Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η γυναίκα μας εμπνέει να κάνουμε μεγάλα πράγματα, και μας εμποδίζει να τα πετύχουμε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δαχτυλο στα 13??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96647 από kapioa :) στις 22 Μαρτίου 2012, 11:37μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Αν βρεθεις σε καπιοα φαση και φασωνεσαι με ενα αγορι (της ηλικιας σου),εσυ τον χουφτωνεις στο "σημειο" του και εκεινος στον κωλο...Πως θα καταφερει να σου βαλει δαχτυλο?Δαχτυλο μπενει και αν εισαι ορθιος?το δαχτυλο-αν εισαι παρθενα- μπενει χωρις να πονας?(το μεσαιο ας πουμε δαχτυλο)
απαντηστε μουυυυ !
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #96652 από loverboy στις 22 Μαρτίου 2012, 11:51μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σορυ, αλλα δεν σε καταλαβα... δαχτυλο στον κωλο ή στο μουνι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96656 από gregory_kou στις 23 Μαρτίου 2012, 12:02πμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
για να φτασει το χερι του σε ορθια θεση να μπει στο μ...νι σου ειναι πολυ δυκολο εως απιθανο...για να μπει..απλα για να χαιδευει το μουνακι φτανει...οσο για το αν πονας νομιζω πως ειναι ελαχιστος ο πονος αν εισαι υγρη και αν δεν εχει νυχια και το κανει προσεχτικα...αλλιως λιγο baby oil και θα μπει αερα...!!!και θα σ αρεσει...δεν αναφερομαι για δαχτυλο απο πισω..κανονικα μπροστα λεω αλλα σε παρθενα θα βοηθησει αρκετα το baby oil
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96662 από fisherakos στις 23 Μαρτίου 2012, 1:04πμ

fisherakos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
η ευχαρήστιση που θα νιώθεις και η ειδωνή
ας το πω θα ξεπερνάει τα πολύ τον ελάχιστο
πόνο που νομίζεις πως θα σε κάνει να νιώσεις
άβολα,καθήστε σε ένα παγκάκι μοναχικό και άσε
τον άντρα να "δουλέψει"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96949 από Torpedo στις 28 Μαρτίου 2012, 2:04μμ

Torpedo

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Ποιό παγκάκι ρε παιδιά την παλεύετε...

εντάξει στο παρελθόν έκανα κι εγώ τις καφρίλες μου αλλά τουλάχιστον μετά από τόσα χρόνια εμπειρίας ξέρω καλύτερα

Άμα μιλάμε για εξωτερικό χώρο καλύτερα ξέχνα το! φαντάσου να τον αφήσεις να σου βάλει δάχτυλο με το βρωμόχερό του που πιθανότατα θα έχει πιάσει τη μπύρα απ'το περίπτερο, το παγκάκι κι εγώ δεν ξέρω τί άλλο...εγγυημένη κολπίτιδα!!!

Αν είστε άνετα κάπου που να ξέρετε ότι είναι καθαρά βγάλτε τα ρούχα σας πλύντε τα χέρια σας και κάντε ότι θέλετε μετά, αλλά αν είστε στα όρθια με τα ρούχα σας σε ότι ναναι χώρο τότε να το ξανασκεφτείτε ειδικά εσύ (εσύ θα πάθεις μόλυνση και θα ξύνεσαι μετά όχι αυτός)

Ας αφήσουμε την υγιεινή τώρα να περάσουμε και στο δάχτυλο...αν το κάνει προσεκτικά σιγά σιγά δε θα πονέσεις πολύ ίσως και καθόλου (στα όρθια γίνεται αλλά δε βολεύει και πολύ) αφού κι αυτός δεν ξέρει καλύτερα να του πεις εσύ χωρίς να φαίνεται όμως ότι του δίνεις οδηγίες. Πες του να σε τρίψει λίγο εκεί σε περίπτωση που δεν έχεις υγρανθεί ακόμα και μετά να το κάνει, αλλά αν βιάζεται και είναι άτσαλος προφανώς θα πονέσεις (ειδικά με το μεσαίο δάχτυλο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97209 από kapioa :) στις 01 Απριλίου 2012, 12:33μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Ευχαριστω ρε παιδιιαααα,κανεις καμια αλλη ιδεα?? οταν λεω οριθια εννοω να βαζει το χερι του μεσα απο το παντελονι μου και να....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97240 από fisherakos στις 01 Απριλίου 2012, 11:28μμ

fisherakos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
θα έλεγα ότι είσαι το μόνο κορίτσι του φόρουμ που
αφιερώνει στις απαντήσεις του :)
Το χέρι του στο "σημείο" του θα είναι απαραίτητο
προσόν μιας και θα τον ανάψεις με λίγο τρηψηματακι
γιατι δεν μπορεις να κάνεις και κάτι άλλο όρθια και
απο μέσα το χέρι.

Τώρα που το ξανά σκέφτομαι το παγκάκι όπως είπε ο φίλος
δεν είναι ότι το καλύτερο σαν μέρος... αλλά με παρέσειραν
οι παιδικές καφρίλες ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login