Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλβίνα Κάραλη στην τηλεόραση, να τρίζει συθέμελα το σκατοπολιτισμό σας.
Κυριακή, 28 Απριλίου

συνεχομενος οργασμος!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95854 από siaki93 στις 07 Μαρτίου 2012, 3:20πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Λοιπον ηθελα να παρω καποιες γνωμες και απο αγορια αλλα και απο κοριτσια...προσφατα το αγορι μου τελειωσε προωρα και ετσι μεχρι να επανελθει ηθελε να τελειωσω και εγω με δακτυλο και μετα θα συνεχιζαμε κανονικα! Τελειωσα λοιπον για πρωτη φορα και μετα ακολουθησαν αλλες 3 φορες συνεχομενες! δηλαδη συνολικα 4 φορες σε περιπου μιση ωρα η μια με διαφορα 5 λεπτων περιπου απ την αλλη! (τελικα δεν συνεχισαμε κανονικα μετα απ αυτο) δεν μου ειχε ξανα τυχει αλλη φορα...ειχα οργασμο κανονικα και τις 4 φορες και εντονο μαλιστα καθως ειναι πιο ευκολο με δακτυλο παρα με κανονικη διεισδυση οπως ειναι γνωστο αλλα δεν περιμενα οτι μπορουσε να συμβει..Ηθελα να παρω καποιες αποψεις λοιπον...στα κοριτσια σας εχει τυχει κατι παρομοιο? με κανονικη διεισδυση η με δαχτυλο απ το αγορι σας?..και για τα αγορια εχει τυχει κατι παρομοιο στην κοπελα σας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96196 από Pshlos193 στις 16 Μαρτίου 2012, 2:49μμ

Pshlos193

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπερα αυτο που περιγραφεις ειναι οι λεγωμενοι αγγλιστη "multiple orgasms" και ειναι 100% επαναλαμβανωμενο..
και ναι μου εχει τυχει να το κανω σε ολες μου τις σχεσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login