Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Εις οιωνός άριστος: Αμύνεστε περί πάρτης.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Καθυστερηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96776 από effierockspirit στις 25 Μαρτίου 2012, 12:53μμ

effierockspirit

μέλος από: 25/3/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας, ειμαι 17 χρονων και εχω καθυστερηση εδω και εξι μερες....να σημειωσω οτι τον προηγουμενο μηνα ειχα παρει το χαπι της επομενης μερας και απο οτι διαβασα παιζει και αυτο το ρολο του. Επισης στην τελευταια μου περιοδο δεν ειχα κανονικη ροη αιματος, ειχα μονο κατι μαυροκοκκινα υγρα.... Λετε να παιζει το ενδεχομενο της εγκυμοσυνης ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96781 από Blue Eyes στις 25 Μαρτίου 2012, 1:43μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Τον αφησες να τελειωσει μεσα σου;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96783 από Verus στις 25 Μαρτίου 2012, 2:20μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Το "χάπι της επόμενης μέρας" διαταράσσει τον κύκλο της περιόδου. Αυτό συμβαίνει συνήθως στην πρώτη περίοδο μετά το χάπι και λογικά η επόμενη πρέπει να σταθεροποιηθεί. Δεν τίθεται θέμα εγκυμοσύνης :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96816 από Sapiokoilias στις 25 Μαρτίου 2012, 11:05μμ

Sapiokoilias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
δεν παιζει να εισαι εγγυος αν το πηρες μα σου αλαζει λιιγο τα φωτα στον κυκλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96887 από Torpedo στις 27 Μαρτίου 2012, 2:35μμ

Torpedo

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
ότι είπε η Verus...

και όταν πας για τεστ ΠΑΠ στο γυναικολόγο σου πες του να σε ενημερώσει για τα χάπια αυτά και αφού σου αρέσει να κάνεις σεξ χωρίς προφυλακτικό πες του να σε ενημερώσει και για τα άλλα χάπια καθώς και για το τί μπορεί να σου συμβεί.

Πρέπει επίσης να του πεις και για αυτό το περιστατικό, έτσι κι αλλιώς παίζει να το καταλάβει μόνος του...να ξέρεις ότι αν είναι κάποιος που θα εμπιστεύεσαι για πολλά χρόνια αυτός θα είναι ο γυναικολόγος σου και υπάρχει και ιατρικό απόρρητο οπότε μην έχεις κανένα κόλλημα

Μια πολύ καλή ιδέα θα είναι να πας με μια φίλη σου για συμπαράσταση αλλά αν θες να τεστάρεις τα πράματα πήγαινε με αυτόν που ήταν συνυπεύθυνος για την κατάσταση αυτή...θα δεις πόσο ενδιαφέρεται για σένα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login