Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν έχει άλλες φλασιές για σένα σήμερα.
Σάββατο, 27 Απριλίου

βοήθεια!!!!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95544 από αλεξια στις 01 Μαρτίου 2012, 3:27μμ

αλεξια

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας…!!είμαι 15 προς 16 και θέλω να σας πω κάτι που με απασχολεί αρκετά…έχω σχέση εδώ και 7 μήνες με κάποιον που αγαπώ πολύ και με διάφορους τρόπους μου το έχει δήξει και αυτός πως με αγαπάει…μέχρι τώρα δεν έχουμε προχωρήσει την σχέση μας (καταλαβαίνεται τι εννοώ) και αυτός αυτό το πράγμα το θέλει όπως και εγώ αλλά φοβάμαι.. είμαι παρθένα και θα είναι ο πρώτος μου και φοβάμαι μην πονέσω…πονάει η πρώτη φορά τόσο όσο λένε? Έχουμε πάει πολλές να το κάνουμε αλλά εγώ κλείνω τα ποδιά μου γιατί φοβάμαι.. πείτε μου τι να κάνω γιατί και μόνο με την σκέψη δεν μπορώ τρέμω και με αυτόν τον άνθρωπο θέλω να είμαι και του αξίζει να του δώσω τα πάντα…σας παρακαλώ βοηθήστε με γιατί πλησιάζει η μέρα που θα συναντηθούμε και τότε πρέπει να μην φοβάμαι..
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #95547 από o 3an8os στις 01 Μαρτίου 2012, 3:51μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Προπαντως δεν πρεπει να βιαστεις,πρεπει να κατσεις και να το σκεφτεις αυτο με βαση το τι θες εσυ η ιδια!κατα τη γνωμη μου μεσα σε 7 μηνες θα εχεις βγαλει τα συμπερασματα σου για αυτο τον ανθρωπο και φυσικα πλεον θα εχεις καταλαβει οτι δεν ειναι απλα ενας ενθουσιασμος.Εφοσον δειχνει να σε καταλαβαινει και δεν ειναι οπως πολλοι που χωριζουν οταν δεν παιρνουν αυτο που θελουν ειναι θετικο!αν και δεν θα με ακουσεις(λογικα), προσπαθησε να το συζητησεις μαζι του,ειστε τοσο καιρο μαζι,πρεπει να μην ντρεπεστε να μιλησετε για ενα τοσο σημαντικο θεμα.το παν στο ζευγαρι ειναι η ομιλια και γενικοτερα η συζητηση μεταξυ τους.
τελος αν ειναι ετσι οπως τα λες τα πραγματα,και τον εμπιστευεσαι,δεν εχεις τιποτα να χασεις!απλα εγω δεν ξερω αν θα πονεσεις ή οχι (δεν ειμαι κοριτσι και δεν μπορω να καταλαβω )
ελπιζω να σε καλυψα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95619 από siaki93 στις 02 Μαρτίου 2012, 2:51πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καταρχην επειδη εισαι σχετικα μικρη ακομα γ αυτο ισως μπορει να εχεις καποιους ενδοιασμους...Το οτι αγαπας το αγορι σου και εκεινος το ιδιο ειναι προφανες καθως εχετε και σχεση 7 μηνες που ειναι αρκετο διαστημα! Ακομη και ετσι οπως ειναι τα πραγματα ομως δεν ειναι υποχρεωτικο να ολοκληρωσεις μαζι του ακομα κ αν εσυ εισαι σιγουρη για τα αισθηματα σου..αν ησουν πραγματικα ετοιμη πιστεψε με δεν θα φοβοσουν ουτε θα σκεφτοσουν αν θα πονεσεις θα το ειχες κανει...Το αγχος παντως της πρωτης φορας ειναι αναμενομενο και το εχουν περασει ολοι αλλα μπορει να μην ειναι τοσο το οτι ειναι η πρωτη σου φορα αλλα πολλοι παραγοντες πχ να μην εισαι σιγουρη για εκεινον αν σε θελει μονο για αυτο κ διαφορα αλλα...Παρ' ολα αυτα λοιπον αν εσυ εισαι απολυτως σιγουρη οτι δεν θα το μετανιωσεις μετα και οτι το θελεις πραγματικα κ οχι για να ικανοποιησεις το αγορι σου το αν θα πονεσεις δεν θα επρεπε να σε απασχολει και τοσο...ειναι αναλογα και την καθε κοπελα βεβαια αλλα εγω δεν ειχα πονεσει παρα πολυ ηταν σαν ''καψιμο'' για να σ δωσω να καταλαβεις δεν ειναι πονος με την κυριολεκτικη εννοια...To μονο που θα πρεπει να προσεξει ειναι να μπαινει σιγα σιγα στην αρχη και οταν του λες να σταματαει και δεν θα εχετε προβλημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95620 από loco01 στις 02 Μαρτίου 2012, 3:08πμ

loco01

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2012
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
Καθοδηγησε τον...Δειξτου ποσο μπορεις,ποσο αντεχεις.Κυριως , μην κανεις τιποτα παραπανω απ'οσα εισαι διατεθιμενη να κανεις μονο και μονο για να μην τον χασεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login