Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν σήμερα είναι η πρώτη μέρα του υπόλοιπου της ζωής σου, τότε τι σκατά ήταν χθες;
Πέμπτη, 2 Μαΐου

σεξ με μεγαλυτερο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95890 από kapioa :) στις 08 Μαρτίου 2012, 4:11μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Με το αγορι μου τα εχουμε [εριπου ενα τριμηνο..
Εκεινος ειναι μεγαλυτερος....15 περιπου παει προς 16 σε 2 μηνες.
Προχθες που βγηκαμε...,και καθησαμε σε ενα πακγακι και φασωνωμασταν και μαλακιζομασταν σε καπιοα φαση τραβηχτηκε και με ρωτησε αν τον αγαπαω.
εγω του απαντησα οτι τον αγαπαω παρα πολυ (κλπ..) και τοτε μου ειπε οτι αν τοναγαπουσα τοοοσο πολυ θα επρεπε να το κανουμε.
Κααταλαβενετε πως ενιωθα...
εγω δεν το εχω ξανακανει.Και ειναι μεγαλυτερος.ειναι λογικο να θελει..,εγω ομως? τι να κανω?...Και θελει να παω στο σπιτι του την ωρα που θα λειπουν οι δικοι του(δλδ: 12 το πεσημερι.... :/που εχουμε σχολειο!!)
η να ερθει αυτος στο δικο μου.
πειτε τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #95891 από tasos41997 στις 08 Μαρτίου 2012, 4:24μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(kapioa :)@08 Μαρτίου 2012)
Με το αγορι μου τα εχουμε [εριπου ενα τριμηνο..
Εκεινος ειναι μεγαλυτερος....15 περιπου παει προς 16 σε 2 μηνες.
Προχθες που βγηκαμε...,και καθησαμε σε ενα πακγακι και φασωνωμασταν και μαλακιζομασταν σε καπιοα φαση τραβηχτηκε και με ρωτησε αν τον αγαπαω.
εγω του απαντησα οτι τον αγαπαω παρα πολυ (κλπ..) και τοτε μου ειπε οτι αν τοναγαπουσα τοοοσο πολυ θα επρεπε να το κανουμε.
Κααταλαβενετε πως ενιωθα...
εγω δεν το εχω ξανακανει.Και ειναι μεγαλυτερος.ειναι λογικο να θελει..,εγω ομως? τι να κανω?...Και θελει να παω στο σπιτι του την ωρα που θα λειπουν οι δικοι του(δλδ: 12 το πεσημερι.... :/που εχουμε σχολειο!!)
η να ερθει αυτος στο δικο μου.
πειτε τι να κανω?


Καταρχας εσυ θελεις ή το κανεις για να μην τον χασεις αν το κανεις για το δευτερο πεστου οτι δεν εισαι ετοιμη αν αυτος θημωσει τοτε παρατα τον επειδη σε θελει μονο για πηδουλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95892 από gravedigger στις 08 Μαρτίου 2012, 4:25μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
Nα πας βρε κοπελια.
αα και εννοειται οτι θελει σεξ.τα αγορια απο πολυ μικρα εχουν ερωτικες επιθυμιες.απλα ειναι λιγο ανασφαλη.
προφυλακτικο.προστατευτειτε.
τα αλλα θα τα βρειτε μονοι σας!
αντε καλα να περασεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95893 από maritsa123 στις 08 Μαρτίου 2012, 4:55μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
αν δεν το θες εσυ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.
το πιο πιθανο ειναι να το μετανιωσεις, ασε που συγνωμη κιολας για αυτο που θα πω αλλα το αγορι σου, σου κανει ψυχολογικο πολεμο και προσπαθει να εκμεταλευτει τα συνεσθηματα σου. Το "αγαπαω καποιον" δεν σημενει οτι μεσα σε τρεις μηνες πρεπει να του κατσω, ιδικα αν ειναι πρωτη φορα και οκ ειναι 16 χρονον δεν παθει τπτ να περιμενει δεν ειναι και τοσο μεγαλος. Και μην νιωθεις ενωχη αν η απαντηση σου ειναι αρνητικη.. σε κατι τετια φενετε αν η σχεση σας ειναι αληθινη και οχι στα φιλακια και στις αγγαλιτσες! και να σου δωσω και παραδειγμα, ειμαι με ενα παιδι 2 χρονια ειμαι 16 και ειναι 18μισο δεν το εχουμε κανει ουτε εγω ουτε αυτος και δεν με εχει πιεσει ΠΟΤΕ! οποτε δεν θα παθει κατι αυτος που ειναι και 16 αν του πεις οχι!
αυτα απο εμενα!

σορρυ αν ειπα κατι βαρυ αλλα μου την δεινουν κατι τετοια αγορακια.. >.<
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95908 από samdim στις 08 Μαρτίου 2012, 9:02μμ

samdim

μέλος από: 30/1/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
το οτι τον αγαπας δεν σημαινει οτι θα κανεις και κατι μαζι του, κοιτα οταν ειναι να κανεις κατι να το σκεφτεις και να ειναι επιδι ΕΣΥ το θες και οχι κανενας αλλος, αυτο που σου ειπε στο ειπε μονο και μονο για σε ριξει, αλλιως δεν θα στο ελεγα καθολου :/ τωρα απο εκει και περα δικια σου η επιλογη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95915 από Crazy!!! στις 09 Μαρτίου 2012, 12:32πμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
Εγω θα σου προτεινα να κατσεις και να σκεφτεις αν θες οντως να το κανεις τωρα και με το συγκεκριμενο ατομο.Αν νιωθεις πως δεν εισαι ετοιμη μην το κανεις και απλα πες του το.Αν το δεχτει τοτε παει να πει πως σαγαπαει αν οχι τοτε σημενει πως απλα θελει να πηδηξει[σορρυ) Κοιτα αυτο που θα σου πω τωρα..πολλοι ισως το χαρακτιρισουν παλιομοδιτικο και κλισε...αλλα για τα κοριτσια η πρωτη φορα ειναι κατι διαφορετικο..δεν εχει σημασια αν θα γινει ρομαντικα οπως στις ταινιες,αλλα με ποιον θα γινει και κατα ποσο εισαι ετοιμη γιαυτο...Γιατι οσο ναναι αυτο θες δε θες θα το θυμασαι για παντα..αρα τουλαχιστον να αξιζει.Απλα το θεμα ειναι πως καμια φορα οταν κολλαμε με καποιον,δεν σκεφτομαστε λογικα..Γιαυτο απλα κατσε και σκεψου το μονη σου και δες αν αξιζει πραγματικα αυτος ο ανθρωπος να μεινει στην ζωη σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ακομη και σαν μια αναμνηση :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95916 από Blue Eyes στις 09 Μαρτίου 2012, 12:33πμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Αμα τον θελεις πολυ,βαλτον κατω και αλλαξε του τα φωτα...για μην μιλαει...!!;-P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95930 από gregory_kou στις 09 Μαρτίου 2012, 4:59μμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
το παλικαρακι μονο την αγαπη δεν εχει το μυαλο του.συγνωμη αλλα πρεπει να ακουσεις τα πραγματα με το ονομα τους οπως τα ειπαν και οι προηγουμενοι..δηλαδη τι?επιδειξη του ποσο τον αγαπας ειναι ?οχι...απλα το παλικαρακι ειναι σε σχεση μαζ σου(δεν ειπα οτι δεν σε αγαπαει_αλλα στο ειπε ετσι γτ απλα θελει να το κανετε...σιγυρα δεν στο πε για να ολωκληρωθει η αγαπη σας...χειροτερη μαλακια δεν εχω ακουσει ποτε..!!οποτε κατσε σκεψου τι θα κανεις μην το μετανιωσεις μετα γτ εισαι μικη ακομα...και σαν μεγαλυτερος που ειμαι σου λεω οτι αν και οποτε ποφασισεις να κανεις μια σχεση που οντως θα ειναι σχεση δεν ειναι και οτι πιο ωραιο να ακουει ο αλλος οτι ησουν τοσο μικρη στην πρωτη σου φορα...σκεψου το καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96075 από kapioa :) στις 14 Μαρτίου 2012, 7:38μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
σωστα ρεεε παιδιαααα...... μου εδωσε λιγο χρονο να το σκεφτω ακομη.....πειτε καμια αλλη ιδεα πλζ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96219 από myname στις 16 Μαρτίου 2012, 8:16μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
Ακου εδω, αν αγαπας τον αλλον δεν σημενει οτι πρεπει να κανεις σεξ μαζι του,αν θελεις καντο αν οχι μην το κανεις δεν εχει χαρες και θησιες για να μην τον χασεις και εκτος αυτου εισαι μικρη ακομα για να λες οτι ειναι 15 κ ειναι μεγαλυτερος σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login