το να προσπαθισεις.. και οπως ειπαν και οι αλοι να εχεις ερεθιστει πολυ και χρησιμοποιησε και κανα λιπαντικο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97286 από Nokik στις 03 Απριλίου 2012, 4:07μμ

Nokik

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Προσπάθησε με λιπαντικο, δάκτυλο και φυσικά ατμόσφαιρα! Μην το σκέφτεσαι σαν κάτι που απλώς μπαινοβγαίνει ή βγαίνει, σαν να κάνεις την ανάκγη σου ας πούμε. Να το σκέφτεσαι σαν κάτι που σε διαγείρει και σου φέρνει ηδονή. Επίσης πες και στο αγορι σου να προσπαθήσει το δακτυλάκι να το βελτιώσει.

Φακελάκι μοδερέιτορ: Σταμάτα να ξεθάβεις παλιά θέματα, στα οποία έχει δοθεί και απάντηση.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97509 από zifeis στις 08 Απριλίου 2012, 2:32πμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
αν σε ενοχλει τοσο μην το κανεις απλα
πες του οτι δε θελεις θα το σεβαστει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97634 από Torpedo στις 10 Απριλίου 2012, 1:43μμ

Torpedo

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Υπάρχουν στην αγορά κάποια αντικείμενα που είναι σχεδιασμένα για ακριβώς αυτό το σκοπό και τα χρησιμοποιούν σε όλες τις τσόντες που περιλαμβάνουν πρωκτικό σεξ...

Αυτά που βλέπει ο φίλος σου προφανώς στις αμερικάνικες υπερπαραγωγές δείχνουν γυναίκες να κάνουν σεξ χωρίς καμία προετοιμασία, όμως η αλήθεια είναι πως πριν τα γυρίσματα φοράνε όλες butt plug για μερικά λεπτά έτσι ώστε να ανοίξει ο σφιγκτήρας τους, ειδικά ο εσωτερικός μυς

Αφού δε σου αρέσουν τα δάχτυλα μπορείς να δοκιμάσεις αυτό αλλά δεν είμαι σίγουρος για το αν θα σου αρέσει ή για το πως θα αντιδράσει ο δικός σου αν το μάθει
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login