Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

προωρη εξπερματωση !!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95918 από mustirios στις 09 Μαρτίου 2012, 12:50πμ

mustirios

μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
επειδη εχω προωρη εξπερματωση μπορει να πει καποιος που ειχε 'η εχει τι εκανε κ το ξεπερασε 'η δεν μπορεσε να το ξεπερασει αντιστοιχα??? τουλαχιστον να ξερω να συμβιβαστω με αυτο για την υπολοιπη ζωη μου γιατι λυσεις οπωσ κρεμες κ επιβραδυντικα προφυλακτικα δεν ειναι μονιμες αλλα προσωρινες!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95968 από samdim στις 11 Μαρτίου 2012, 2:02πμ

samdim

μέλος από: 30/1/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
και εγω αντιμετοπιζω το ιδιο προβλημα, η μονη λυση ειναι να εισαι ποιο χαλαρος εκεινη την στιγμη και 8α δεις διαφορες, και οταν λεω χαλαρος δεν εννοω να σκευτεσαι (μπαινω-βγαινω) απολαυσε την στιγμη, εγω αυτο που κανω ειναι να παρακολουθω τους μορφασμους της και την συμπεριφορα της εκεινη την στιγμη, αυτο με χαλαρονει και προσπαθω να κρατηθω και εγω οσο μπορω, επιπλεον μπορεις να βαλεις την κοπελα απο πανω ειναι καλητερα, εξασκησει ειναι :) μια ασκηση που μπορεις να κανεις με την κοπελα σου (γιατι ειναι διαφορετικα μονος σου) ειναι πχ οταν σου κανει στοματικο ή με το χερι κατι, να σταματατε λιγο πριν τελειωσεις να προσπα8εις να το κρατησεις και μετα να συνεχιζει μχρι που να μην αντεχεις αλλο και να βγει :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95970 από tragikos στις 11 Μαρτίου 2012, 9:54πμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Υπαρχουν κατι "ασκησεις" οπως οταν ερχεσε σε σημειο να τελειωσεις να σταματας και μετα απο 1 λεπτα παλι για να μαθεις να κρατας τον εαυτο σου γενικα να μην σφιγεσε και να μην σκεφτεσε αυτο που κανεις (στο σεχ δηλαδη) Αυτα απο εμενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login