Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάτω τα ζήτω - Ζήτω τα κάτω.
Τρίτη, 28 Μαΐου

Ξενερωνει με τα φιλια και αγκαλιες!?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95919 από Mitsaras97 στις 09 Μαρτίου 2012, 1:40πμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας! Ειμαι με ενα κοριτσι για σχεδον 2 μηνες...οταν ξεκινησαμε να ειμαστε μαζι τις πρωτες εβδομαδες φιλιομασταν συνεχεια...τωρα κατι εχει παθει και δεν με φιλαει τοσο συχνα...ενω εγω παω..αυτη το αποφευγει!! Την ειχα ρωτισει εαν εχει κατι και μου λεει οτι τα πολλα φιλια την ξενερωνουν...μαλλον επειδη την φιλαγα συνεχεια(καλο δεν ειναι αυτο?)..!! Στομα καθαρο ολα αυτα...δν εφτεγε το στομα ουτε οτι δεν φιλαω καλα, αντιθετως μου ειχε πει οτι φιλαω υπεροχα κ εχω πολυ ωραια χειλακια και παντα πριν την φιλησω τρωω και τσιχλα!! Γενικα δεν θελει πολλα φιλια και αγκαλιες...ειναι φυσιολογικο αυτο? Απ οτι εχω ρωτισει φιλες της ετσι ειναι ο χαρακτηρας της...προσπαθω να το πιστεψω...αλλα κατι με προβληματιζει! Παντως με αγαπαει και της αρεσω πραγματικα, δεν εχω καποιο προβλημα σε αυτο διοτι εαν με δει με καποια αλλη ζιλευει...γενικα μιλαμε πολυ μου λεει μαγαπαει με κοιταζει σοβαρα στα ματια, γελαμε μαζι, μου κανει ναζακια και ολα αυτα... απλα κατι εχει και δεν θελει πολλα φιλια και αγκαλιες...ειναι φυσιολογικο αυτο? Καθε ποση ωρα πρεπει να την φιλαω για να μην της γινεται ενοχλητικο? Επισης οταν φιλιομαστε, φιλιομαστε για λιγη ωρα..ουτε καν 10 δευτερολεπτα..αυτη τελειωνει..ενω φιλιομαστε με πιανει απο το κεφαλι στα μαλλια.. και εγω στην μεση η στον κωλο και χουφτωνω τελειωνει γρηγορα...μπορει να πειτε ισως την ενοχλει που την χουφτωνω..οχι αντιθετως οταν το κανω με πιανει στο κεφαλι στα μαλλια..πως γινεται να την κανω να με φιλαει για περισσοτερη ωρα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95921 από gravedigger στις 09 Μαρτίου 2012, 2:58πμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
μη το βρισκεις ασυνηθιστο.
μπορει να μην της αρεσουν οι αγκαλιες και τα φιλια.
μπορει να θελει μονο σεξ η κοπελα.
λογικο ειναι.γουστα ειναι αυτα.
ισως δε θελει τοσο να της κολλας.μπορει να γουσταρει κατι πιο αγριο.
οχι φιλακια και λουλουδακια.
δεν ειμαστε ολες το ιδιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95924 από dark4 στις 09 Μαρτίου 2012, 1:53μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Μητσάρα και μένα μου είχε τύχει αυτό κάποτε και για να δω τι θέλει, για μερικές φορές που βγήκαμε δεν έκανα καθόλου κίνηση να την φιλήσω. Περίμενα να κάνει αυτή κίνηση και με τον καιρό μπήκα στον ρυθμό της. Π.χ. όταν βγαίναμε με τις φίλες της δεν φιλιόμασταν πολύ ενώ όταν ήμασταν παρέα με άλλα ζευγάρια ή μόνοι μας φιλιόμασταν πολύ περισσότερο. Για να φιλιέστε περισσότερη ώρα, κράτα την απ' το κεφάλι και μην την αφήσεις να απομακρυνθεί. Άφηνε την να πάρει μια μικρή ανάσα και ξαναφίλα την. Αν δεις ότι της αρέσει συνέχιστο αλλιώς άστην. Πάντως το καλύτερο είναι να μιλάτε, να λέτε ο ένας στον άλλον τι σας αρέσει, τι σας ενοχλεί κτλ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95931 από Mitsaras97 στις 09 Μαρτίου 2012, 5:28μμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gravedigger@09 Μαρτίου 2012)
μη το βρισκεις ασυνηθιστο.
μπορει να μην της αρεσουν οι αγκαλιες και τα φιλια.
μπορει να θελει μονο σεξ η κοπελα.
λογικο ειναι.γουστα ειναι αυτα.
ισως δε θελει τοσο να της κολλας.μπορει να γουσταρει κατι πιο αγριο.
οχι φιλακια και λουλουδακια.
δεν ειμαστε ολες το ιδιο.

gravedigger, οχι δεν θελει σεξ...δν ειναι ετοιμη να προχωρισει ακομα...παρθενα ειναι το κοτιτσι! xD! Κατι πιο αγριο...ισως..αλλα σαν τι ενοεις? Γιατι εαν κανω κατι υπερβλοκικο ισως και να μην της αρεσει!

Έγραψε:(dark4@09 Μαρτίου 2012)
Μητσάρα και μένα μου είχε τύχει αυτό κάποτε και για να δω τι θέλει, για μερικές φορές που βγήκαμε δεν έκανα καθόλου κίνηση να την φιλήσω. Περίμενα να κάνει αυτή κίνηση και με τον καιρό μπήκα στον ρυθμό της. Π.χ. όταν βγαίναμε με τις φίλες της δεν φιλιόμασταν πολύ ενώ όταν ήμασταν παρέα με άλλα ζευγάρια ή μόνοι μας φιλιόμασταν πολύ περισσότερο. Για να φιλιέστε περισσότερη ώρα, κράτα την απ' το κεφάλι και μην την αφήσεις να απομακρυνθεί. Άφηνε την να πάρει μια μικρή ανάσα και ξαναφίλα την. Αν δεις ότι της αρέσει συνέχιστο αλλιώς άστην. Πάντως το καλύτερο είναι να μιλάτε, να λέτε ο ένας στον άλλον τι σας αρέσει, τι σας ενοχλεί κτλ.

Σ'ευχαριστώ! Θα το δοκιμασω αυτο, να μην την αφησω να απομακρυνθει δηλαδη οταν παει το κεφαλι προς τα πισω για να τελειωσει? Μου εχει πει οτι δεν της αρεσουν τα πολλα φιλια..οτι την ξενερωνουν..!! Τι να θελει?! Παντως σημερα μου ειπε απο μονη της να την φιλησω επειδη δν πηγαινα να κανω κινηση εγω..επιτηδες..να δω εαν θα θελησει..αλλα και παλι για πολυ λιγο ηταν το φιλι! για 5 δευτερολεπτα..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #95932 από marchie2 στις 09 Μαρτίου 2012, 6:19μμ

marchie2

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου. και εγω ετσι ακριβως ειμαι. Δεν μου αρεσουν καθολου τα πολλα φιλια αγκαλιες ρομαντισμοι και τετοια.. Ξενερωνω απιστευτα. Προτιμω λιγο πιο αγρια πραγματα του στυλ να με κολλανε σε τοιχους να με δαγκωνουν κλπ. οταν λοιπον ο αλλος ειναι του ρομαντικου προτιμω να μη γινεται συχνα κατι για να μην εκνευριζομαι που ειναι ετσι.. το γεγονος οτι σου τραβαει τα μαλλια και της αρεσει οταν τη χουφτωνεις ισως σημαινει οτι σε θελει λιγο πιο "αγριο"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95938 από Mitsaras97 στις 09 Μαρτίου 2012, 8:24μμ

Mitsaras97

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Έγραψε:(marchie2@09 Μαρτίου 2012)
Γεια σου. και εγω ετσι ακριβως ειμαι. Δεν μου αρεσουν καθολου τα πολλα φιλια αγκαλιες ρομαντισμοι και τετοια.. Ξενερωνω απιστευτα. Προτιμω λιγο πιο αγρια πραγματα του στυλ να με κολλανε σε τοιχους να με δαγκωνουν κλπ. οταν λοιπον ο αλλος ειναι του ρομαντικου προτιμω να μη γινεται συχνα κατι για να μην εκνευριζομαι που ειναι ετσι.. το γεγονος οτι σου τραβαει τα μαλλια και της αρεσει οταν τη χουφτωνεις ισως σημαινει οτι σε θελει λιγο πιο "αγριο"

xaxaxa;D σε ευχαριστω πολυυ marchie2 :D
οποτε τωρα...FORMAT->INSTALLING MY SECRET ME->INSTALLATION SUCCEFULL! αχαχαχα;D βασικα κ εγω ετσι ειμαι...αλλα ειμαι κ πολυ ρομαντικος..πιστευα οτι κατι τετοια δεν αρεσουν και πολυ στις γυναικες...πως να στο πω..μου φαινοταν οτι θα νομιζουν οτι ειμαι και καλα κακος(αγριος)! ομως κανονικα ειμαι ετσι! απλως συγκρατιεμαι! Thnx:D θα δοκιμασω και ετσι και θα σου πω!! σ'ευχαριστω πολυ παντως που μου εδωσες μια ξεκαθαρη απαντηση;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95940 από gravedigger στις 09 Μαρτίου 2012, 9:59μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
Ωραία..από δω και πέρα ξέρεις τι να κάνεις.Αγρίεψε λίγο χεχε.
Αλλωστε όπως προείπα η κάθε μία γυναίκα είναι διαφορετική και με άλλες προτιμήσεις.
Α! και επειδή είστε μαζί τόσο λίγο γιαυτό δεν έτυχε να το μάθεις ότι δεν της αρέσουν τα ρομαντικά.Φυσικό είναι.Τώρα θα το ξέρεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login